Chcete mít pvp v celým dungeonů v průsmyku?

ANO
Celkem hlasů: 23 (34%)
NE
Celkem hlasů: 44 (66%)
Celkem hlasů: 67

Re: petice za PVP v průsmyku

#62
PvP je součástí hry, a také tu je.. Klanové války, Pevnosti a samotná Chiméra je PvP + WorldBossové, tam je pokuď vím také zapnuté.. Epes je rpg server, ne čistý factions/pvp.. Je tu hodně dobré pve a spousty jiných aktivit.. Né všichni hráči mají zájem se mlátit i v dungeonu (mimo to mně příjde, že spíše chcete flexit s pvp gearem :O ) Jestli chceš server, kde bude hlavní součástí hry pvp, tak pro origo je jich mnoho.. Epes je i o pve, kterým by dle mého měli být i dungeony..

Proti

Re: petice za PVP v průsmyku

#63
Klanovky, wb, vládce, pevnosti a fragy to je všechno sice hezké, ale top tier dung, kde bude padat top zbroj a bude konečně nějakým odlišením lvl 15 od lvl 35 co se týče gearu, tam by pvp prostě být mělo. V jiných RPG hrách je v dungnech vyššího tieru taktéž PvP a lidi do nich nabíhají ve skupinách více hráčů, aby si ho vybojovali právě pro sebe.

Re: petice za PVP v průsmyku

#64
phiwings99 píše:
15 čer 2019 11:55
Proč by měla být blbost pvp v dungeonech ?? Hraješ na serveru, kde je pvp součástí hry. Hrajete na serveru, kde je pvp hlavní součástí hry a nechcete pvp... To nechápu ._.

Už jen opakuješ stále dokola nesmysly, na které jsi dávno dostal odpověď. Ale mám pro tebe řešení, jestli teda chceš mít tolik pvp, jdi hrát factions servery, tam je pvp určitě dostatek pro tvoje potřeby. Já chci hrát na Epesu, abych mohl jít v klidu do PvE dělat questy, huntit a dropovat. PvP je určitě velkou součástí hry, ale nemělo by de cpát úplně všude. Jak bylo řečeno již mnohokrát, je ho tu dost.

Re: petice za PVP v průsmyku

#65
Jack_Ounes píše:
15 čer 2019 14:21
phiwings99 píše:
15 čer 2019 11:55
Proč by měla být blbost pvp v dungeonech ?? Hraješ na serveru, kde je pvp součástí hry. Hrajete na serveru, kde je pvp hlavní součástí hry a nechcete pvp... To nechápu ._.

Už jen opakuješ stále dokola nesmysly, na které jsi dávno dostal odpověď. Ale mám pro tebe řešení, jestli teda chceš mít tolik pvp, jdi hrát factions servery, tam je pvp určitě dostatek pro tvoje potřeby. Já chci hrát na Epesu, abych mohl jít v klidu do PvE dělat questy, huntit a dropovat. PvP je určitě velkou součástí hry, ale nemělo by de cpát úplně všude. Jak bylo řečeno již mnohokrát, je ho tu dost.
Aha je ho tu dost ? Pevnosti - nebojuje se, klanovky , 1x za týden, WB - nemá cenu snad ani komentovat. A celkově je tu už teď víc dungeonů bez pvp než s pvp. A pro ty, co říkají, jak je nebaví se mlátit a pod, tak je tu dalších X možností, jak expit krom dungeonů. Aj bych to vzal, že v té části nebude pvp, ale bylo by to na úrovni dropování u žraloků. Padaly by tam jen epické věci a v té truhle to samé, prostě úrovňově to jak ostrov sirén.(nepočítám skupinový dungeon) Ale když tam budeš mít top tier set, který využiješ právě do toho pvp, tak by tam být pvp mělo...

Re: petice za PVP v průsmyku

#67
Jenže to že se na pevnostech ani WB nebojuje, to není argument. Jen nikdo bojovat nechce. Ty teda vlastně říkáš, že chceš nový dungeon s pvp abys tam mohl běhat, všechny mlátit a vynahradit si tím pevnosti? No o důvod víc, proč ho tam vůbec nedávat. Smiř se prostě s tím, že hráči chtějí využívá spíš tu PvE část, než tu PvP. Navíc když už je teda všude taková nuda, proč tě teda potom sere, že bude mít někdo gear?

Re: petice za PVP v průsmyku

#68
Jack_Ounes píše:
15 čer 2019 19:54
Jenže to že se na pevnostech ani WB nebojuje, to není argument. Jen nikdo bojovat nechce. Ty teda vlastně říkáš, že chceš nový dungeon s pvp abys tam mohl běhat, všechny mlátit a vynahradit si tím pevnosti? No o důvod víc, proč ho tam vůbec nedávat. Smiř se prostě s tím, že hráči chtějí využívá spíš tu PvE část, než tu PvP. Navíc když už je teda všude taková nuda, proč tě teda potom sere, že bude mít někdo gear?
Protože se na ty pevnosti jednou chodit začne ? A v dungeonech se vždy dá nějak domluvit, takže bych tam všechny nemlátil.

Re: petice za PVP v průsmyku

#69
phiwings99 píše:
15 čer 2019 11:55
Proč by měla být blbost pvp v dungeonech ?? Hraješ na serveru, kde je pvp součástí hry. Hrajete na serveru, kde je pvp hlavní součástí hry a nechcete pvp... To nechápu ._.
No jak jsem už napsal- PVP je sice součástí hry, al jedná se o RPG server, ne o PVP server. RPG má být zaměřený spíš na příběh a věci kolem toho... Navíc podle příběhu Epesu se, jak jsem už psal, hlavní dvě nepřátelské strany spojily, tudíž je nesmysl, aby spolu bojovaly v dungeonech, a "soupeřily o kořist", když tahají za jeden provaz. Když jde o nějaké battle eventy, tak to chápu, jsou to prostě soutěže mezi skupinami, ale když se prostě mlátí spojenci navzájem, tak to smysl nedává :D
(Říkám- fakt bych ani nepíp, kdyby byly skupiny proti sobě, ale tady tě může sundat i člověk, co je taky Rebel/Gorland, jako ty, což by bylo normálně hrdelním zločinem :D )

Re: petice za PVP v průsmyku

#70
Darkry píše:
15 čer 2019 20:30
phiwings99 píše:
15 čer 2019 11:55
Proč by měla být blbost pvp v dungeonech ?? Hraješ na serveru, kde je pvp součástí hry. Hrajete na serveru, kde je pvp hlavní součástí hry a nechcete pvp... To nechápu ._.
No jak jsem už napsal- PVP je sice součástí hry, al jedná se o RPG server, ne o PVP server. RPG má být zaměřený spíš na příběh a věci kolem toho... Navíc podle příběhu Epesu se, jak jsem už psal, hlavní dvě nepřátelské strany spojily, tudíž je nesmysl, aby spolu bojovaly v dungeonech, a "soupeřily o kořist", když tahají za jeden provaz. Když jde o nějaké battle eventy, tak to chápu, jsou to prostě soutěže mezi skupinami, ale když se prostě mlátí spojenci navzájem, tak to smysl nedává :D
(Říkám- fakt bych ani nepíp, kdyby byly skupiny proti sobě, ale tady tě může sundat i člověk, co je taky Rebel/Gorland, jako ty, což by bylo normálně hrdelním zločinem :D )
Pleteš sem věci, které s tím nemají co dočinění. Klany jsou úplně věc bokem, které s tím nemají společné ani to nejmenší. A Epes je spíše RPG-PVP server.... A klany proti sobě zas bojují, takže.... :D
cron