Chcete mít pvp v celým dungeonů v průsmyku?

ANO
Celkem hlasů: 23 (34%)
NE
Celkem hlasů: 44 (66%)
Celkem hlasů: 67

petice za PVP v průsmyku

#1
Jak již určitě většina z vás ví, v novém updatu, horském průsmyku, v dungeonu nemá být pvp. Bude to nejtěžší a nejnovější dungeon, ve kterém se budou získávat jedny z nejsilnějších zbraní a zbrojí. Proto mi příjde jako naprostá blbost, aby tam nebylo pvp a chci tímto, abyste vyjadřili svůj názor o pvp v novým dungeonu.

Re: petice za PVP v průsmyku

#7
Jack_Ounes píše:
13 čer 2019 23:09
Proti. Na to aby mě opruzoval nějakej dement, kterej je jinak úplně k ničemu už máme peklo. Ať si tam každej dropuje jak chce bez toho, aby mu nějakej blbec u toho kazil náladu. Je to úplně zbytečný.
Jen bych rád upozornil na to, že tohle dělali lidé z tvé strany těm našim ;)

Re: petice za PVP v průsmyku

#8
Jack_Ounes píše:
13 čer 2019 23:09
Proti. Na to aby mě opruzoval nějakej dement, kterej je jinak úplně k ničemu už máme peklo. Ať si tam každej dropuje jak chce bez toho, aby mu nějakej blbec u toho kazil náladu. Je to úplně zbytečný.
Takže prostě se mají všechny top zbraně a zbroje získávat úplně beztrestně a zdarma ? To je trochu nelogické.... A PVP sem patří a má tu být. Jestli chceš non-pvp dropování, tak to můžeš jít už na 2pec kočku.....

Re: petice za PVP v průsmyku

#10
BlackoutMan píše:
13 čer 2019 23:10
Jack_Ounes píše:
13 čer 2019 23:09
Proti. Na to aby mě opruzoval nějakej dement, kterej je jinak úplně k ničemu už máme peklo. Ať si tam každej dropuje jak chce bez toho, aby mu nějakej blbec u toho kazil náladu. Je to úplně zbytečný.
Proč se vyjadřuje zrovna někdo (nic proti) kdo ani do PVP nechodí a celou dobu na Epesu pouze rybaří?
cron