Chcete mít pvp v celým dungeonů v průsmyku?

ANO
Celkem hlasů: 23 (34%)
NE
Celkem hlasů: 44 (66%)
Celkem hlasů: 67

Re: petice za PVP v průsmyku

#77
Jinak, za mě jsou důvody jak pro, tak proti proti. Epes se rozhodnul, že do první části PvP nedá. To by snad měl být dostatečný důvod k tomu, aby tam to PvP nebylo. Hráči tím budou mít lepší přístup k nejspíš dost dobrým věcem, to je pravda.. Podle mě by byl průšvih kdyby tam PVP bylo, a zároveň tam šlo protáčet/dropovat legendární zbraně, protože už teď je hodně velká nerovnováha mezi frakcemi. Takový dung by tu nerovnováhu jenom prohloubil. Jako dost nelibou věc vnímám u této petice hlavně to, že když už se něco takového založí, tak hráči přemlouvají neutrální hráče na hlasování pro/proti. Potom ta petice nemá ŽÁDNÝ význam, protože v ní hráči nevyjadřují SVŮJ názor, ale názor někoho jiného. AT není poslanecká sněmovna, aby se tu vytvářely petice, které má potom projednávat, navíc s napůl platnými hlasy. Pokud se ukáže, že ta 1. část bez PvP je chyba, tak tam to PvP nakonec bude..

Re: petice za PVP v průsmyku

#80
Col píše:
24 čer 2019 15:34
Ahoj,
po dnešku jsem se i já rozhodl a určitě bych nerad viděl PvP v novém dungeonu, respektive určitě ne hned na začátku, ale třeba za měsíc - 2 měsíce, by se tam mohlo přidat.
No.. To už radši ať tam to PVP je/není po celou dobu, protože kdyby tam ze začátku nebylo tak ten kdo se tam dostane nejdřív tak si bude moct v pohodě expit, ale co ti, kteří se tam dostanou třeba po měsíci? Tak už je tam někdo bude otravovat... Určitě by to nebylo fér.
cron