Eventy

#1
Dobrý den,
asi všichni kdo sem tam hrajete na Epesu víte, že se snažím minimálně párkrát do týdne udělat nějaké eventy. V podstatě se ale jedná pořád o to samé dokola. Mám proto otázku, máte nějaký návrh na event, který by nebyl složitý na přípravu? Já pár nápadů mám a například 1vs1 by se brzo mělo objevit. Taky bych rád udělal event na otázky, pokud by jste někdo měl nějaké nápady na vhodné otázky, poprosím je napsat do Soukromé zprávy ( i s odpovědí ). Závěrem tedy, pokud máte nápady na eventy, které zde nejsou a chtěli by jste si je zahrát nedělá mi problém, je připravit :),
děkuji vám předem _col_

Re: Eventy

#3
Nevím kam všude zasahují tvoje pravomoce... ale napadly mě malé hledací eventy. Na základě malé nápovědy by museli najít hráči nějaká místa s pokladem.
Dostali by třeba knihu, ve které by bylo pouze pár slov nebo frází a oni by museli prohledat všechna místa, která je napadnou ve spojení s nimi.
Třeba "město, hrad, hospoda" (místo by pokaždé muselo splňovat všechny body hádanky a poklad by musel být ukrytý na některém ze zmíněných míst), což by v tomto případě mohl být Aragon nebo Camelot...