Zrušit 2pec přihlašování

Ano
Celkem hlasů: 8 (42%)
Ne
Celkem hlasů: 11 (58%)
Celkem hlasů: 19

Zrušení nejvíc zbytečné a Banan tuposti co byla zavedena na server

#1
Před nějakou chvílí byla zavedena tady tato pitomost:
Oprava obcházení načítání resourcepacku
Pro úspěšné přihlášení na server musíte nechat načíst celý resourcepack, než spustíte serverový anticheat, jinak vás může server vyhodit za detekci nenačetlého RP
Je to totální p******a. Nestačí, že někteří jedinci musí resource pack načítat pomalu 10s a být tak nějakou chvíli bezmocní třeba u WB, ale teď už si to nemůžou ani o chvilku zkrátit tím, že si zapnou anti cheat o trošku dřív. Ne! Ještě jim to napojování na server prodloužíme, protože proč ne. A aby to nebylo málo tak desítky lidí to furt ze zvyku dělají, takže se musí napojovat třeba i 3x, protože než se ten rs načte, tak to fakt trvá půl dne a ještě pak zapínat nějaký anticheat, to je fakt to, po čem každý herpesák touží.

Re: Zrušení nejvíc zbytečné a Banan tuposti co byla zavedena na server

#4
phiwings99 píše: [quote=kaemon_ post_id=15172 time=<a href="tel:1570459949">1570459949</a> user_id=50]
To je ale nadělení, chudák wing kvůli svoji krátkodobý max. 20 sekund paměti zapomíná na anticheat.. Asi konec světa, teda pro tebe xd
Asi si to trošku nepochopil :D Na ten anticheat nezapomínám, ale vyhazuje mě to za něj, prototože ho zapnu před načtením RS.
[/quote]

A kde že je ten problém? Stejně musíš čekat, než se ten RP načte a to zapnutí Anticheatu potom trvá 3 vteřiny. Ta ochrana je převážně z důvodu, aby se sem lidi nedostávali se svým resourcepackem. Nevidím v tom čekání o 3 vteřiny déle takový problém, aby se to hned celé muselo rušit.

Re: Zrušení nejvíc zbytečné a Banan tuposti co byla zavedena na server

#8
phiwings99 píše:
07 říj 2019 16:47
Před nějakou chvílí byla zavedena tady tato pitomost:
Oprava obcházení načítání resourcepacku
Pro úspěšné přihlášení na server musíte nechat načíst celý resourcepack, než spustíte serverový anticheat, jinak vás může server vyhodit za detekci nenačetlého RP
Je to totální p******a. Nestačí, že někteří jedinci musí resource pack načítat pomalu 10s a být tak nějakou chvíli bezmocní třeba u WB, ale teď už si to nemůžou ani o chvilku zkrátit tím, že si zapnou anti cheat o trošku dřív. Ne! Ještě jim to napojování na server prodloužíme, protože proč ne. A aby to nebylo málo tak desítky lidí to furt ze zvyku dělají, takže se musí napojovat třeba i 3x, protože než se ten rs načte, tak to fakt trvá půl dne a ještě pak zapínat nějaký anticheat, to je fakt to, po čem každý herpesák touží.
Protože když takovou věc nenecháme na serveru, hromada lidí to bude využívat a v rámci budoucích updatů na serveru zneužívat... kdyby hráči neměli tendenci cokoliv možného obcházet a využívat bugů a cheatů... nemusel být anticheat a hromada dalších opatření. To že to prodlužuje spuštění o pár sekund opravdu nepovažujeme za tragédii, ale naopak to konečně upravuje a zrovnoprávňuje všechny kopáče.
Taky se mi to nelíbí, ale řešil bych to jinak. Po odhlášení ze serveru by to člověka prostě postlo na spawn miningu a je vyřešeno. Nechápu proč by měl trpět celej server, když se to týká lidi v miningu.
Bohužel hráči jsou mazaní. Když to zapneme jen pro svět mining. Hráči se připojí klasicky někde v obyč světě a po nenačtení našeho resourcepacku vstoupí do světa mining se svým "vylepšením".

Tato ochrana se vám možná nelíbí, že dělá přihlášení trochu delší. Chápeme, ale alespoň už neexistuje škvíra, kterou by někdo mohl zneužívat ve svůj prospěch a na váš úkor. Jak vidím považujete to za něco otravného co by tam nemělo být... ale to by se také dalo říkat o samotném anticheatu a o všem, co obtěžuje ale zároveň přínáší rovnoprávné podmínky pro všechny hráče a minimalizuje možnosti zneužívání.

Re: Zrušení nejvíc zbytečné a Banan tuposti co byla zavedena na server

#9
Anticheat mi tolik nevadí, protože jednou ho člověk zapne a stačí, navíc jsem to dělal zároveň s načítáním RS, takže to nezabralo čas navíc. Tohle mě neustále vyhazuje a z jednoho přihlášení na 5s je po jednom kicku a následném přihlášení na další pokus klidně 20s, což už někdy je dost velká nevýhoda. Nehledě na to, že když mi to spadne v pvp a potom se připojím, má někdo daleko víc času mě zabít a v nejlepším případě mi rupnout armor.
cron