Pár návrhov , ktoré by sa mohli hodit na server

#1
No takže mám tu pre Vás zopár návrhov alebo zmien , ktoré by sa podľa mňa mohli na server pridať. Začneme asi týmto:

1. Zákaz vyhadzovania itemov z inventára v chimére, WB miestností a v PvP zónach - hlavne kvôli tomu , aby hráč nemohol randomne dropnúť nejaký svoj item , čo tu už pár krát bolo , ako napríklad pred pár dňami... Bolo by to podľa mňa fajn , pretože keď hráč vyhodí omylom nejakú veľmi dobrú zbraň a chytí ju niekto iný , tak mu ju na 90% nevráti a nechá si ju aby ju mohol používať on. Keďže sa takéto prípady už neriešia , nemusia byť ani kvôli tomuto problémy a tak, niekto môže stratu itemu týmto spôsobom brať celkom seriózne a není to moc fér i keď je to chyba toho hráča , ale môže to byť naozaj len nemilá náhoda , že to dropne. Myslím si , že by to nebol zlý nápad pridať takúto mechaniku , ani to není jak časovo tak vôbec náročné.

2. Znížiť cooldown golden apple a enchant golden apple - Takže , ako by som to povedal, cooldown na gapploch je moc prehnaný , keď sa momentálne hrá vo veľkých damagoch ( čo sa PvP týka ) tak tie gapply sa nedajú toľko využívať, ako by podľa mňa mali. Cooldown 25 minut je až moc na enchant golden apple , nie je už až tak OP ako v starších verziách a momentálne by sa hodilo ten cooldown znížiť. Myslím si , že ak by sa cooldown znížil aspoň na 5-10 minút z 25 minút , dosť by to pomohlo a taktiež by sa začali golden apply omnoho viac používať. Čo sa týka klasických golden applov , tie dávajú menší absorbtion a nejaký ten regen , ktorý nie je až tak silný a je podľa mňa hlúposť , aby aj klasické golden apply mali 25 minutový cooldown. Z týchto golden applov by sa ten cooldown mohol zrušiť úplne a zlepšilo by sa tak o trošku hranie v PvE a hlavne pre upírov ( aby nemuseli používať toľko čerstvej krve apod. , ako napríklad v prusmyku ), keďže v PvP na Epesi by nemalo žiadny zmysel ich používať. Ten regen na nich nie je až taký silný aby to pomohlo v PvP , keďže za tú dobu čo ho zjete vás dokáže aj niekto zabiť...

3. Vládca sveta - no síce nie som vládcom sveta až tak dlhú dobu , no viem , že vládca v PvP nie je až taký dobrý , ako si niektorí myslia. Je síce super v PvE , ale mal by byť aj silný v PvP. Vládca by mal byť fakt silný a vydržať mega dlho v boji , v momentálnom stave funguje ten vládca ako nejaký OP hp armor. Jeho buff v hrade Regen IV mu dosť pomáha , dokáže sa tým uhealovať proti viacerým hráčom , no môže si to aktivovať len v hrade , čo je problém. Aj keby sa ten vládca backne s jeho regenom , až tak dlho mu nevydrží a bude to mať len na tých pár sekund , pretože po /back stejne nemôže hráč chvíľu hitovať. Pre vládcu by som spravil item podobný talismanu u vlkodlaka a upíra , mohol by to byť skôr nejaký amulet , čo mi znie k vládcovi lepšie , ako talisman. Tento amulet by mal na to , aby si mohol hocikde aktivovať jeho buffy ( napr. pravý klik regen ,ľavý klik buffy , shift + pravý klik stráže ) , alebo aspoň aby tam mal ten regen , ostatné buffy môžu byť na jeho hrade , lenže ten regen je dosť dôležitý. Ak by sa to pridalo , môže tam byť väčší cooldown ako 1 minúta , keďže by to mohol aktivovať hocikde. Mohli by to byť aj 2 minúty max. Týmto by vládca bol o niečo silnejší jak v PvP tak aj v PvE , ale myslím si , že by mu to dosť pomohlo, pretože momentálne dokáže vládcu zabiť aj 1 hráč sám , ak má top veci a naskillené epmmo , čo je celkom blbosť.

No to je asi všetko , ak by ma niečo napadlo pripíšem to tu. Zaujíma ma hlavne váš názor , takže uvítam pozitívne či negatívne príspevky a mohlo by sa niečo z toho keď tak vylepšiť.

-GonkManSVK

EDIT:

4. Pridanie frakčnej "ochrany" proti hitovaniu u WB miestností ako v chimére - Síce na WB sa vytvárajú /party , aby sa hráči nemohli hitovať , no lenže ak má niekto z 1 WB ísť pomôcť na druhé , nemá ako si požiadať o invite do party , keďže je to u WB miestností zakázané používať ten príkaz + počas fightenia u WB by to bolo dosť nepraktické písať nejaký príkaz... Preto ma napadlo , čo keby sa pridá do miestností s WB ochrana proti hitovaniu vlastných hráčov vo frakci tak ,ako je v chimére. Čiže ak by bol niekto s vami vo frakci a boli by ste spolu na WB , nemôžete ho tam hitovať. Podľa mňa je to dosť dobrý nápad , pretože hráč by už nemohol hitovať vlastného člena vo frakci a keby mohol, ako momentálne teraz na serveri , môže omylom hitnúť vlastného Topdmgera a tak ho aj killnúť , ak by mal málo HP. Síce sa to veľmi moc nestáva , lenže už len to , že sa môžu vlastní hitovať je celkom blbé a toto by bolo veľmi dobré riešenie. Hlavne ak je veľmi veľa hráčov na jednom WB , ťažko sa focusuje na nejakého nepriateľa , ak do vás niekto z vašej frakcie omylom hituje.
Naposledy upravil(a) GonkManSVK dne 11 led 2020 11:57, celkem upraveno 1 x.

