Re: CW

#21
TheDarkLord173 píše:
28 úno 2020 21:45
Početně bylo rebelů v tabu o něco víc, takže trochu nechápu výsledek válek, možná to bude taktikou, kde podle té vaší vždy čekáte na buffy a potom se začnete snažit, vypadalo to tak, že jste na začátku nabíhání po jednom nebo ve dvou. Dneska jsme se na cw stackli všichni a vyhráli jsme taktikou nechodím sám ale vždycky aspoň ve třech... ještě bych s rebalancem klanu počkal.
Co to meleš. Jaká taktika. Víc rebelů? Klanovky vypadaly jako 5v15 a ono to tak taky bylo.

Re: CW

#22
CzechMinerCZ píše:
28 úno 2020 22:44
TheDarkLord173 píše:
28 úno 2020 21:45
Početně bylo rebelů v tabu o něco víc, takže trochu nechápu výsledek válek, možná to bude taktikou, kde podle té vaší vždy čekáte na buffy a potom se začnete snažit, vypadalo to tak, že jste na začátku nabíhání po jednom nebo ve dvou. Dneska jsme se na cw stackli všichni a vyhráli jsme taktikou nechodím sám ale vždycky aspoň ve třech... ještě bych s rebalancem klanu počkal.
Co to meleš. Jaká taktika. Víc rebelů? Klanovky vypadaly jako 5v15 a ono to tak taky bylo.
Před cw vás bylo v tabu víc, nevím kam se všichni poděli, minulé války jste vyhráli na počet...

Re: CW

#23
phiwings99 píše:
14 úno 2020 18:12
Poslední dobou CW vypadají celkem stejně - Gorlandi mají asi tak 5ti násobnou přesilovku a vyhrají i přes buffy rebelů o 5k bodů. A teď když tam rebel vejde, tak na něj nalítne 15 gorlandů a neudělá nic. Když se posledně "rebalancovaly" klany, tak se rebelům vzaly všechny výhody a daly gorlandům. Rebelové teď nemají žádnou šanci vyhrát. To by gorlandi museli leda zaspat... Proto by podle mě nebylo od věci to nějak vyvážit zpátky, aby i rebelové měli šanci, když teď nemají žádnou šanci už od té doby, kdy se to po... tím "rebalancem".
Dobře, zanechme na 5 vteřin hádek a pojďme ke konkrétnějšímu návhru. Jak by sis daný rebalanc Ty představoval?

Re: CW

#24
Protože se v klanových válkách, vládce světa, apd. příliš neorientuji, tak to prosím berte trošku s nadhledem.
Mám mírný pocit, že jako klan příliš nefungujete, tím myslím, že pokud tedy jsem zapálený Rebel a případně i vůdce, tak se postarám o členy kterým zařídím věci a zorganizuji taktiku. Pokud se tedy ale mýlím a vy nějak takto fungujete, že si půjčujete věci, boostíte se navzájem na těch cw a pomáháte si a jak zde bylo psáno, někdy jste i v přesile a přesto prohráváte, tak netuším, kde je chyba.
Obávám se, že rebalancovat by se mohlo do nekonečna, ted to bude rebalanc na jednu stranu a za měsíc bude potřeba rebalanc kvůli druhé straně.
Proto bych spíše ocenil, aby padali návrh a připomínky jak se neustálím rebalancům vyhnout a proč k těmto situacím podle vás dochází.
Jak řikám, já se již nějaký ten rok o CW nezajímám a tudíž ani nevím jak to aktuálně probíhá, ale mám z toho pocit viz začátek mého příspěvku.
TheDarkLord173 píše:PS: Nestačí vám pevnosti a WB za frakci DarkGods ve které je 70% lidí rebely?
Podle mě je toto úplně mimo téma a není to odůvodnění toho, proč by se toto téma nemělo řešit :D

