Vlastní Font

#1
Dobrý den.. Už delší dobu hraji s vlastním Resource packem a celkem jsem si na něj i zvykl.. Všechno mám přehlednější a vše je takové koukatelnější. Vypnul jsem si můj vlastní Resource pack a používám už čistě jen od Epesu. Ten Font je takový klasický a pro mě i hnusný.. Nevím, jak to mají ostatní hráči, ale mě osobně se ten Font nelíbí.. Vím, že to je blbost a prozatím máte mnoho práce s buggy a dalšími věcmi.. Ale ten chat by byl alespoň čitelnější a takový pěknější :D Odemě vše.
DarkCaramel.

Re: Vlastní Font

#4
No tak například na nejmenovaném rádoby konkurenčním serveru, kde po připojení jsem nedokázal přečíst ani 10 řádků bez problému jelikož je tam vše v jedné barvě, nečitelné a strašné že mě z toho začaly bolet oči tak jsem se hodně rychle s nervy odpojil, zatím co na Epesu se mi zdá chat v pohodě, výrazný, přehledný a vše jde od sebe rozeznat, možná ten chat taky vypadá hůř když to máš v tom nebo tom jazyce.

Ale neříkám že nějaký font pro ten serverový resource pack by byl špatný nápad :D

Re: Vlastní Font

#7
Jack_Ounes píše:
22 črc 2019 09:23
Obrázek

Mně se třeba líbí tenhle font, jen nevím, jestli se to hodí k Epesu. RS jsem viděl u hráče Michalv2

BTW neřešte plz obsah te zprávy, jiný screen s tím fontem nemám xd
Třeba takový jsem myslel, ale ten originální od Minecraftu je strašně "kostrbatý" a nepraktický mi příjde

Re: Vlastní Font

#8
Jack_Ounes píše:
22 črc 2019 09:23
Obrázek

Mně se třeba líbí tenhle font, jen nevím, jestli se to hodí k Epesu. RS jsem viděl u hráče Michalv2

BTW neřešte plz obsah te zprávy, jiný screen s tím fontem nemám xd
A jak v tom fontu vypadá diakritika?

Re: Vlastní Font

#9
LinnyY1 píše:
22 črc 2019 15:15
Jack_Ounes píše:
22 črc 2019 09:23
Obrázek

Mně se třeba líbí tenhle font, jen nevím, jestli se to hodí k Epesu. RS jsem viděl u hráče Michalv2

BTW neřešte plz obsah te zprávy, jiný screen s tím fontem nemám xd
A jak v tom fontu vypadá diakritika?
Upřímně, netuším, viděl jsem jen tenhle screen a docela se mi to líbí. Zkusím od Michala získat víc.
cron