Rebalanc člověka proti vampírům a vlkodlakům

#1
Tak před měsícem mě napadl takový nápad jak rebalancnout člověka a udělat ho VYROVNANÉHO proti vampírům a vlkodlakům. Možná je to ptákovina ale přidal bych na člověka Resist který by blokoval 1/2 dmge který dostává, tím by se z části vyřešil rebalanc EPMMO který by možná již nebyl potřeba. Vampíry a vlkodlaky bych nechal tak jak jsou. Byl bych rád kdyby jste se vyjadřovali pouze k věci.

Re: Rebalanc člověka proti vampírům a vlkodlakům

#3
Srnka píše:
29 led 2020 18:42
Celkem velmi zajímavý nápad ale bohůžel přihlížím k PROTI. Protože když jsou filmy o lidech a vampíři, tak je samozřejmé že vampíři jsou silnější samozřejmě i vlkodlaci než obyčejní lidé.
Tady nejde o filmy ale o PVP, když chce někdo hrát za člověta tak teďka je to hodně obtížné protože dostává bídu jak od vampíra tak i od vlkodlaka a nic jiného krom přidání se na jednu nebo druhou stranu mu nezbývá.

Re: Rebalanc člověka proti vampírům a vlkodlakům

#9
Pavlitko píše:
29 led 2020 20:09
CzechMinerCZ píše:
29 led 2020 20:08
A co konečně boostnout dřeváky? Všichni si stezujete, vymyslite blbosti.. vampir dostal Nerf a už zase melete.
Hm... spíše konečně něco udělat s dřeváky, aby neubírali stejný dmg člověkovi a vampovi... Je to přece jen dřevěná zbraň, která by měla být konkrétně jenom na vampíry...
Myslím, že tobě beru o hodně méně jak vampírům, ale poslední 2 dny se mi zdá, že tou ničitelkou dmg nedávám, ale ty vaše SH III dřeváky berou dvojnásobek..

Re: Rebalanc člověka proti vampírům a vlkodlakům

#10
Fufen píše:
29 led 2020 20:15
Pavlitko píše:
29 led 2020 20:09
CzechMinerCZ píše:
29 led 2020 20:08
A co konečně boostnout dřeváky? Všichni si stezujete, vymyslite blbosti.. vampir dostal Nerf a už zase melete.
Hm... spíše konečně něco udělat s dřeváky, aby neubírali stejný dmg člověkovi a vampovi... Je to přece jen dřevěná zbraň, která by měla být konkrétně jenom na vampíry...
Myslím, že tobě beru o hodně méně jak vampírům, ale poslední 2 dny se mi zdá, že tou ničitelkou dmg nedávám, ale ty vaše SH III dřeváky berou dvojnásobek..
To je spíše individuální... Samotné dřeváky neberou skoro nic, ale díky těm kritikům jsou schopné dát klidně za 5srdcí hitem :roll:
cron