Re: Pár návrhov , ktoré by sa mohli hodit na server

#2
S tím 1. Návrhem nevím, tak snad si dávám pozor co mackam nebo tak? (nemluvím o nedávnem bugu). Přijde mi to, jak bych to řekl, "obalovavat vás bublinkovou fólií, aby jste nepřišli k ujme." (ber to jako odlehčený příklad) Ač nepodporuji to, že někdo někomu nechce vrátit item, který vyhodil omylem, tak si nemyslím, že bychom měli kvuli tomu dělat takovéto opatření. Ale je to čistě můj názor.
(ale pokud se to zdá i zbytku hráčů jako fajn, rozmlouvat to nikomu nebudu)

Re: Pár návrhov , ktoré by sa mohli hodit na server

#3
1.Normální lidi si věci vracejí. I já jsem parkrát něco vyhodil silverion, +3 speed křídla a všechno se mi vrátilo. :) Zbytečnost, akorát pro ty co neumí odbindobat vyhazování.
2.Golden apple zmenšit cooldown pěkný nápad :) doufám že se toho někdo ujme.
3.Vládce neboostovat, byl by nezabiténý, to že na tebe naběhlo 10 lidi a za 5 min tě umlátili nejlepšími zbraněmi na serveru mi přijde balanced :)

Alespoň takhle je to za mě. Bác a husu darklord.

Re: Pár návrhov , ktoré by sa mohli hodit na server

#4
1. Příjde mi to jako zbytečnost. Představ si, že jsi v situaci, kdy musíš nutně udržet nějakou pevnost a dojdou ti eliky a chceš po tvém kámošovi aby ti nějaké hodil... Stačí si odbindovat vyhazování.
2. Nemám co dodat, souhlas.
3. To, že teď server je záležitost jedné frakce, dělá i to, že na vládce chodí někdo kdo by tam za jiných okolností nešel. Pamatuju si ještě doby kdy na vládce chodili opravdu ti nejlepší PvPčkaři z frakce a ten vládce byl o něčem. Kdyby se ty doby zase vrátily a vládce dostal někdo, kdo to fakt umí, neumím si představit ty pevnosti... Co si pamatuju, tak třeba negjo zvládal permanentně s vládcem 1v4.
S takovou by se mohl otevřít frag rovnou pro všechny a vyhrál by to opravdu nejlepší bojovník z dané frakce.

Re: Pár návrhov , ktoré by sa mohli hodit na server

#5
MarekD píše:
11 led 2020 10:14
1. Příjde mi to jako zbytečnost. Představ si, že jsi v situaci, kdy musíš nutně udržet nějakou pevnost a dojdou ti eliky a chceš po tvém kámošovi aby ti nějaké hodil... Stačí si odbindovat vyhazování.
2. Nemám co dodat, souhlas.
3. To, že teď server je záležitost jedné frakce, dělá i to, že na vládce chodí někdo kdo by tam za jiných okolností nešel. Pamatuju si ještě doby kdy na vládce chodili opravdu ti nejlepší PvPčkaři z frakce a ten vládce byl o něčem. Kdyby se ty doby zase vrátily a vládce dostal někdo, kdo to fakt umí, neumím si představit ty pevnosti... Co si pamatuju, tak třeba negjo zvládal permanentně s vládcem 1v4.
S takovou by se mohl otevřít frag rovnou pro všechny a vyhrál by to opravdu nejlepší bojovník z dané frakce.
To s tým vládcom je môžno pravda , lenže momentálne je na tom serveri fakt strašne moc damage , čo vtedy asi ani nebolo. Už len ten samotný upír ma z bloodlustu dosť veľký damage , keď dostáva ešte ten +20% combat damage k tej strength II. V tej dobe môžno nebol ani upír a ani nebolo toľko ľudí , čo mali tie najlepšie zbrane, vylevlené epmmo všetko na 100 apod. + ešte nový hp armor. Predpokladám , že vtedy ani hp armory neboli. Síce by vládca by nemal byť úplne unkillable ale myslím si že keby si môže hocikde dať ten regen každých pár minút , pomohlo by mu to a úplne unkillable by nebol , jedine na tých pár sekúnd , čo by mal ten regen IV. Nejde ani moc o to , kto to PvP vie či nevie , ale stačí ak po vládcovi idú 2 hráči a dokážu ho bezproblémov zabiť , ak si so sebou vezmú healky atd... Proste , aspoň mne ten vládca tak príde , že to je akoby 60HPckovy armor , nešlo by ani o to či viem PvP či nie. Preto ma toto napadlo ale , ak to není moc dobrý nápad , tak čo už. Asi treba len čakať , kým sa bude dať vládca levelovať a potom sa uvidí , jak to s ním bude.