Chcete mít pvp v celým dungeonů v průsmyku?

ANO
Celkem hlasů: 23 (34%)
NE
Celkem hlasů: 44 (66%)
Celkem hlasů: 67

Re: petice za PVP v průsmyku

#21
Já si myslím ze kvůli tomu se zas budou všichni hádat v chatu jak to nema smysl tam hrát budeme se tam zabíjet a zas za to budeme dostávat kicky, muty a podobně takže Pvp je už v pekle a vidíte jak to vypadá to zad bude jako jak? Cely dungeon si zabere frakce „TRAUTENBERG” a zbylé frakce a samotní jedinci nebudou moct získat ani 1 část ze zbroje takže za mě jsem proti :(

Re: petice za PVP v průsmyku

#22
TheDarkLord173 píše:
14 čer 2019 06:42
Já si myslím ze kvůli tomu se zas budou všichni hádat v chatu jak to nema smysl tam hrát budeme se tam zabíjet a zas za to budeme dostávat kicky, muty a podobně takže Pvp je už v pekle a vidíte jak to vypadá
Eh, tohle zas takový problém není. V pekle jsem skoro každy den a nikdy jsem mute a ani kick neobdržel. Stačí se jen umět chovat.

TheDarkLord173 píše: Cely dungeon si zabere frakce „TRAUTENBERG” a zbylé frakce a samotní jedinci nebudou moct získat ani 1 část ze zbroje takže za mě jsem proti :(
Stačí aby se staknuli 2-3 lidi a do dungu se dostanou. Navíc co vím, tak dung je velký asf.


A jestli tu někdo bude chtít zmínit dung divokých a zrušení pvp v něm, tak oproti němu tenhle dung by neměl být 2x2.
Naposledy upravil(a) TheDarkness dne 28 zář 2019 17:29, celkem upraveno 1 x.

Re: petice za PVP v průsmyku

#26
TheDarkLord173 píše:
14 čer 2019 06:42
Já si myslím ze kvůli tomu se zas budou všichni hádat v chatu jak to nema smysl tam hrát budeme se tam zabíjet a zas za to budeme dostávat kicky, muty a podobně takže Pvp je už v pekle a vidíte jak to vypadá
Myslíš, že keď si tam budú ľudia vyžierať tak sa hádať nebudú?

TheDarkLord173 píše: Cely dungeon si zabere frakce „TRAUTENBERG” a zbylé frakce a samotní jedinci nebudou moct získat ani 1 část ze zbroje takže za mě jsem proti :(
Od toho by tam tie frakcie mali byť. Samotní jedinci majú smolu.

Re: petice za PVP v průsmyku

#27
LinnyY1 píše:
13 čer 2019 23:15
BlackoutMan píše:
13 čer 2019 23:10
Jack_Ounes píše:
13 čer 2019 23:09
Proti. Na to aby mě opruzoval nějakej dement, kterej je jinak úplně k ničemu už máme peklo. Ať si tam každej dropuje jak chce bez toho, aby mu nějakej blbec u toho kazil náladu. Je to úplně zbytečný.
Proč se vyjadřuje zrovna někdo (nic proti) kdo ani do PVP nechodí a celou dobu na Epesu pouze rybaří?
no ty máš co říkat o rybaření zaznamenal jsem u tebe za jeden den 2680 výlovů což je zhruba 7 hodin rybaření vkuse :) to ani já nedám

Re: petice za PVP v průsmyku

#28
CzechMinerCZ píše: Nevím nevím. Nezdá se vám, že už je toho PVP na serveru příliš?
Souhlasím, a jak jsem již psal, na pvp máme pevnosti a taky WB, kde těch dropů nakonec bude stejně padat nejvíc, takže bych necpal pvp úplně všude. Je to hlavně RPG, jehož základem je hlavně grind.

borko369 píše:
14 čer 2019 08:14
Myslíš, že keď si tam budú ľudia vyžierať tak sa hádať nebuď?
Když mi někdo vyžírá, tak kdy mám top dmg, loot stejně dostanu, takže si ho jen hodím do ignore a nějaký xp a peníze.. S těma ať si klidně udělá klystýr.

borko369 píše:
14 čer 2019 08:14
Od toho by tam tie frakcie mali byť. Samotní jedinci majú smolu.
Diskriminovat jedince mi nepřijde dobrý, je to spíš RPG server, tak z toho nedělej factions.

Re: petice za PVP v průsmyku

#30
CzechMinerCZ píše:
14 čer 2019 07:18
Nevím nevím. Nezdá se vám, že už je toho PVP na serveru příliš?
(y)

A taky upřímně, nový dungeon má být EXPÍCÍ, ne nějaký dropovací :D Lokace, kde se dají dropovat vzácnější itemy + místnosti s WB jsou v PvP, takže nevím co se vlastně řeší :D (btw, v žádném expícím dungu není PvP, takže nevidím důvod, proč ho dávat sem D:)
cron