To iste

#1
Všimol som si od začiatku epesu že tu neni nič specialne pri plnený questu. Quest začne niekam dojdi doskač parkour, prejdi bludisko, najdi item zabi minibossa a to za mňa najhoršie dones mi pol stacku toho, Enchantovanu sekeru a tak dalej

čo tak pridať niečo zabavnejšie. Napriklad si pamätam že na e2 bola chodba kde ty davali otazky ak si odpovedal spravne dali ty dalšiu ak nie umrel si, vylepšiť parkour napriklad tým že ho urobiťe lahšim ale bude načas bude vás nahať napriklad niaka prišera alebo lava bola by to vetšia zabava to iste v labyrinte, hladanie itemov sa bude dať tiež lepšie vymyslieť. Tiež by mohol byť quest kde by ste pretekali na koňoch ty mounty mi pridu že sa daju využiť aj lepšie. Alebo ako na E2 bol lothar alebo ako volal sa ten questbook quest bol super vymysleni mal tam parkour a tieto veci ale mal dobrý pribeh. A hlavne urobiť tým questom lepši pribeh, keď vás napriklad nenapada žiadny dobrý tak čo tak urobiť sútaž kde vám ten pribeh urobia hrači vám to ušetri čas a hrači sa aspoň zabavia, viem že je blbosť aby mal každy quest prepracovani pribeh ale da sa to urobiť určite zabavnejšie

Ale nie každy quest bol zlý niektoré boli fakt prepracovane a zabavne z dobrým napadom ako napriklad Hledani pokladu hladať poradie čudlikov bolo určite vetšia zabava ako chodiť v prazdných chodbach labyrintu. Tiež quest ktorý neviem ako sa vola ale bol zaujimavy tým že vás portol na miesto kde sa bojovalo ale bol tam zastaveny čas pekne sa dalo kochať celkom zaujimavou scenou. A bolo tu aj hladanie exaliberu za mňa dobrý quest aj keď tam bol nudný labyrint tažky parkour ale ta odmena ta to aspoň stala a pohanala ma do predu

Som len lvl 25 takže všetky questy nemam ani zdaleka za sebou ale doteraz to bolo aspoň pre mňa to iste dokola.
A určite sa nedaju všetky veci naprogramovať aby fungovali aby nezalagovali server ale niake vylepšie by sa hodilo

Re: To iste

#2
Questy maju urcite svoje rezervy a hlavne hlavna linka potrebuje rozvit, na druhej strane vela z toho co spominas na serveri uz naozaj je a mnoho questov ma velmi slusne prepracovany pribeh.
Mas zaujimave napady, nieco z toho je mozno pouzitelne ale vela z toho je technicky nerealizovatelne (alebo by si to vyzadovalo neprimerane vela casu).

Re: To iste

#3
No hlavně co chceš vymyslet aby to nebylo pořád to dokola, drtivá většina toho co si řekl jako příklad je nereálné na provedení z mnoha důvodů, jen je třeba se nad tím zamyslet. Také je potřeba počítat s možnostmi tvoření, nemůžeme vytvořit něco, co prostě vytvořit nejde. Sám nejsem zastáncem questu přines, odnes, promluv (ač jsem to hodil jako mini questy na vánoční mapu) tak bohužel něco originálního se už těžko vymýšlí. Pokud tu dáš alespoň letmý návrh, který půjde reálně vytvořit, mohu se o to pokusit.
cron