CW

#1
Poslední dobou CW vypadají celkem stejně - Gorlandi mají asi tak 5ti násobnou přesilovku a vyhrají i přes buffy rebelů o 5k bodů. A teď když tam rebel vejde, tak na něj nalítne 15 gorlandů a neudělá nic. Když se posledně "rebalancovaly" klany, tak se rebelům vzaly všechny výhody a daly gorlandům. Rebelové teď nemají žádnou šanci vyhrát. To by gorlandi museli leda zaspat... Proto by podle mě nebylo od věci to nějak vyvážit zpátky, aby i rebelové měli šanci, když teď nemají žádnou šanci už od té doby, kdy se to po... tím "rebalancem".

Re: CW

#2
Zabanovaní Rebelové co něco udělají: Jakub, Kilu
Zabanovaní Gorlandi co něco udělají: sverrir, Telefon, peťa, Iruga, Nes, Ssoryk, Linny, Nian + počítat můžete i freho, Manga a Emerikna, ke Gorlands by šli taky

Your clan seems strong, please nerf

Re: CW

#3
Předtím jste to taky dokázali otočit, když jsem chtěl přejít, sežeňte si lepší věci a zkuste to znovu. Chodí nás na cw 10, vás taky, nevím v čem je problém někteří z vás jsou schopní vyklepávat 1v1 cokoliv na epesu (dle toho co píšete) a potom brečíte že prohráváte na cw, koho do rebelů chcete borise, arkena, mě a rodyho aby rebelové vyhrávali všechno? NE DÍKY!
PS: Nestačí vám pevnosti a WB za frakci DarkGods ve které je 70% lidí rebely?

Re: CW

#4
A mám pro Vás jednu dobrou radu. Existuje /klan vezeni Hráč pro lidi, kteří mají špatné skóre. Možná bych spodní 3 lidi nechával běhat v jailu místo na válkách.

https://prntscr.com/r2gu8c

Re: CW

#6
ArkenThas píše:
14 úno 2020 20:49
A mám pro Vás jednu dobrou radu. Existuje /klan vezeni Hráč pro lidi, kteří mají špatné skóre. Možná bych spodní 3 lidi nechával běhat v jailu místo na válkách.

https://prntscr.com/r2gu8c
Aby tam pak už nikdo nebyl (:
TheDarkLord173 píše: Předtím jste to taky dokázali otočit, když jsem chtěl přejít, sežeňte si lepší věci a zkuste to znovu. Chodí nás na cw 10, vás taky, nevím v čem je problém někteří z vás jsou schopní vyklepávat 1v1 cokoliv na epesu (dle toho co píšete) a potom brečíte že prohráváte na cw, koho do rebelů chcete borise, arkena, mě a rodyho aby rebelové vyhrávali všechno? NE DÍKY!
PS: Nestačí vám pevnosti a WB za frakci DarkGods ve které je 70% lidí rebely?
Podobně se takhle už vyhovělo gorlandům, takže proč ne rebelům ? A ještě zablokovat vstup ke gorlandům :)

Re: CW

#7
Zatím co u Gorlandu byl stav tehdy opravdu tragický, u rebelů opravdu tak moc zas hrozný není. Dívej se na to takhle, kdyby si jailnul 2 vaše nejhorší hráče tak by jste možá i vyhráli jelikož vám chybělo jen 2k bodů a to z těch 2 určitě bylo...Stačí hrát ty klanovky trochu jinak a ne jen naletnout do davu a sekat, chce to trochu i přemýšlet..
A k tomu u Gorlandů je z těch silnějších 5 až 6.. u rebelů je to podobné..V momentálním stavu máte dost velkou šanci na výhru chce si to jen kontrolovat některé části klanovek, například ty jaily, které tam nejsou jen tak pro srandu. Pokud by někdo z Gorlands dostal UB tak v ten moment by zde byl důvod žádat o rebalance avšak teď k tomu opravdu důvod není .

-Rody

Re: CW

#8
StrejdaRodec píše:
15 úno 2020 10:28
Zatím co u Gorlandu byl stav tehdy opravdu tragický, u rebelů opravdu tak moc zas hrozný není. Dívej se na to takhle, kdyby si jailnul 2 vaše nejhorší hráče tak by jste možá i vyhráli jelikož vám chybělo jen 2k bodů a to z těch 2 určitě bylo...Stačí hrát ty klanovky trochu jinak a ne jen naletnout do davu a sekat, chce to trochu i přemýšlet..
A k tomu u Gorlandů je z těch silnějších 5 až 6.. u rebelů je to podobné..V momentálním stavu máte dost velkou šanci na výhru chce si to jen kontrolovat některé části klanovek, například ty jaily, které tam nejsou jen tak pro srandu. Pokud by někdo z Gorlands dostal UB tak v ten moment by zde byl důvod žádat o rebalance avšak teď k tomu opravdu důvod není .

-Rody
U gorlandů vždy bylo víc silnějších hráčů, akorát rebelů bylo víc, takže se to nějak dorovnalo. Pak se ale zakázal vstup k rebelům a vzala se jim jediná výhoda a to početní převaha, protože gorlandů je teď víc na cw i v klanu. A tím jailem by se fakt nic nevyřešilo, protože by tam z těch rebelů nebyl nikdo... Taky je dobré podotknout, že ten náskok 5k bodů gorlandi dávají i přes to, že rebelové mají III speed a strength, takže to fakt normálně nejde... A když se jednou pomohlo gorlandům, tak nevidím důvod, proč by se nemohlo pomoct i rebelům.

Re: CW

#9
Odkdy je počet výhodou? Nevím, já mám problém zabít 2 schopné Rebely, ne 10 lowek. Mezi nima hlavně pobíháš, všichni se mlátí mezi sebou, Ty si o všechny doplňuješ hunger bar a nakonec skončíš s KDR 10/0 a 500 body do skóre. Já chápu, že pevnosti o počtu jsou a Ty zřejmě umíš vyhrávat jen na počet, ale u klanovek to je jiné.

Re: CW

#10
Wingsi, kdybys místo šňupáni a qňučení na fóru šel zbídovat ty pleby, co maj 30 smrti a půlku z nich zajailoval, tak byste to mohli vyhrát. Musíš u toho přemejšlet. Gaylandi nejsou žádní myslitelé, ale na tvojí vyšňupanou kebuli a Plebels to stačí.

Brain2win!
cron