Vampírismus a den

#1
Ahoj, napadlo mě žeby vampíři neměli ty otravné nevýhody v miningu a ve stavebním světě bylo by to podle mě celkem dobré. Např. když si jdu domů pro nějaké věci tak dostanu nauseu a jěště nějaké další věci.

Re: Vampírismus a den

#4
Matykralik píše: Ahoj, napadlo mě žeby vampíři neměli ty otravné nevýhody v miningu a ve stavebním světě bylo by to podle mě celkem dobré. Např. když si jdu domů pro nějaké věci tak dostanu nauseu a jěště nějaké další věci.
Mohl bys všude přestat spamovat jak je vamp nanic? Bylo to tvoje rozhodnutí. Hádám že v miningu travis 90% času pod zemí a res tp si můžeš nastavit pod střechou.

Re: Vampírismus a den

#5
CzechMinerCZ píše:
12 črc 2019 22:03
Matykralik píše: Ahoj, napadlo mě žeby vampíři neměli ty otravné nevýhody v miningu a ve stavebním světě bylo by to podle mě celkem dobré. Např. když si jdu domů pro nějaké věci tak dostanu nauseu a jěště nějaké další věci.
Mohl bys všude přestat spamovat jak je vamp nanic? Bylo to tvoje rozhodnutí. Hádám že v miningu travis 90% času pod zemí a res tp si můžeš nastavit pod střechou.
Už nepíšu že je vamp nanic. Nanic rozhodně není. Ale prostě mě to tak napadlo že by to bylo celkem good. Že by to tam nemuselo platit. Navíc jsou to dva další světy.

Re: Vampírismus a den

#6
Obávám se, že technicky takovou věc nebude vůbec lehké udělat, pokud vůbec přijdeme na způsob jak to provést. Mrkneme na to, ale nevidím v tom moc velké šance na úspěch, ale děkujeme za návrh :)!