Re: Zlaté klíče + zlaté bedny

#11
BlackoutMan píše: Sám sice také potřebuji prášky hlavonožce a z ulit opravdu padají málo,, ale jsem proti ,věci z rybaření by měli jít získat rybařením, víte co se stalo s hodnotou Vodního živlu, když se nechal padat někde jinde a to měl být vzácný že Epes :)
Co tak vím, tak Vodní Živel jde získat jinde jen z WB bedny, což je po prstenech nejhorší drop a nebo ze skupiňákové truhly, kde každá část má 2% na drop, což znamená, že živel jsem si tak všiml naší straně padá cca 1 za týden max a řekl bych, že u DG na tom nebudou o moc jinak. Živel fakt neztratil cenu tím, že padá jinde.

Jinak asi s celkovým návrhem souhlasím, ale prášky z hlavonožce jsou max. Přeci jen, je to dle mého názoru jediná hůře získatelná věc z rybaření. Slzy nadropuješ v dungu a zlatý šupiny jsou jednodušší proto, že 90% hráčů má mnohem radši rybaření v řece, než v moři.

Re: Zlaté klíče + zlaté bedny

#14
BlackoutMan píše:
29 črc 2019 06:24
Sám sice také potřebuji prášky hlavonožce a z ulit opravdu padají málo,, ale jsem proti ,věci z rybaření by měli jít získat rybařením, víte co se stalo s hodnotou Vodního živlu, když se nechal padat někde jinde a to měl být vzácný že Epes :)
Hodnota vodního živlu je tak malá, protože padá z rybaření a ne naopak...

Ale návrh je celkem fajn a chtělo by to rework.

Re: Zlaté klíče + zlaté bedny

#15
phiwings99 píše:
29 črc 2019 15:29
BlackoutMan píše:
29 črc 2019 06:24
Sám sice také potřebuji prášky hlavonožce a z ulit opravdu padají málo,, ale jsem proti ,věci z rybaření by měli jít získat rybařením, víte co se stalo s hodnotou Vodního živlu, když se nechal padat někde jinde a to měl být vzácný že Epes :)
Hodnota vodního živlu je tak malá, protože padá z rybaření a ne naopak...

Re: Zlaté klíče + zlaté bedny

#16
borko369 píše:
29 črc 2019 16:24
phiwings99 píše:
29 črc 2019 15:29
BlackoutMan píše:
29 črc 2019 06:24
Sám sice také potřebuji prášky hlavonožce a z ulit opravdu padají málo,, ale jsem proti ,věci z rybaření by měli jít získat rybařením, víte co se stalo s hodnotou Vodního živlu, když se nechal padat někde jinde a to měl být vzácný že Epes :)
Hodnota vodního živlu je tak malá, protože padá z rybaření a ne naopak...

Re: Zlaté klíče + zlaté bedny

#17
BlackoutMan píše:
29 črc 2019 06:24
Sám sice také potřebuji prášky hlavonožce a z ulit opravdu padají málo,, ale jsem proti ,věci z rybaření by měli jít získat rybařením, víte co se stalo s hodnotou Vodního živlu, když se nechal padat někde jinde a to měl být vzácný že Epes :)
Nechci tady nějak rýpat, ale bohužel ten vodní živel padá víc z rybaření než z ostatních truhel.. :roll:

Re: Zlaté klíče + zlaté bedny

#18
No, nebudu se tu s vámi dohadovat, jistě všichni máte, mnohem víc výlovů než já, tak to musíte vědět lépe :)

Slzy nadropuješ v dungu a zlatý šupiny jsou jednodušší proto, že 90% hráčů má mnohem radši rybaření v řece, než v moři.
Další hloupost, proč tam aspoň z panny, není stejně mizivá šance na slzu, jako z rybaření, co jsem slyšel padá slza vždycky.

Jestliže si stěžují, že prášek padá hodně málo pak si to Epesi udělal dobře, je vzácný a nikam ho nepřidávej.
Já vím, se mnou nikdo souhlasit nebude, jelikož jsem asi jediný kdo rád rybaří.

A když jsme u té vzácnosti, co omezit životnost brnka, dát tam třeba max 300 oprav a pak prd :) to by byla výzva :)

Re: Zlaté klíče + zlaté bedny

#19
BlackoutMan píše:
30 črc 2019 06:44
No, nebudu se tu s vámi dohadovat, jistě všichni máte, mnohem víc výlovů než já, tak to musíte vědět lépe :)

Slzy nadropuješ v dungu a zlatý šupiny jsou jednodušší proto, že 90% hráčů má mnohem radši rybaření v řece, než v moři.
Další hloupost, proč tam aspoň z panny, není stejně mizivá šance na slzu, jako z rybaření, co jsem slyšel padá slza vždycky.

Jestliže si stěžují, že prášek padá hodně málo pak si to Epesi udělal dobře, je vzácný a nikam ho nepřidávej.
Já vím, se mnou nikdo souhlasit nebude, jelikož jsem asi jediný kdo rád rybaří.

A když jsme u té vzácnosti, co omezit životnost brnka, dát tam třeba max 300 oprav a pak prd :) to by byla výzva :)
No myslím si, že mám výlovů o dost víc než ty průchodů skupinaku nebo dropování v dungu a takových 80% všeho živel armoru je z rybaření.

O slzách jsi taky slyšel trochu špatně. Je tam Ninimphe, že který je cca 50% a pak tam jsou stejný panny jako ty z rybaření.

A co takhle dát životnost prutu třeba na 30 výlovů? :)

-------------------------------------------------------

Jinak jsem samozřejmě pro, drop z gold beden je úplně žalostnej a už teď jsou skoro bezcenný.
cron