Nerf Vampírů

#1
Vampíři jsou na vysokém levlu hraní must have a kdo je nemá je oproti ostatním v přímé nevýhodě.
Dle mého názoru by neměli být nutností, ale jen optional.

Návrhy na změnu:
Bloodlust nerfnout na Strength 2 , protože mít kdykoliv na zavolání Strength 3 je absurdně silné.
Ze strachu odebrat Slowness, protože při pvp to často znamená hity zadarmo pro Vampíra proti kterým je skoro 0 counterplay.
A u nehmotky udělat, že při prvním dmg co Vampír dá ho to automaticky zviditelní. Jinak zase v pvp mají zadarmo 3-4 hity,

+
Rebalance dřevěnných itemů -> nerf dmg overall, ale buffnout použití proti upírům, ať jsou doopravdy silné proti upírům a ne jakž takž dobré na všechno

Re: Nerf Vampírů

#2
Spíše vytvořit na dřevěných zbraních nějakou ochranu která bude zamezovat dávání jakéhokoli dmg/ minimálního hráčům bez vampa.
S ostatním neshouhlasím, vampír bude poté nehratelný jelikož debuffy ve dne budou silnější jak buffy v noci :)

Re: Nerf Vampírů

#3
Momentálně zbytečný topic, jelikož se nám tady krásně začínají vytvářet větší lvly vlkodlaků a mně se zdá, že to nebude tak slabé jak každý říká. Vampíři jsou momentálně v PvP #1 ale musíš se kouknout i na jeho slabší stránku a to třeba pve a chození ve dne, docela velké peníze za čerstvou krev. Myslím, že upír není zas tak silnější než člověk s potkama. Jelikož máš vždy možnost si vypít také III potky atd, jediná jeho výhoda je větší dmg, ale za to také dostává obrovský dmg od dřevěných zbraní. Strach, který je teda jeho skoro jediná pvp výhoda za těch několik debuffů a nevýhod co vampír má. Ale určitě bych změnil nehmotku. Momentálně trvá 3 vteřiny a mezitím můžeš dokonce hráče hitovat. Za ty 3 vteřiny díky obrovskému dmgi celkově na epesu jsi schopen nepříteli ubrat přes polovinu hp a to se mi nezdá moc fajn. Byl bych pro to, aby se nehmotka lehce změnila a byla na více vteřin, řekněme třeba na nějakých 5, ale nemohl by jsi v ní hitoval, dostal by jsi třeba stejně dlouhý weakness X. Fightění proti upírovi by bylo snazší, takže by ses dočkal i lehkého nerfu, ale jak říkám, dokud neuvidíš vlkodlaky na lvlu 10 v normálním použití, nemůžeš to zatím nerfovat.

Re: Nerf Vampírů

#7
StrejdaRodec píše: Odstranil bych procenta u dmge a hitování v nehmotce ...Nechtěl jsem být vampír, ale bohužel je to povinnost.
Přesně tak! A mezi jeho kladné vlastnosti bych počítal debuffy a hoření na slunci.

Ne fakt.. co pak bude umět?
Jsem pro zvýšení dmg u dřeváků, nic víc.

Re: Nerf Vampírů

#8
CzechMinerCZ píše: Jsem pro zvýšení dmg u dřeváků, nic víc.
To asi ne, ale spíše bych snížil dmg na normální hráče a vlkodlaky, protože se mi zdá, že ten dmg je přehnanej a ani nemusím být vampir.
Fufen píše:
30 pro 2019 11:31
Ale určitě bych změnil nehmotku. Momentálně trvá 3 vteřiny a mezitím můžeš dokonce hráče hitovat. Za ty 3 vteřiny díky obrovskému dmgi celkově na epesu jsi schopen nepříteli ubrat přes polovinu hp a to se mi nezdá moc fajn. Byl bych pro to, aby se nehmotka lehce změnila a byla na více vteřin, řekněme třeba na nějakých 5, ale nemohl by jsi v ní hitoval, dostal by jsi třeba stejně dlouhý weakness X.
Nejspíše bych takhle též změnil nehmotku, ale nevím jestli těch 5 sekund nebude už moc?
Fufen píše:
30 pro 2019 11:31
Momentálně zbytečný topic, jelikož se nám tady krásně začínají vytvářet větší lvly vlkodlaků a mně se zdá, že to nebude tak slabé jak každý říká.
Fufen píše:
30 pro 2019 11:31
Dokud neuvidíš vlkodlaky na lvlu 10 v normálním použití, nemůžeš to zatím nerfovat.
Trošku vybočím z tématu topicu, sorry.

K těm vlkodlakum eh... Je sice pravda, že ještě nejsem 10, ale už teď tomu moc nadějí nedávám, jelikož jediná změna tam jsou bonusové srdíčka. Jsem level 5 mám teda všechny skilly a zatím jsem nějak pobral, že je to spíše na takový troll než k reálnému využití. Občas díky skillu zaseknutí můžeš zařídit kick za fly ;). Dmg u vlkodlaka je poměrně dobrý když beru v potaz, že k tomu nepotřebuješ gear. U resistu to je bohužel opak... Strašnej dmg mu berou třeba i výstřely z luku/kuše (dneska na pevnostech jsem dostal za 6 srdíčkem šípem). Dále ho na jednu či dvě rány zabije jakákoliv stříbrná zbraň pokud její uživatel má strenght... :roll: Takže tady se s tím potřebuje něco udělat a určitě bych to zatím nepřirovnával k vampům, ale více bych tohle řešil už v novém topicu...
cron