15. kolo arény - De Soreon

#1
Zdravím, již před delší dobou jsem začal Quest od sázkaře, jehož cílem je zabít De Soreona v 15. kole arény. Jak si jistě každý, kdo arénu hrál, mohl všimnou, tak do 15. kola se ani nedostanete solo (solo max na zacatek 14.). Ve dvou se Vám již podaří dostat k De Soreonovi, který má ale 3000 HP a vy mu berete tím kudlifukem co máte, tak po 3 HP, což teda znamená, že ani ve dvou to nelze splnit kvůli časovému limitu. Zkoušel jsem tam jít i ve 3, ale podařilo se nám ho sundat tak na 1000 HP a konec. Ve 4 jsem se nikdy úspěšně nedostal k De Soreonovi, protože vždy někdo chcípl v průběhu hry. A co je nejhorší, teď už se mi ani nedaří sehnat 3-4 lidi do arény, protože to nikoho nebaví a nikdo tam nechce jít. Když jsem se tak ptal ostatních, jak udělali Quest, tak pár lidí mi řeklo, že to šlo dřív bugnout. Řekli mi jak a koukal jsem, že to je opravené - což je dobře. V souvislosti s tím mám dojem, že není nikdo, kdo by šel a reálně toho De Soreona z těch 3000 HP umlátil až do 0. Nechtělo by to trofu nerfnout? Nehledě na to, jaký tam dává rány a jak se tam musí pořád utíkat a řešit po kom jde. Já chápu, že to má být výzva a cíl toho Questu je i spolupráce, ale jak mám sakra sehnat půlku frakce, aby zabila 25 minut času tím, že mi pomůžou pleskat do nějakých NPC v aréně a ani za to nic nedostanou?

Chtěl bych tedy navrhnout, jestli by se De Soreonovi nesnížily HP alespoň na hodnotu něco okolo 2000 HP. S tím DMG, který dává už se člověk nějak vypořádá, ale kapacitu lidí na toho sundat, to už je větší problém.

Re: 15. kolo arény - De Soreon

#2
Jako, považuji za nesmysl, aby byla mob aréna lehčí ve více hráčích. Mělo by to mít (podle mě) co nejkonstantnější obtížnost vzhledem k počtu hráčů a mělo by být možné to dát i v jednom hráči, nebo alespoň ve 2 hráčích, při dostatečné námaze.. Ten quest dostává 1 hráč, ne 4 ..

Re: 15. kolo arény - De Soreon

#3
Polokojo píše:
07 čer 2019 16:43
Jako, považuji za nesmysl, aby byla mob aréna lehčí ve více hráčích. Mělo by to mít (podle mě) co nejkonstantnější obtížnost vzhledem k počtu hráčů a mělo by být možné to dát i v jednom hráči, nebo alespoň ve 2 hráčích, při dostatečné námaze.. Ten quest dostává 1 hráč, ne 4 ..
Tak to už je zase na jiný návrh.. :D Ono čím víc hráčů, tím víc to spawnuje i nepřátel, ne dvojnásobek, protože solo spawne 2 a ve 2 hráčích spawne, ale čas se dá nahnat hlavně v 5. Kole, kde se čaroděj spawne sám a v 10. Kole kde jsou také jen sochy.

Celkově se mi myšlenka toho, že musíš quest plnit ve více lidech i líbí, ale tohle je hardcore. Tady bys musel sehnat půlku frakce a to už mi přijde blbost.
cron