Re: Nerf Vampírů

#21
CzechMinerCZ píše:
31 pro 2019 21:06
Na Epesu 3 má každý ve zvyku mít nějaký kecy, připomínky.
granula píše:jo vamp potřebuje nerf a to nutne
Ne.
josef04 píše: menší nerf pijavic rozhodně neuškodí ale zase se to nesmí přehnat, řekl bych že by stačilo aby vamp nemohl nijak hitovat v nehmotce a bylo by to ok (nestačil by weakness XXX protože pijavice si může vzít knock meč a i když nebude dělat DMG tak může třeba na kaytaru pořád shazovat i když by měl nehmotku) ten % DMG bych pijavici možná i nechal aby byla pijavice pořád silná
Jsem pro Omezení možnosti hitování v nehmotce, prodloužit dobu jejího trvání a zároveň snížit hunger na použití nehmotky.

Zvýšit dmg dřeváků proti vampírům. S /v b beru normálním hráčům sharpness VI dřevákem +- 3hp/hit což je dost ok. Bohužel vampírům neberu o mnoho víc, řekněme 3-4hp/hit.
Nejlepší volba a podle mého s upravenim nehmotky nebude moc práce (stačí přidat 1 efekt navíc do nehmotky), s ochranou dmg u dřevaků to bude na dýl ale je to proveditelné.

Re: Nerf Vampírů

#22
pro. dmg co dava vamp je moc silný. s +4 dmg, non vampem, Vampirim narazecem II (drevak mec) pt5 jsem nebyl schopen sundat někoho s vampem s pt4/pt5 (už nepamatuju přesně s buď žádnými nebo +1/+2 dmg a sh4 sekerou.

Re: Nerf Vampírů

#23
Tuan píše: pro. dmg co dava vamp je moc silný. s +4 dmg, non vampem, Vampirim narazecem II (drevak mec) pt5 jsem nebyl schopen sundat někoho s vampem s pt4/pt5 (už nepamatuju přesně s buď žádnými nebo +1/+2 dmg a sh4 sekerou.
Chyba není ve vampovi ale ve zbrani ;)

Re: Nerf Vampírů

#24
CzechMinerCZ píše:
01 led 2020 11:42
Tuan píše: pro. dmg co dava vamp je moc silný. s +4 dmg, non vampem, Vampirim narazecem II (drevak mec) pt5 jsem nebyl schopen sundat někoho s vampem s pt4/pt5 (už nepamatuju přesně s buď žádnými nebo +1/+2 dmg a sh4 sekerou.
Chyba není ve vampovi ale ve zbrani ;)
Jako zase nemůžeš chtít vampa s /v b sundat bez potek.
cron