Čím více rebelů se zde vyjádří a napíší svůj pohled na věc, proč podlě nich k prohrám dochází, tím lépe (btw, nevím podle nicků kdo patří k rebelům a kdo ke gorlandům...)
+ Mi řekněte, jak je to s tou vaší klanovou spolupráci ohledně věcí, komunikace, taktice.
Díky

Re: CW

#25
Plejmen píše:
01 bře 2020 23:00
Protože se v klanových válkách, vládce světa, apd. příliš neorientuji, tak to prosím berte trošku s nadhledem.
Mám mírný pocit, že jako klan příliš nefungujete, tím myslím, že pokud tedy jsem zapálený Rebel a případně i vůdce, tak se postarám o členy kterým zařídím věci a zorganizuji taktiku. Pokud se tedy ale mýlím a vy nějak takto fungujete, že si půjčujete věci, boostíte se navzájem na těch cw a pomáháte si a jak zde bylo psáno, někdy jste i v přesile a přesto prohráváte, tak netuším, kde je chyba.
Obávám se, že rebalancovat by se mohlo do nekonečna, ted to bude rebalanc na jednu stranu a za měsíc bude potřeba rebalanc kvůli druhé straně.
Proto bych spíše ocenil, aby padali návrh a připomínky jak se neustálím rebalancům vyhnout a proč k těmto situacím podle vás dochází.
Jak řikám, já se již nějaký ten rok o CW nezajímám a tudíž ani nevím jak to aktuálně probíhá, ale mám z toho pocit viz začátek mého příspěvku.
TheDarkLord173 píše:PS: Nestačí vám pevnosti a WB za frakci DarkGods ve které je 70% lidí rebely?
Podle mě je toto úplně mimo téma a není to odůvodnění toho, proč by se toto téma nemělo řešit :D

Čím více rebelů se zde vyjádří a napíší svůj pohled na věc, proč podlě nich k prohrám dochází, tím lépe (btw, nevím podle nicků kdo patří k rebelům a kdo ke gorlandům...)
+ Mi řekněte, jak je to s tou vaší klanovou spolupráci ohledně věcí, komunikace, taktice.
Díky
Bohužel nevím, jak to chodí u Gorlandů, ale u nás v Rebels to jde obecně nějak takto: před cw se dohodneme o vůdci a většinou jednohlasně zvolíme leadera, který by mohl mít největší přínos. Na cw jsme v 90% lidí na discordu a snažíme se komunikovat, callovat koho zabíjet a také callovat bosse. Pokud někdo od nás nejde na cw, tak si většinou půjčujeme věci, abychom měli větší šanci na výhru. Aktivita na cw je asi ta největší slabina, ale i tak jsme tu ve velké většině těch zdatnějších hráčů. Prostě pokud ten dotyčný má čas, tak dojde a snaží se vyhrát. Vůdce má také možnost hodit 3 hráče do vězení a nemůžou nadále chodit na klanové války, to se také snažíme hlídat, aby nám tam nějaký jedinec nechodil se skórem 1/15. Někdy si toho třeba také nevšimneme hned, ale když ano, tak neprodleně vězníme. Po asi prvních 10 klanových válkach ale už došlo jednou k rebalancu a to pro stranu Gorlandů, jelikož 3x v řadě prohráli. Za poslední 4 měsíce rebelové vyhráli války tak 3x a to jen díky tomu, že enemy chybělo hodně lidí a my jsme byli ve fullu. Poslední výhra byla předminulý pátek, kde byla mapa s obrovským množstvím vody a po prvních 30 minutách jsme srovnali skóre a následně vyhráli, ale určitě ne jednoznačně a to jim chyběli asi 3 z těch silnějších lidí (rapid,gonk,pavlitko) a od nich z těch silnějších tam byli také jen 3 (arken rody Boris). Teď byly války s normální mapou a rebelové neměli jedinou šanci vyhrát, sice jsem na nich nebyl. Ale rebelů nebylo vůbec málo, jen prostě Gorlandi dokážou přes Buffy skórovat dalších x tisíc skóre bez problémů. Buffy znamenají to, když jedna strana prohrává o 2k bodů, tak dostane efekty, které je velmi zvýhodní a jsou o dost silnější, ani to nepomohlo a Gorlandi vyhráli o několik tisíc skóre. Myslím si, že Rebelové nemají full vs full šanci, můžeme se snažit jak chceme, ale bohužel těch silnějších jedinců je v Gorlandů více. Chtělo by to aspoň vrátit lidí, kteří šli dříve do Gorlandů na pomoc při rebalancu (borko,citronix) a možná nějaký ten jeden schopnější hráč navíc..

