Vlkodlaci

#1
Ahoj, dostal jsem takový nápad a ten nápad je o debuffu vlkodlaků. Jak všichni víme vlkodlaci jsou od levelu 21 a to je ještě celkem né největší lvl a lidi v tomhle lvlu mají např. Černou orčí sekeru a nebo třeba Lovkyni a samozřejmě armor je třeba orčí silnější nebo orčí válečný popřípadně rytířský. Tak a vlkodlaci jsou: extrémně rychlí, mají speciální útok drápy který je taktéž celkem silný.... a já jakožto lvl 31 stále u nich umírám a teď si někdo určitě řekne: tak ti hráči nemají být slabí a ty nemáš být slabý. Ale někdo prostě je slabší. Člověk si u nich musí hodit nwm kolik healerk aby zabil jednoho a ještě k tomu z nich nic nepadá.... A chci to porovnat s průsmykem: Průsmyk je od levlu 30 a elitní mrtví jsou slabší jak vlkodlaci protože nejsou tak RYCHLÍ. Takže teda třeba poupravit drop šanci na kůži a nebo je zeslabit třeba odebrat nějaké životy nebo tu rychlost .Budu rád když k tomudle napíšete svůj názor.

Re: Vlkodlaci

#3
Eskaron píše:
08 úno 2020 16:35
elitní a vlkodlaci jsou na celkem stejné úrovni, jen nesmíš vlkodlaky tankovat, sice dávají víc dmg, ale nezpomalujou
Ano nezpomalují ale ve výsledku je to zpomalování v poho jelikož hráč může prostě odběhnout u vlkodlaka jen tak neodběhneš když nechceš plýtvat potky

Re: Vlkodlaci

#4
Matykralik píše:
08 úno 2020 16:37
Eskaron píše:
08 úno 2020 16:35
elitní a vlkodlaci jsou na celkem stejné úrovni, jen nesmíš vlkodlaky tankovat, sice dávají víc dmg, ale nezpomalujou
Ano nezpomalují ale ve výsledku je to zpomalování v poho jelikož hráč může prostě odběhnout u vlkodlaka jen tak neodběhneš když nechceš plýtvat potky
Já když sem je zabíjel, tak sem od nich odbíhal hodně lehce, líp než u toho elitního teda...

Re: Vlkodlaci

#6
borko369 píše:
08 úno 2020 17:21
Veď z questu do toho dungu dostaneš stribrnu zbran aby si to zabijal s tym a postupne sa predropoval k lepsim itemom :D
ajo pardon zapoměl jsem že je tam potřeba stříbrná zbraň ano hráči mají v té době tu základní tyčku...:D

Re: Vlkodlaci

#7
Já když jsem plnil na lvlu 21 questy s vlkodlaky, tak jsem taky po dungeonu pobíhal s full orčí válečnou zbrojí a zarážečem za 15K a žádný problém jsem s nimi neměl.

Re: Vlkodlaci

#8
weaponTV píše:
08 úno 2020 17:46
Já když jsem plnil na lvlu 21 questy s vlkodlaky, tak jsem taky po dungeonu pobíhal s full orčí válečnou zbrojí a zarážečem za 15K a žádný problém jsem s nimi neměl.
Já s nimi problém mám doted…

Re: Vlkodlaci

#9
Matykralik píše:
08 úno 2020 18:13
weaponTV píše:
08 úno 2020 17:46
Já když jsem plnil na lvlu 21 questy s vlkodlaky, tak jsem taky po dungeonu pobíhal s full orčí válečnou zbrojí a zarážečem za 15K a žádný problém jsem s nimi neměl.
Já s nimi problém mám doted…
Tak to budeš asi jediný kto je na tom tak zle

Re: Vlkodlaci

#10
borko369 píše:
08 úno 2020 18:57
Matykralik píše:
08 úno 2020 18:13
weaponTV píše:
08 úno 2020 17:46
Já když jsem plnil na lvlu 21 questy s vlkodlaky, tak jsem taky po dungeonu pobíhal s full orčí válečnou zbrojí a zarážečem za 15K a žádný problém jsem s nimi neměl.
Já s nimi problém mám doted…
Tak to budeš asi jediný kto je na tom tak zle
aha
cron