Re: CW

#41
Raxxxsan píše:
02 kvě 2020 08:53
1 Ja by som to vyriešil tak že by sa to prerozdelovali hráči ktorý by sa prihlásili do klanových válek.
Tam by nabehávalo že koľko hráčov sa hlási a potom by ich to rozdelilo na polovicu a polovicu + náhodne či je Gorland alebo Rebel či ma dobre veci alebo nie.
Možnosť [Potom by sa nedalo pripojiť do klanových válek ale až po 10 minútach]
Tym by sa podla môjho názoru vyriešil tento problém.

2 Taký návrh pre klanové války
Hráči by si vybrali KIT príklad sekery meče atď možnosť [za body by sa to dali vylepšovať] a potom by to záviselo na tom ako ktorí je dobrí v PvP a ako ma naexpené zbrane.

Samozrejme je toto môj osobný subjektívny názor tak ho tiež rešpektuje ako ja tiež musím rešpektovať vaše názory s ktorými nie vždy sa stotožňujem .
Ďakujem za pochopenie
Tohle je návrhy překopat a úplně změnit systém CW. Nelíbí se mi to.

Btw chápu, že máš asi dark mode, ale na tom světlém to nejde přečíst.

Re: CW

#42
Raxxxsan píše:
02 kvě 2020 08:53
1 Ja by som to vyriešil tak že by sa to prerozdelovali hráči ktorý by sa prihlásili do klanových válek.
Tam by nabehávalo že koľko hráčov sa hlási a potom by ich to rozdelilo na polovicu a polovicu + náhodne či je Gorland alebo Rebel či ma dobre veci alebo nie.
Možnosť [Potom by sa nedalo pripojiť do klanových válek ale až po 10 minútach]
Tym by sa podla môjho názoru vyriešil tento problém.

2 Taký návrh pre klanové války
Hráči by si vybrali KIT príklad sekery meče atď možnosť [za body by sa to dali vylepšovať] a potom by to záviselo na tom ako ktorí je dobrí v PvP a ako ma naexpené zbrane.

Samozrejme je toto môj osobný subjektívny názor tak ho tiež rešpektuje ako ja tiež musím rešpektovať vaše názory s ktorými nie vždy sa stotožňujem .
Ďakujem za pochopenie
Tohle jsou klanové války ne team deathmatch, napadlo tě, že itemy se získávají proto, aby se používaly?
cron