Re: Zlaté klíče + zlaté bedny

#21
BlackoutMan píše: Ty nejseš hloupej jistě si poznal že s tím brnkem to byla sranda :)
Ty se prosimtě nikam nevyjadřuj. Cokoliv z tebe vypadne je kravina tak velká, jako to, že si myslíš že živel se prodává pod cenou kvůli "rádoby rybářům".

Možná kdybys někdy zvedl prdel z tvojí rybářský stoličky, a dovalil se do skupiňáku, zjistil bys, že nadropovat dostatek slz nějakou dobu trvá.

K návrhu, jsem pro.

Re: Zlaté klíče + zlaté bedny

#22
CzechMinerCZ píše:
30 črc 2019 11:55
BlackoutMan píše: Ty nejseš hloupej jistě si poznal že s tím brnkem to byla sranda :)
Ty se prosimtě nikam nevyjadřuj. Cokoliv z tebe vypadne je kravina tak velká, jako to, že si myslíš že živel se prodává pod cenou kvůli "rádoby rybářům".

Možná kdybys někdy zvedl prdel z tvojí rybářský stoličky, a dovalil se do skupiňáku, zjistil bys, že nadropovat dostatek slz nějakou dobu trvá.

K návrhu, jsem pro.
Ano, právě pro tebe a tobě podobné, byla určena tato poznámka, protože ty na rozdíl od něj, to vysvětlení potřebuješ. Takové diskuze, jsou zcela, nad rámec tvého chápání. Vím, že nemá cenu, reagovat na tvé příspěvky, ale naposled jsem musel. Omlouvám se všem, za ztrátu času, čtením těchto zbytečností.

Re: Zlaté klíče + zlaté bedny

#23
Upřímně řečeno, vodní živel tu cenu ani mít nemůže, nerybaří moc lidí, ale zas je to určitě dostatek na to, aby jich padlo na pokrytí poptávky. Speciální zbroje jako arth, chimer, vodní živel mají všechny dost podobný staty, ale vodní živel je z nich jednoznačně nejhorší. Ono kdo by vylepšoval zbroj kvůli 1% speedu itemem za milion. Ten armor je dobrej tak do skupinaku, tím to končí. Není to žádnej šlágr.

A koho by taky bavilo rybařit? Vždyť jen stojíš na místě a klikáš na vodu, to nikoho bavit nemůže. Na Epesu je hromada zábavnějších aktivit - dropování v dungeonu, stavení, mining.. No prostě cokoliv kromě rybaření.
cron