Netopíři

#1
Chcelo by to nejaký drop, krídla, uši, hlava, srdce čokoľvek čo by sa dalo za niečo vymeniť... Možno by sa musel trošku upraviť spawn rate ale bolo by to jemne oživenie herného prostredia. A nemyslím že až tak náročne na zrealizovanie.

Re: Netopíři

#6
Proč rovnou vlastně nezavést, že po zničení kytky mi spadne do invu samostatnej item pro kořínky, pro květ, pro stonek, pro listy. A kdybych chtěl, můžu si tu kytku poskládat v crafting tablu. Taky podobně dobrej nápad, ne?

Re: Netopíři

#7
TheDarkLord173 píše:
24 zář 2019 06:54
Celkem jsem pro aby i z normálních mobů z miningu padaly nějaké ornamenty, které by se potom mohly vyměnit třeba za obraz/štít.
Taky bych byl docela PRO. Celkově je ta generace světa vcelku nevyužitá, mohlo by se něco vymyslet, ale ne netopýry. :D

Re: Netopíři

#8
TangyMonk13 píše:
24 zář 2019 08:15
Proč rovnou vlastně nezavést, že po zničení kytky mi spadne do invu samostatnej item pro kořínky, pro květ, pro stonek, pro listy. A kdybych chtěl, můžu si tu kytku poskládat v crafting tablu. Taky podobně dobrej nápad, ne?
Doufám, že už se na tom pracuje

Re: Netopíři

#9
Jack_Ounes píše:
TangyMonk13 píše:
24 zář 2019 08:15
Proč rovnou vlastně nezavést, že po zničení kytky mi spadne do invu samostatnej item pro kořínky, pro květ, pro stonek, pro listy. A kdybych chtěl, můžu si tu kytku poskládat v crafting tablu. Taky podobně dobrej nápad, ne?
Doufám, že už se na tom pracuje
Ještě bych k těm netopýrům a částím rostlin přidal herbalism skill, od levelu 2 pěstování nether wartů, to dropování nikoho nebaví a taky bych přidal elementární kytice ze kterých by šlo kraftit všechny drahokamy a, které by šlo od levelu 10 pěstovat.

Re: Netopíři

#10
Interesting píše:
23 zář 2019 00:57
Chcelo by to nejaký drop, krídla, uši, hlava, srdce čokoľvek čo by sa dalo za niečo vymeniť... Možno by sa musel trošku upraviť spawn rate ale bolo by to jemne oživenie herného prostredia. A nemyslím že až tak náročne na zrealizovanie.
Ono proč ne, ale taková věc musí mít nějaký smysl a nemůžeme strávit vzácné hodiny volna tvorbou něčeho, co bude mít estetický dopad a udělá radost tak na minutu po dropnutí a pak již nebude k ničemu. Nápad dobrý, ale využití kromě toho, že by to bylo "cool" tu moc nevidím :D
cron