Souhlasím s vytvořením nového pravidla

Ano
Celkem hlasů: 24 (49%)
Ne
Celkem hlasů: 25 (51%)
Celkem hlasů: 49

Re: Nové pravidlo - vracení vyhozených předmětů

#23
YouAreDEAD píše:
12 led 2020 15:14
Klimki_ píše:
12 led 2020 15:05
+ By bylo fajn, kdyby argumentovali i ti, kteří jsou proti zavedení pravidla :)
Já sem třeba dal ne kvůli tomu že nemám rád změny jako není to špatný nápad ale prostě takhle už jsou na to všichni zvyknutí a podle mě je blbost to měnit + taky by to přidělávalo spoustu práce Admin teamu který už toho i tak má dost. Prostě za mě je to zbytečnost.
Naopak, kdyby existovalo psané pravidlo, zjednoduší by nám to většinu situací

Re: Nové pravidlo - vracení vyhozených předmětů

#24
YouAreDEAD píše:
12 led 2020 15:14
Klimki_ píše:
12 led 2020 15:05
+ By bylo fajn, kdyby argumentovali i ti, kteří jsou proti zavedení pravidla :)
Já sem třeba dal ne kvůli tomu že nemám rád změny jako není to špatný nápad ale prostě takhle už jsou na to všichni zvyknutí a podle mě je blbost to měnit + taky by to přidělávalo spoustu práce Admin teamu který už toho i tak má dost. Prostě za mě je to zbytečnost.
Pro mě je naopak jednodušší napsat někomu ať to vrátí, než řešit, jestli (ne)máme řešit a pak to dotyčnému ještě vysvětlovat.

Re: Nové pravidlo - vracení vyhozených předmětů

#30
Som urcite za, podla mna by to malo byt riesene, ci uz ochranou alebo pravidlom.

Ochrana by bola samozrehme idealna, otazkou zostava technicka stranka, rizika bugov atd.

Podla mna by malo byt zavedene pravidlo a pripadne casom pridana aj ochrana, ked sa najde nejaky bezpecny sposob.

Vo vacsine pripadov hrac vie, kto to chytil, alebo aspon kto to mohol chytit, takze by s uvedenim pravidla do praxe namal byt taky problem.
Jack_Ounes píše:Hráč je povinen item vrátit do 24 hodin. Hotovo.
Toto by mohlo byt celkom fajn, treba to este premysliet a zvazit. Tiez by som stanovil minimalnu hodnotu itemu, od ktorej sa to bude riesit, pripadne len itemy nejakej kvality (min. legendarne apod.).
cron