Chcete mít pvp v celým dungeonů v průsmyku?

ANO
Celkem hlasů: 23 (34%)
NE
Celkem hlasů: 44 (66%)
Celkem hlasů: 67

Re: petice za PVP v průsmyku

#32
TelefoniaRider píše:
14 čer 2019 10:16
CzechMinerCZ píše:
14 čer 2019 07:18
Nevím nevím. Nezdá se vám, že už je toho PVP na serveru příliš?
(y)

A taky upřímně, nový dungeon má být EXPÍCÍ, ne nějaký dropovací :D Lokace, kde se dají dropovat vzácnější itemy + místnosti s WB jsou v PvP, takže nevím co se vlastně řeší :D (btw, v žádném expícím dungu není PvP, takže nevidím důvod, proč ho dávat sem D:)
Tak nech vymažú legendárky z truhly a nemusí tam byť PvP. :)
Inak už sa vyhovelo tým čo nechcú pvp v dungoch 1x (u divokých) tak prečo teraz nevyhovieť tým čo PvP chcú?

Re: petice za PVP v průsmyku

#34
borko369 píše:
14 čer 2019 12:41
TelefoniaRider píše:
14 čer 2019 10:16
CzechMinerCZ píše:
14 čer 2019 07:18
Nevím nevím. Nezdá se vám, že už je toho PVP na serveru příliš?
(y)

A taky upřímně, nový dungeon má být EXPÍCÍ, ne nějaký dropovací :D Lokace, kde se dají dropovat vzácnější itemy + místnosti s WB jsou v PvP, takže nevím co se vlastně řeší :D (btw, v žádném expícím dungu není PvP, takže nevidím důvod, proč ho dávat sem D:)
Tak nech vymažú legendárky z truhly a nemusí tam byť PvP. :)
Inak už sa vyhovelo tým čo nechcú pvp v dungoch 1x (u divokých) tak prečo teraz nevyhovieť tým čo PvP chcú?
Přesně

Re: petice za PVP v průsmyku

#35
borko369 píše:
14 čer 2019 12:41
TelefoniaRider píše:
14 čer 2019 10:16
CzechMinerCZ píše:
14 čer 2019 07:18
Nevím nevím. Nezdá se vám, že už je toho PVP na serveru příliš?
(y)

A taky upřímně, nový dungeon má být EXPÍCÍ, ne nějaký dropovací :D Lokace, kde se dají dropovat vzácnější itemy + místnosti s WB jsou v PvP, takže nevím co se vlastně řeší :D (btw, v žádném expícím dungu není PvP, takže nevidím důvod, proč ho dávat sem D:)
Tak nech vymažú legendárky z truhly a nemusí tam byť PvP. :)
Inak už sa vyhovelo tým čo nechcú pvp v dungoch 1x (u divokých) tak prečo teraz nevyhovieť tým čo PvP chcú?
Souhlas. + V dungu od tak velkého levelu(36) by to PVP prostě mělo být...

Re: petice za PVP v průsmyku

#36
Souhlasím, jestli tam nemá být pvp, protože to je jenom expící dungeon, tak ať se vymažou všechny legendárky z bedny a jediný způsob bude WB a mini bossové, když to nemá být dropovací lokace. A jak už tu někdo psal, tak se vyhovělo v dungu divokých ve prospěch non pbp, tak tu by se mohlo ve prospěch pvp. A celkově ti, co si stěžují na pvp, tak proč do prdele hrajete na serveru, kde je pvp hlavní součást hry ? To nechápu... Jestli nechcete hrát na pvp serveru, tak běžte na dumbcat, kde vás to "otravovat" nebude.... A i jenom z logického hlediska dungeon lvl 36+, top sharp 5 zbraně, top hp+ set a podobné věci, aby se daly získat dropováním v non-pvp, když potom jejich hlavní využití bude právě v pvp....

Re: petice za PVP v průsmyku

#37
borko369 píše:
14 čer 2019 12:41
TelefoniaRider píše:
14 čer 2019 10:16
CzechMinerCZ píše:
14 čer 2019 07:18
Nevím nevím. Nezdá se vám, že už je toho PVP na serveru příliš?
(y)

A taky upřímně, nový dungeon má být EXPÍCÍ, ne nějaký dropovací :D Lokace, kde se dají dropovat vzácnější itemy + místnosti s WB jsou v PvP, takže nevím co se vlastně řeší :D (btw, v žádném expícím dungu není PvP, takže nevidím důvod, proč ho dávat sem D:)
Tak nech vymažú legendárky z truhly a nemusí tam byť PvP. :)
Inak už sa vyhovelo tým čo nechcú pvp v dungoch 1x (u divokých) tak prečo teraz nevyhovieť tým čo PvP chcú?
Proč by se měly mazat legendárky z truhel? :lol: Jejich drop chance je stejnej, jako asi Arthur zbraní z divoké truhly :)
Vyhovělo a víš proč? Protože nejmenovaní hráči tam spawnkillovali + v té době bylo kolik že dungeonů? 2? (Orčí a divocí). V tu dobu se ani nevědělo, že něco jako dropovací nebo expící dungeon vůbec bude existovat D:

Re: petice za PVP v průsmyku

#38
Reálně uvažuju nad tím, jakou zvolit možnost. Neřeším ani tolik ty lidi, kteří mě dokážou zabít, ale spíš co bude otravnější. Jestli parta tupců co mi budou lozit do obličeje a snažit se vyžrat mobku i když se trefují jak kdyby bylo 1.9 PvP nebo parta tupců, která se mě bude bát zabíjet, ale nakážou jim ve f ať do toho jdou, tak do mě budou střílet lukama půl dne až jim i ten Infinity dojde.

