Re: Úprava dřevěných zbraní

#12
Dávalo by to docela smysl, aby nešly používat dřevěné zbraně, pokud jsi Vampír. Boost dřevěných nástrojů bych nedělal, protože pak to hráči můžou udělat tak, že vycraftí desítky dřevěných mečů, hodí je do enchantu a udělají si "OP" meč proti Vampírům. Abych to shrnul, jsem PRO, aby Vampíři nemohli používat dřevěný meč, maximálně na malou chvíli (např. 10sec.) poté by hořel příp. by mu to bralo více DMG. O zvýšení DMG na dřevěných zbraní jsem PROTI.

Re: Úprava dřevěných zbraní

#13
http://m.fantasy-university71.webnode.c ... o-slabiny/

Našel jsem takovou, podle mě docela pěknou, fantasy stránku s nějakou tou informací o slabinách upíra a myslím si, že by se to dalo praktikovat na Epesu podobně. Mám na mysli hlavně to, že na upíra působí vlkodlak. V PP shopu můžeme nalézt jakýsi kámen, který naznačuje, že by mohlo něco takového někdy přijít, ale kdo ví. To se dozvíme časem.

Tenhle návrh se mi moc nelíbí a jsem proti. Nedává to vůbec smysl. Řekl bych, že se upírovi ještě nějaké té další slabiny jistě dostane.


Dál se mi taky líbí ta část s denním šperkem. Podle mě by se tohle dalo využít společně s kovářstvím a mohlo by to upírovi dát alespoň tu možnost na slunci vůbec existovat (v pvp může být klidně dal useless, to už mně tolik nevadí). Můžete se k tomu klidně tiše vyjádřit.

Re: Úprava dřevěných zbraní

#14
Jack_Ounes píše:
23 srp 2019 11:41

Dál se mi taky líbí ta část s denním šperkem. Podle mě by se tohle dalo využít společně s kovářstvím a mohlo by to upírovi dát alespoň tu možnost na slunci vůbec existovat (v pvp může být klidně dal useless, to už mně tolik nevadí). Můžete se k tomu klidně tiše vyjádřit.
To je podla mna dobry napad, chcelo by
to nieco aby vampir cez den aspon vedel zit (nieco ako sa na E2 zvyklo pouzivas nekro - fire resist + disguise - proti blindu).


To znemoznenie pouzivania drevenych zbrani by malo istu logiku ale moc sa mi to nepozdava.
Ako uz bolo povedane prioritou je vyriesenie bugov, potom sa moze balancovat.

Re: Úprava dřevěných zbraní

#15
Upíri nemôžu používať drevené zbrane - PRO, má to predsa len logiku, aby nemohli držať niečo, proti čomu sú slabí
Buff drevenných zbraní - PROTI, už aj tak dávaju dosť dmg..
Denný kryštál - PRO, s terajšími debuffmi upíra sa cez deň nedá vôbec premiestňovať

Re: Úprava dřevěných zbraní

#16
Jakub13500 píše:
23 srp 2019 15:41
Upíri nemôžu používať drevené zbrane - PRO, má to predsa len logiku, aby nemohli držať niečo, proti čomu sú slabí
To že sú proti tomu slabí znamená, že to nemôžu používať? To nech začnú rovno horieť keď budú pozerať na drevo, predsa len "sú proti tomu slabí".

Re: Úprava dřevěných zbraní

#17
borko369 píše:
23 srp 2019 23:28
Jakub13500 píše:
23 srp 2019 15:41
Upíri nemôžu používať drevené zbrane - PRO, má to predsa len logiku, aby nemohli držať niečo, proti čomu sú slabí
To že sú proti tomu slabí znamená, že to nemôžu používať? To nech začnú rovno horieť keď budú pozerať na drevo, predsa len "sú proti tomu slabí".
Zober si, že keď majú ten weakness na drevo, tak prečo by ho mohli vôbec používať? Drevo ich má zabíjať a nemajú ho používať (je to pre upírov niečo ako cesnak) - to by nemalo logiku.
Ale na druhej strane už teraz má veľa upírov na serveri drevené zbrane a bolo by to nefér zrazu pridať takéto obmedzenie...

Re: Úprava dřevěných zbraní

#18
Co se týká lore vampírů, sice jsou často zranitelní pomocí dřevěných zbraní zásahem do srdce, ale rozhodně je nespaluje jejich dotek :) Proto zatím nemáme v plánu nijak limitovat nošení dřevěných zbraní. Přesto děkujeme za návrh :)
cron