Re: Nerf Vampírů

#12
StrejdaRodec píše:
31 pro 2019 13:34
A není ten dmge na Epesu už teď dost přehnanej? Jako umřít vždy na 4 hity pokud nepoužijí healku nebo něco takového mi přijde dost na nic. Nevím no určitě bych nezvyšoval dmg ještě víc... :idea:
Též mi to přijde, že je teď ten dmg už přehnanej.. :roll:

Re: Nerf Vampírů

#16
Pavlitko píše:
31 pro 2019 13:35
StrejdaRodec píše:
31 pro 2019 13:34
A není ten dmge na Epesu už teď dost přehnanej? Jako umřít vždy na 4 hity pokud nepoužijí healku nebo něco takového mi přijde dost na nic. Nevím no určitě bych nezvyšoval dmg ještě víc... :idea:
Též mi to přijde, že je teď ten dmg už přehnanej.. :roll:

Re: Nerf Vampírů

#17
borko369 píše:
31 pro 2019 14:47
Pavlitko píše:
31 pro 2019 13:35
StrejdaRodec píše:
31 pro 2019 13:34
A není ten dmge na Epesu už teď dost přehnanej? Jako umřít vždy na 4 hity pokud nepoužijí healku nebo něco takového mi přijde dost na nic. Nevím no určitě bych nezvyšoval dmg ještě víc... :idea:
Též mi to přijde, že je teď ten dmg už přehnanej.. :roll:
Zvyšování HP ne pomocí cetek co tam jsou teď

Re: Nerf Vampírů

#19
menší nerf pijavic rozhodně neuškodí ale zase se to nesmí přehnat, řekl bych že by stačilo aby vamp nemohl nijak hitovat v nehmotce a bylo by to ok (nestačil by weakness XXX protože pijavice si může vzít knock meč a i když nebude dělat DMG tak může třeba na kaytaru pořád shazovat i když by měl nehmotku) ten % DMG bych pijavici možná i nechal aby byla pijavice pořád silná

Re: Nerf Vampírů

#20
Na Epesu 3 má každý ve zvyku mít nějaký kecy, připomínky.
granula píše:jo vamp potřebuje nerf a to nutne
Ne.
josef04 píše: menší nerf pijavic rozhodně neuškodí ale zase se to nesmí přehnat, řekl bych že by stačilo aby vamp nemohl nijak hitovat v nehmotce a bylo by to ok (nestačil by weakness XXX protože pijavice si může vzít knock meč a i když nebude dělat DMG tak může třeba na kaytaru pořád shazovat i když by měl nehmotku) ten % DMG bych pijavici možná i nechal aby byla pijavice pořád silná
Jsem pro Omezení možnosti hitování v nehmotce, prodloužit dobu jejího trvání a zároveň snížit hunger na použití nehmotky.

Zvýšit dmg dřeváků proti vampírům. S /v b beru normálním hráčům sharpness VI dřevákem +- 3hp/hit což je dost ok. Bohužel vampírům neberu o mnoho víc, řekněme 3-4hp/hit.
cron