Re: škeble

#11
CzechMinerCZ píše:
14 říj 2019 22:33
TheDarkLord173 píše: Blacku oni tě trolí, pochopili to ale dělají si z tebe srandu :D
Co to meleš, jaká sranda. Já chci, aby to psalo i po otevření ulit. Jestli ti to vadí Blacku, vypni si chat.
Tak je docela dobrý, aby ostatní věděli, co a kolik toho otevíráš.

Re: škeble

#12
kralik159159 píše:
15 říj 2019 07:40
CzechMinerCZ píše:
14 říj 2019 22:33
TheDarkLord173 píše: Blacku oni tě trolí, pochopili to ale dělají si z tebe srandu :D
Co to meleš, jaká sranda. Já chci, aby to psalo i po otevření ulit. Jestli ti to vadí Blacku, vypni si chat.
Tak je docela dobrý, aby ostatní věděli, co a kolik toho otevíráš.
no je to čirá zbytečnost, ale když tě uspokojuje sledovat jak ostatní otevírají škeble a ulity tak ok :)

Re: škeble

#13
BlackoutMan píše:
15 říj 2019 19:02
kralik159159 píše:
15 říj 2019 07:40
CzechMinerCZ píše:
14 říj 2019 22:33


Co to meleš, jaká sranda. Já chci, aby to psalo i po otevření ulit. Jestli ti to vadí Blacku, vypni si chat.
Tak je docela dobrý, aby ostatní věděli, co a kolik toho otevíráš.
no je to čirá zbytečnost, ale když tě uspokojuje sledovat jak ostatní otevírají škeble a ulity tak ok :)
Mě to třeba bavilo viděl sem kdo hodně otevírá a kde mám pak kupovat šupiny. Bylo by dobré kdyby tak bylo i u prášků z hlavono?ce.

Re: škeble

#14
BlackoutMan píše:
14 říj 2019 19:51
No tady nikdy nevíš, zažil jsem tu spoustu takto omezených jedinců, tak pro jistotu to vysvětluji pro ty méně chápavé :)
jj je vidno že nejsem daleko od pravdy :) těch omezených je tu však poněkud vice :) sledovat jak někdo otevírá škeble a ulity :) no kažej je nějak zvrhlý :) ale kkdyž vás to uspokojoje :)) tak si to užijte :DDD

Re: škeble

#15
BlackoutMan píše:
15 říj 2019 19:42
BlackoutMan píše:
14 říj 2019 19:51
No tady nikdy nevíš, zažil jsem tu spoustu takto omezených jedinců, tak pro jistotu to vysvětluji pro ty méně chápavé :)
jj je vidno že nejsem daleko od pravdy :) těch omezených je tu však poněkud vice :) sledovat jak někdo otevírá škeble a ulity :) no kažej je nějak zvrhlý :) ale kkdyž vás to uspokojoje :)) tak si to užijte :DDD
xDDDDD tak ti dobře jebe
#peace
:) :)

Re: škeble

#16
Njn někoho hold baví se dívat jak někdo otvírá ulity,... a někoho hrát na RPG minecraft serveru a pouze na něm rybařit + stalkovat jak na tom kdo je s rybařením hold každého baví něco jiného a popravdě nejvíce na epesu mi vždy připadali omezené ty tvoje ceny v shopu které byli z velké části pro smích Xd

Re: škeble

#18
YouAreDEAD píše:
15 říj 2019 19:22
BlackoutMan píše:
15 říj 2019 19:02
kralik159159 píše:
15 říj 2019 07:40

Tak je docela dobrý, aby ostatní věděli, co a kolik toho otevíráš.
no je to čirá zbytečnost, ale když tě uspokojuje sledovat jak ostatní otevírají škeble a ulity tak ok :)
Mě to třeba bavilo viděl sem kdo hodně otevírá a kde mám pak kupovat šupiny. Bylo by dobré kdyby tak bylo i u prášků z hlavono?ce.
Yes, takhle jsem to myslel. xd
cron