Ostrov pirátů

#1
Jedná se o návrh, aby se na nový ostrov pirátů mohlo dostávat skrz přepravníka v Tortuze, cena by mohla být třeba 300. Když už se tam dá dostat na Sigrid tak proč né i tam? Jelikož je tam dost questů a pokaždé bude chtít někdo něco donést, furt sem a tam chodit není moc dobré, jelikož to je velká štreka od spawnu. Proto bych rád uvítal toto.

Re: Ostrov pirátů

#9
CzechMinerCZ píše:
12 črc 2019 20:30
Proti, mám tam už 3 měsíce home
PrOtI, mÁm TaM uŽ 3 mĚsÍcE hOmE
Jako takhle, nechci být nijak ofenzivní, ale uvědom si, že všichni nemají vip nebo sponzora a nemohou si dělat více homů. Také by určitě stálo za zmínku, že to před třemi měsíci možná šlo, ale až tedka se tento update spustil (zahrnujíc i tento ostrov) a /sethome tam již není povoleno.

(Samozřejmě je to tvůj názor a já ti ho neberu, to jen kdybys nepochopil)

Re: Ostrov pirátů

#10
Zagur píše:
13 črc 2019 00:59

PrOtI, mÁm TaM uŽ 3 mĚsÍcE hOmE
Jako takhle, nechci být nijak ofenzivní, ale uvědom si, že všichni nemají vip nebo sponzora a nemohou si dělat více homů. Také by určitě stálo za zmínku, že to před třemi měsíci možná šlo, ale až tedka se tento update spustil (zahrnujíc i tento ostrov) a /sethome tam již není povoleno.
Sponzora na to abys měl 5 homu si stačí koupit jednou. Já jich mám dokonce 6. Na místě kde máme home to jde pořád, klidně ukážu.
cron