Příkaz /suicide

#1
Zdravím :) Navrhuji přidat příkaz z E2 "/suicide" pro vampíry, protože v dungu docela dostkrát děláme to, že se necháváme zabít, abychom si doplnili Hunger bar a mohli zase bojovat. Celkem s tím plno lidí souhlasilo, co jsem se tak ptal na epesu a byli by rádi, kdyby se tento příkaz přidal pouze pro vampíry.
DarkCaramel

Re: Příkaz /suicide

#6
ChrisC07 píše:
25 črc 2019 10:05
To nebude bohužel patrně možné. Životnost těch zbrojí je naprogramovaná a řídí se dle způsobeného poškození.
Příkaz suicide spustí poškození v takové hodnotě,které zbroj zničí.
Jáj :/ Kdybych tohle věděl, tak tu ani neotravuju :D

Re: Příkaz /suicide

#7
lopo1 píše:
25 črc 2019 10:14
A nešlo by to přeprogamovat, aby to jen počítalo poškození způsobené nějakou entitou (mobem)? Já v tom vidím jen přidání malé podmínky do pluginu :D.
To jo,jenže musíš vycházet z věcí již definovaných. Nemůžeme si jen tak vymýšlet atributy pro podmínkování. :|

Re: Příkaz /suicide

#9
ChrisC07 píše:
25 črc 2019 12:48
lopo1 píše:
25 črc 2019 10:14
A nešlo by to přeprogamovat, aby to jen počítalo poškození způsobené nějakou entitou (mobem)? Já v tom vidím jen přidání malé podmínky do pluginu :D.
To jo,jenže musíš vycházet z věcí již definovaných. Nemůžeme si jen tak vymýšlet atributy pro podmínkování. :|
Zrovna, kdyby ten plugin uměl rozlišovat druh poškození, tak by se tím vyřešilo tohle a pak by mohly vznikat třeba speciální druhy zbrojí, které by byli schopné ignorovat nějaký druh poškození, ale to je spíš návrh :).

Re: Příkaz /suicide

#10
ChrisC07 píše:
25 črc 2019 10:05
To nebude bohužel patrně možné. Životnost těch zbrojí je naprogramovaná a řídí se dle způsobeného poškození.
Příkaz suicide spustí poškození v takové hodnotě,které zbroj zničí.
Už to tu bylo, kvůli tomu mizely zbroje.. je to pech s upírem a bez příkazu to jo..
cron