Předměty za PP

#1
Vážení hráči,

horníci a zbyteční rybáři. Nemohl jsem si nevšimnout spousty návrhů, názorů a připomínek našich spoluhráčů. Mám proto myšlenku, proč neposunout Epes na vyšší úroveň? Dal jsem si 1+1 dohromady, takže za výdělky z mého návrhu bychom mohli serveru dopřát více potřebných slotů pro naše aktivní rybáře. Co takhle přidat placený příkaz /b kill, který by zabil námi předem vybraného bosse, nebo jinou příšeru? Já vím, úžasné. Dále bych přidal do /shop možnost zakoupit klíče ke všem truhlám které na serveru jsou. Myslím si, že cena 500PP od Nidgard bedny je akorát. Na závěr děkuji za zhodnocení a Vaší případnou zpětnou vazbu.

S přáním hezkého večera,
Ulri

Re: Předměty za PP

#4
TheDarkLord173 píše: Zní to velice jako by si chtěl zničit server. Proti
Pay2win SHIT :)
Myslím si, že si z toho Ulrich dělá jen srandu..
Jinak jsem pro, určitě bych do toho dal radši tisíce než aby byly na serveru pevnosti..

Re: Předměty za PP

#6
MrUlrich_ píše:
11 pro 2019 14:20
Ahoj,
děkuji za zpětnou vazbu, které si velmi vážím. Ale spíše ti nedošlo jak to bylo celé myšleno, ale tak.. Od tebe se to snad ani čekat nedá
Ahoj, když máš takovou potřebu psát hovna, do návrhů pro úpravu na serveru, tak by ses měl asi zamyslet nad tím proč to píšeš a na koho je v tomto případě určena provokace a proč vůbec vyvoláváš hádky. Přeji hezký den.

Re: Předměty za PP

#7
TheDarkLord173 píše:
11 pro 2019 21:09
Ahoj, když máš takovou potřebu psát hovna, do návrhů pro úpravu na serveru, tak by ses měl asi zamyslet nad tím proč to píšeš a na koho je v tomto případě určena provokace a proč vůbec vyvoláváš hádky. Přeji hezký den.
Ahoj, každej kdo má IQ vyšší než pokojovou teplotu tohle pochopil a vzal to s klidem, jen ty prostě musíš zase dojít a vyhrotit to tady a ještě si dovolit napsat, že za tvojí hloupost může on. Ale tak, co se dá od tebe čekat, no. Přeji hezký den.

Re: Předměty za PP

#8
TheDarkLord173 píše:
11 pro 2019 21:09
MrUlrich_ píše:
11 pro 2019 14:20
Ahoj,
děkuji za zpětnou vazbu, které si velmi vážím. Ale spíše ti nedošlo jak to bylo celé myšleno, ale tak.. Od tebe se to snad ani čekat nedá
Ahoj, když máš takovou potřebu psát hovna, do návrhů pro úpravu na serveru, tak by ses měl asi zamyslet nad tím proč to píšeš a na koho je v tomto případě určena provokace a proč vůbec vyvoláváš hádky. Přeji hezký den.
Aneb když jsi úplně tupej, nedojde Ti, že to je parodie, sklidíš náklad hatů a pak se místo omluvy navážíš do zbytku... Radši se jdi učit, ať aspoň v tom únoru budeš moct hrát.

Jinak k návrhu jsem asi Proti. Jako sorry, ale 500PP za Nidgard Klíč? Ses zbláznil? Takhle drahou věc by nikdo nekupoval...
cron