Re: CW

#26
BUMP
Jestli se s tím něco neudělá, tak se ještě já napojím do Gorlandů, ať je to ještě víc nevyrovnané a mám odměnu a srdíčko totálně zdarma a za nic. :)

Re: CW

#27
Je vás úplně stejně a přešel k vám boris, který byl jeden z našich nejsilnějších hráčů a momentálně je nejlepší rebel na 100%

To, že nechodíte je věc jiná, jít tam v 5 lidech vám výhru nezařídí.
Pokud mi tu chce někdo od rebelu psát, že na to nemají čas tak se vraťme k dnu kdy přešel rapid a boris do rebelů, najednou tu byla celá rebelská osada včetně embera atd. , který vám pomáhat jinak nechodí...Místo nadávání to chce aby jste napsali každému z Rebelů ať tam jdou ( Je to přecejen jenom vaše frakce takže by to takovej problém neměl být.)

Chce to zakázat vstup do Gorlandů.

Re: CW

#28
Protože rebelové na to ser*u má být rebalanc? Už zase? Možná na to prostě nemáte 🤭
StrejdaRodec píše:
01 kvě 2020 19:18
Chce to zakázat vstup do Gorlandů.

Re: CW

#29
StrejdaRodec píše:
01 kvě 2020 19:18
Je vás úplně stejně a přešel k vám boris, který byl jeden z našich nejsilnějších hráčů a momentálně je nejlepší rebel na 100%

To, že nechodíte je věc jiná, jít tam v 5 lidech vám výhru nezařídí.
Pokud mi tu chce někdo od rebelu psát, že na to nemají čas tak se vraťme k dnu kdy přešel rapid a boris do rebelů, najednou tu byla celá rebelská osada včetně embera atd. , který vám pomáhat jinak nechodí...Místo nadávání to chce aby jste napsali každému z Rebelů ať tam jdou ( Je to přecejen jenom vaše frakce takže by to takovej problém neměl být.)

Chce to zakázat vstup do Gorlandů.
Není nás stejně a to vůbec. Celkový počet Gorlandů je větší, počet Gorlandů online je minimálně vždy 2x větší, počet Gorlandů na CW je minimálně 3x větší. Je hezké, že přešel Boris, ale ani on tu nehoráznou převahu nijak nenapraví. Nejzajímavější je, že když rebelové vyhráli jenom 3x po sobě a ne s nijak velkým náskokem, tak byl insta rebalanc. Tu Gorlandi vyhrávají s náskokem 10k bodů každé CW už víc než půl roku a nic se neděje. A fakt to není ok ty CW :) Věřím ti, že mít ty odměny bez námahy je super, ale chtělo by to vyrovnané CW, kde rozdíly mezi vítězi budou o 1k bodů, tak že to bude skoro vyrovnané. A ne 10k s tím, že enemy klan má buffy a ani s něma nemají nejmenší šanci vyhrát.

Re: CW

#30
DesTrixPlayer píše:
01 kvě 2020 19:24
Protože rebelové na to ser*u má být rebalanc? Už zase? Možná na to prostě nemáte 🤭
StrejdaRodec píše:
01 kvě 2020 19:18
Chce to zakázat vstup do Gorlandů.
A rebelové na to neserou, snaží se, ale je tu k**evsky nevyrovnané, takže nuť je chodit do předem prohraného boje...
cron