Re: Návrh na nové názvy questů

#12
Mám to chápat tak, že jsou to návrhy na hlavní questovou linku? :D
Některé názvy tomu nasvědčují. Ale název "Teď to teprve začíná..." >_> já nevím :D tohle bych zrovna nechal na Epese a tým, nemyslím, že mají problém s názvy questů, opravdu ne... Navíc "Epesní konec" je ten nejhloupější název pro závěrečný quest, že bych z toho dostával cringe záchvat pokaždé, když bych se pak podíval na video...
Na poslední quest to chce něco epického a souvisejícího s tou linkou (ne něco, co je spojeno s názvem serveru nebo majitele... Epes 3 není příběh serveru Epes, ale příběh Sightera...). Např. pokud bychom zjistili, že Sighter byl nějak prokletý, tak by se hodilo něco jako "Sighterovo vykoupení".

Jednoduše- nemůžeš vymýšlet názvy questů, když nevíš, jakým směrem se to bude ubírat... tímhle jsi v podstatě řekl:
"hej... chci, abyste udělali příběh takhle- 'Hráč nejdřív najde Sighterovu zbroj, potom se spojí města s Tortugou, protože přijdou zpátky orkové (kteří jsou už zpracovaní... už nejsou hrozba, skončili, jsou vymlácení, finito... nemůžeš jen tak záhadně vrátit něco, co už není. Padl jejich vůdce, jejich šaman, všechno...), nato začnou být problémy s vlkodlaky a později Tortuga padne (nejspíš kvůli orkům, ale jak jsem už řekl- ti už nejsou). Zjistí se, že správce byl fake (nevím, jak tam chceš tohle zapasovat, protože správce se doposud nijak v příběhu neprojevil, ani nebyl náznak toho, že by se mohl projevit... takže násilná úprava příběhu), potom se někdo stane vojevůdcem, který povede válku proti těm temným silám (nevím, kdo by to měl být, to by se asi ukázalo v průběhu questu), budou nějaké šarvátky, elfové budou zajati, půjde se pro pomoc za sestrou, potom budou všichni proti tvé armádě a budete v koncích, ale záhadně se to nějak napraví a "Bude čas to skončit", takže najdeš legendární meč (nevím jaký, protože nic takového v příběhu nemáme a Sighterovu zbraň jsme už našli... takže budeš muset uměle přidat nějaký nový předmět a novou část příběhu, co nikdy neexistovala, abys to všechno zachránil), no a nakonec je vymlátíte a vyhrajete (s pomocí přidaného cringe meče, který se tam záhadně objevil).'
Takže tady máte příběh Epesu a povoluju vám ho podle tohohle udělat."

To je to, co jsi napsal, ve zkratce jako příběh hlavní linky Epesu :)

Zkoušel jsi už někdy napsat kvalitní lore, který by do sebe zapadal a byl fakt komplexní a promyšlený? Pokud ne, zapracuj na tom. Pokud zkusíš navrhnout vlastní quest pro Epes, dej si záležet, promysli dobře dialogy a příběh toho questu. Už jsem tady viděl lidi, kteří byli stejně angažovaní a odhodlaní, ale jejich výplody nestály za nic, tak doufám, že budeš milá změna.

S pozdravem- hlavní lorekeeper serveru :D
cron