Na jednu stranu souhlasím s tím, že PvP už je na serveru reálně dost a rád bych měl taky trochu klidu i jinde, než jen u rybaření. Na druhou stranu, ta bedna je OP jak kráva. Jako, když jsem ze 7 beden otevřel 2 části legend zbroje a legendární sekeru, no, mohlo to být jen štěstí, ale kdo ví. Navíc, ty zbraně i zbroje se budou moci získat i za pomocí kovářství, kdy sehnat ten návod na ty části nebude tak těžké. Za měsíc jich bude plný server a dopadnou cenově jak krystalické. A navíc, plánuju to lehce grindit přes dny i noci, kdy na serveru bude 5 lidí a kdyby mě v té době někdo jen zabíjel, sám si tam moc nezaexpí. Ještě se rozhodnu, pokud někdo napíše nějaký rozumný komentář, který mě přesvědčí or třeba dojdu na DC a budou mě prosit, že si začnou psát i ty Omluvenky, když dám Proti. Zatím fakt nevím.

Re: petice za PVP v průsmyku

#39
phiwings99 píše:
14 čer 2019 13:08
Souhlasím, jestli tam nemá být pvp, protože to je jenom expící dungeon, tak ať se vymažou všechny legendárky z bedny a jediný způsob bude WB a mini bossové, když to nemá být dropovací lokace. A jak už tu někdo psal, tak se vyhovělo v dungu divokých ve prospěch non pbp, tak tu by se mohlo ve prospěch pvp. A celkově ti, co si stěžují na pvp, tak proč do prdele hrajete na serveru, kde je pvp hlavní součást hry ? To nechápu... Jestli nechcete hrát na pvp serveru, tak běžte na dumbcat, kde vás to "otravovat" nebude.... A i jenom z logického hlediska dungeon lvl 36+, top sharp 5 zbraně, top hp+ set a podobné věci, aby se daly získat dropováním v non-pvp, když potom jejich hlavní využití bude právě v pvp....
Kolik toho pvp chceš? Hlavní drop itemů je u WB a miniWB, tam je pvp. Na pevnostech je pvp, klanovky jsou pvp, wb jsou pvp. Já bych řekl, že všeho s mírou a nic se nemá přehánět.

Já si nestěžuju na pvp, ale hraju server, který je RPG a PvP, takže chci mít pvp i grind, ale míchat to úplně všude se mi fakt nechce. Chci grindit v klidu a až budu chtít pvp, dojdu si na pevnosti, klanovky nebo wb.

Dungeonu divokých se vyhovělo díky jistým nejmenovaným opicím, které tam jen znemožňovali hru všem ostatním.

A ano, ty věci rám padat budou, ale určitě ne tolik jako u WB a miniWB, kde to pvp je. Nechal bych tu menší šanci i pro nonpvp.

Re: petice za PVP v průsmyku

#40
TelefoniaRider píše:
14 čer 2019 13:15
borko369 píše:
14 čer 2019 12:41
TelefoniaRider píše:
14 čer 2019 10:16


(y)

A taky upřímně, nový dungeon má být EXPÍCÍ, ne nějaký dropovací :D Lokace, kde se dají dropovat vzácnější itemy + místnosti s WB jsou v PvP, takže nevím co se vlastně řeší :D (btw, v žádném expícím dungu není PvP, takže nevidím důvod, proč ho dávat sem D:)
Tak nech vymažú legendárky z truhly a nemusí tam byť PvP. :)
Inak už sa vyhovelo tým čo nechcú pvp v dungoch 1x (u divokých) tak prečo teraz nevyhovieť tým čo PvP chcú?
Proč by se měly mazat legendárky z truhel? :lol: Jejich drop chance je stejnej, jako asi Arthur zbraní z divoké truhly :)
Vyhovělo a víš proč? Protože nejmenovaní hráči tam spawnkillovali + v té době bylo kolik že dungeonů? 2? (Orčí a divocí). V tu dobu se ani nevědělo, že něco jako dropovací nebo expící dungeon vůbec bude existovat D:
Aby to, že tam nebude PvP malo aj svoje nevýhody? Vôbec ma nezaujíma aká je šanca na drop ide o princip.
A čo, že tam spawnikillovali nebolo lahšie tam kde je spawnpoint nastaviť safe zonu? Jj určite sa to nevedelo.. Hlavne že má Epes plány na updaty na 2 roky.
cron