Silnější/lepší RPG boostery

#1
Ahoj, napadlo mě přidat RPG boostery které by dávaly 2.5X více RPG zk
Proč?: Protože někdo nerad expí a stímhle by to šlo mnohem rychleji
Zároveň by ale bylo dobré kdyby třeba padaly z dia beden a v shopu by buď stály hodně pp nebo by byl omezen jejich počet které hráč může koupit třeba 3x za měsíc nebo tak

Vím že je to celkem nic moc návrh ale prostě mě to napadlo tak by mě zajímal názor ostatních hráčů.

Re: Silnější/lepší RPG boostery

#3
josef04 píše:
27 zář 2019 21:27
hloupost, 2x stačí a pokud tě nebaví zabíjet monstra tak běž těžit
Jako, podle mě to zase takový nesmysl není. 1,5M expů do lvlu 45 je hodně, nějak extra záživné to není a připadá mi to spíš jako daní hráčům nějaký důvod k hraní, když dlouho nevychází updaty. Jsou tu lidé, kteří na hraní nemají tolik času, ale i tak si občas chtějí zahrát. Pokud budou potřebné expy takhle stoupat dál, tak si brzy nezahrajeme už vůbec.

Re: Silnější/lepší RPG boostery

#4
Polokojo píše:
27 zář 2019 21:39
josef04 píše:
27 zář 2019 21:27
hloupost, 2x stačí a pokud tě nebaví zabíjet monstra tak běž těžit
Jako, podle mě to zase takový nesmysl není. 1,5M expů do lvlu 45 je hodně, nějak extra záživné to není a připadá mi to spíš jako daní hráčům nějaký důvod k hraní, když dlouho nevychází updaty. Jsou tu lidé, kteří na hraní nemají tolik času, ale i tak si občas chtějí zahrát. Pokud budou potřebné expy takhle stoupat dál, tak si brzy nezahrajeme už vůbec.
a víš proč updaty nevychází tak často:
1. i AT jsou lidé a mají vlastní RL
2. AT musí prvně opravit bogy a dát těm co si to zaslouží ban, warn a pod. věci
3. když AT se bude líbit nějakej návrh tak se ho pokusí udělat dříve a tím se datum větších updatů posune

Re: Silnější/lepší RPG boostery

#5
a ohledně délky, takovej 45 level je už celkem velkej level a i v ostatních hrách je horší a horší získat další level tak proč by epes měla být vyjímka ?
navíc z monster padá víc a víc xp a ikdyž to je pořád delší získat nějakej level tak právě proto jsou za další levely větší odměny

Re: Silnější/lepší RPG boostery

#6
Polokojo píše: připadá mi to spíš jako daní hráčům nějaký důvod k hraní, když dlouho nevychází updaty.
Ja bych lidem sebral půlku výplaty aby mohli víc utrácet a pak třeba zrušil silnice aby měli lidi větší možnost jezdit autem.

Wtf tyvole, důvod hrát pro lidi je právě to, že mají expit

Re: Silnější/lepší RPG boostery

#7
Spíš by bylo super, kdyby se dali boostery "kombinovat". Což znamená, že pokud hráč zapne 1 booster, dostane 2x víc XP. Pokud by zapl 2 boostery naráz, dostával by 2,5x víc XP, takže kdyby jich zapl 5, tak by měl 4x více XP. Kdyby to kombinování šlo, tak bych jim dal ještě menší % k dropu, než mají teď.

Re: Silnější/lepší RPG boostery

#8
kralik159159 píše:
28 zář 2019 09:53
Spíš by bylo super, kdyby se dali boostery "kombinovat". Což znamená, že pokud hráč zapne 1 booster, dostane 2x víc XP. Pokud by zapl 2 boostery naráz, dostával by 2,5x víc XP, takže kdyby jich zapl 5, tak by měl 4x více XP. Kdyby to kombinování šlo, tak bych jim dal ještě menší % k dropu, než mají teď.
Obrázek

Re: Silnější/lepší RPG boostery

#9
Polokojo píše:
josef04 píše:
27 zář 2019 21:27
hloupost, 2x stačí a pokud tě nebaví zabíjet monstra tak běž těžit
Jako, podle mě to zase takový nesmysl není. 1,5M expů do lvlu 45 je hodně, nějak extra záživné to není a připadá mi to spíš jako daní hráčům nějaký důvod k hraní, když dlouho nevychází updaty. Jsou tu lidé, kteří na hraní nemají tolik času, ale i tak si občas chtějí zahrát. Pokud budou potřebné expy takhle stoupat dál, tak si brzy nezahrajeme už vůbec.
O tom by RPG mělo být. O grindu. Na RPG bys měl strávit hodiny a hodiny času levlením postavy, expením dovedností, atd. K návrhu jsem spíše Proti. Pro nové updaty holt nebude stačit 2 dny klikat na orky a hurá do Spectry.

Re: Silnější/lepší RPG boostery

#10
josef04 píše:
Polokojo píše:
27 zář 2019 21:39
josef04 píše:
27 zář 2019 21:27
hloupost, 2x stačí a pokud tě nebaví zabíjet monstra tak běž těžit
Jako, podle mě to zase takový nesmysl není. 1,5M expů do lvlu 45 je hodně, nějak extra záživné to není a připadá mi to spíš jako daní hráčům nějaký důvod k hraní, když dlouho nevychází updaty. Jsou tu lidé, kteří na hraní nemají tolik času, ale i tak si občas chtějí zahrát. Pokud budou potřebné expy takhle stoupat dál, tak si brzy nezahrajeme už vůbec.
a víš proč updaty nevychází tak často:
1. i AT jsou lidé a mají vlastní RL
2. AT musí prvně opravit bogy a dát těm co si to zaslouží ban, warn a pod. věci
3. když AT se bude líbit nějakej návrh tak se ho pokusí udělat dříve a tím se datum větších updatů posune


Hele, já si nestěžuji na to, že nevychází updaty, to je úplně mimo mísu. Já jen říkám, že pokud budou expy stoupat v tomhle tempu, tak si určitá generace lidí za chvíli nezahraje, protože tu nemůžou být tak často jak jiní, kterým to je jedno, kteří chtějí grindit a mít ty nejlepší věci a vlastně jim to vyhovuje, protože bude menší konkurence.
cron