Re: List shopů

#23
Za tento návrh som PRO... ako už bolo povedané dá to šancu novým shopom ... Taktiež automaticky keď si pozriete ./res shop list zjavý sa vám tam cca 8 TOP shopov ... a automaticky sa začnete portovať na prvé 3..., ktoré môžu stáť za úplný prd a nejaký shop na 5. Strane si už nikto nepozrie popri tom tam môžu byť najvýhodnejšie ceny... taktiež sa tým zmenší počet shopov, ktorý boli zaregistrovaný na začiatku serveru a teraz sú už neaktívny ... Skvelá idea ...

Re: List shopů

#24
Já jsem proti. Kdysi dávno jsem chtěl koupit shop od našeho nejmenovaného za 500k. Obchod proběhl. Sice se to potom pokazilo kvůli pluginu, ale představa ze bych za 500k koupil shop s nejakejma likama a ty by kvůli tomuhle zmizely je docela nefer ne?
Taky ostatní hrací mohli začít dřív. Hellshop nebo jak to je předběhl blacka úplně v pohode. Pokud jsi schopny tak se do vyšších pozic dostaneš. A holt pokud jsi na trhu dlouho, mas pevně danou lepší pozici než začátečník. Tak to je i v reálném životě. Je to úplně běžný.


PROTI

Re: List shopů

#25
A jak scam hoši? Nikdo vás nenutí to tam koupit nebo prodat ne? Tak držte pysk. A kolik lidi se mě ještě dožaduje abych uvolnil místo v bednach, ze to nemaj kde jinde prodat za slušný prachy. Nezáviďte.

Re: List shopů

#26
Stejně tak by se mohlo každý měsíc restartovat mmcmo aby nováčci mohli mít stejný hodnoty jako hrači kteří tu hrají rok, dva? To by se vám ale asi nelíbilo co? Par hráčů na serveru je jasným příkladem toho, že v mmmo když nolifíš můžeš být skoro stejně dobrej jak ostatní co hrají par měsíců nebo let. U shopu to je stejný

Re: List shopů

#27
SnekCZ píše:
19 srp 2019 23:43
Stejně tak by se mohlo každý měsíc restartovat mmcmo aby nováčci mohli mít stejný hodnoty jako hrači kteří tu hrají rok, dva? To by se vám ale asi nelíbilo co? Par hráčů na serveru je jasným příkladem toho, že v mmmo když nolifíš můžeš být skoro stejně dobrej jak ostatní co hrají par měsíců nebo let. U shopu to je stejný

Re: List shopů

#29
Jack_Ounes píše:
SnekCZ píše:
19 srp 2019 23:30
Hellshop nebo jak to je předběhl blacka úplně v pohode.
Hellshop se tam dostal placením za liky.
Veľa shopov sa tam dostalo vďaka tomu že platilo hráčom likes ... Šneku ... kto by ti peniaze nezávidel ... keĎ máš toľko peniazov tak si tie like nahnáš aj sám ak budeš šikovný ... :). Ako to už bolo napísané DatShop je slávny len pre to že je "top shop". Rád by som sa ešte vyjadril k FreshShopu ... šneku o tom že sa ti tie like zrušili som sa dozvedel až neskôr a veľmi ma to mrzí ... nebol to scam ani nič podobné ... myslel som že ti like zostanú ... popri tom sme to riešili či už s Krtkom alebo so samotným Chrisom... To že ti to tam nezostalo nebola moja chyba... Dozvedel som sa to až vtedy keď ti odklepli náhradu a sám Chris mi napísal.

Re: List shopů

#30
Osobně si myslím, že by to nebylo úplně od věci. Seznam shopů, by se neměl stát památníkem kdysi významných obchodů, ale spíše přehledem aktuálně oblíbených míst k nakupování. Určitě nejde o to, aby měli všichni stejné hodnoty, ale o udržování „života“ a konkurenčního prostředí. Tenhle list by prostě neměl primárně sloužit majitelům obchodů k propagaci, ale běžným hráčům k orientaci. A proto je zcestné, srovnávat to s mmcmo, neboť to je součástí hráčovi postavy, slouží hráči jako takovému.
Za mě tedy PRO!
cron