Re: Vlkodlaci

#12
Matykralik píše:
08 úno 2020 19:02
borko369 píše:
08 úno 2020 18:57
Matykralik píše:
08 úno 2020 18:13


Já s nimi problém mám doted…
Tak to budeš asi jediný kto je na tom tak zle
aha
Nwm jak dlouho u těch vlkodlaku si ale já měl vždy problém se adaptovat na dungeon který farmím. Vím že ze začatku jsem si taky na ty vlkodlaky stěžoval a říkal jsi jak je nejde zabít, ale asi po 2 hodinách farmení jsem už věděl jak na ně. Zní to jako blbost ale dle mě je to o zvyku :D.
PS: jestli chceš můžu ti půjčit stříbrný vlkobijec.

Re: Vlkodlaci

#15
Matykralik píše:
09 úno 2020 07:39
Ice_Vortex píše:
08 úno 2020 20:55
Začni expit kladiva, a jejich speed ti může být někde :P
Ano to je pravda ale kladiva která stojí za řeč jsou jen ty které jsou na maxu...
Pokud nejsi omezenej pablb, vždycky si najdeš cestu, kterou se dá farmit. Tankovat vlkodlaky, aniž bys musel něco použít (potky třeba), je hodně těžký. Dá se to v případě, že bys měl meče alespoň na lvl 80, +4 dmg, pt V a II silvu, pak můžeš běhat po dungu a beztrestně je rubat a stát na místě. Jinak je to pořád jen blbej mob, kterej neumi ani chodit po schodech, takže se mu úplně v pohodě dá utéct a točit ho.

Re: Vlkodlaci

#16
Jack_Ounes píše:
09 úno 2020 12:08
Matykralik píše:
09 úno 2020 07:39
Ice_Vortex píše:
08 úno 2020 20:55
Začni expit kladiva, a jejich speed ti může být někde :P
Ano to je pravda ale kladiva která stojí za řeč jsou jen ty které jsou na maxu...
Pokud nejsi omezenej pablb, vždycky si najdeš cestu, kterou se dá farmit. Tankovat vlkodlaky, aniž bys musel něco použít (potky třeba), je hodně těžký. Dá se to v případě, že bys měl meče alespoň na lvl 80, +4 dmg, pt V a II silvu, pak můžeš běhat po dungu a beztrestně je rubat a stát na místě. Jinak je to pořád jen blbej mob, kterej neumi ani chodit po schodech, takže se mu úplně v pohodě dá utéct a točit ho.
yy já expil jen 2 místnosti po 3 vlkodlacích, protože tam jsou schody vedle toho a nedespawnujou se ti a jsou pomalejší na schodech.

Re: Vlkodlaci

#17
Zoberes si jedneho vlkodlaka, postavis sa do rohu, hitujes, skaces. Ked mas smite IV sekeru (otazka 15k) a PT IV, vyjde ti to akurat na hp bar. Dohealujes sa a opakujes.

EDIT: Dolezita vec, musis si hodit buff mecu, inak to neprezijes.

Re: Vlkodlaci

#18
Vector_SVK píše:
09 úno 2020 13:39
Zoberes si jedneho vlkodlaka, postavis sa do rohu, hitujes, skaces. Ked mas smite IV sekeru (otazka 15k) a PT IV, vyjde ti to akurat na hp bar. Dohealujes sa a opakujes.

EDIT: Dolezita vec, musis si hodit buff mecu, inak to neprezijes.
Takhle zabíjím vlkodlaky no

Re: Vlkodlaci

#19
Vector_SVK píše:
09 úno 2020 13:39
Zoberes si jedneho vlkodlaka, postavis sa do rohu, hitujes, skaces. Ked mas smite IV sekeru (otazka 15k) a PT IV, vyjde ti to akurat na hp bar. Dohealujes sa a opakujes.

EDIT: Dolezita vec, musis si hodit buff mecu, inak to neprezijes.
S pt IV a smite IV bez dmg křídel nebo potek bys musel mít faynovej lvl mečů, aby to pokryl.

Re: Vlkodlaci

#20
Jack_Ounes píše:
09 úno 2020 19:13
Vector_SVK píše:
09 úno 2020 13:39
Zoberes si jedneho vlkodlaka, postavis sa do rohu, hitujes, skaces. Ked mas smite IV sekeru (otazka 15k) a PT IV, vyjde ti to akurat na hp bar. Dohealujes sa a opakujes.

EDIT: Dolezita vec, musis si hodit buff mecu, inak to neprezijes.
S pt IV a smite IV bez dmg křídel nebo potek bys musel mít faynovej lvl mečů, aby to pokryl.
Ani ne, stačí lvl 20 meče, protože nováček jen tak lvl 60 meče pro další regen nemá.. Stačí aby ten člověk nebyl kopyto, bude ho vodit než se promění a poté si stoupne do rohu se sršní a jen skáče, pokud uvidí, že to neutankuje, tak prostě odeběhne, vyhealuje se a může ho zabít poté.. Nenerfoval bych je určitě..
cron