Re: CW

#11
ArkenThas píše:
15 úno 2020 16:04
Odkdy je počet výhodou? Nevím, já mám problém zabít 2 schopné Rebely, ne 10 lowek. Mezi nima hlavně pobíháš, všichni se mlátí mezi sebou, Ty si o všechny doplňuješ hunger bar a nakonec skončíš s KDR 10/0 a 500 body do skóre. Já chápu, že pevnosti o počtu jsou a Ty zřejmě umíš vyhrávat jen na počet, ale u klanovek to je jiné.
Ze začátku rebels když vyhrávali, tak to bylo kvůli tomu, že tam měli hodně hráčů a i ti slabší přečíslili ty silnější.
Jack_Ounes píše: Wingsi, kdybys místo šňupáni a qňučení na fóru šel zbídovat ty pleby, co maj 30 smrti a půlku z nich zajailoval, tak byste to mohli vyhrát. Musíš u toho přemejšlet. Gaylandi nejsou žádní myslitelé, ale na tvojí vyšňupanou kebuli a Plebels to stačí.

Brain2win!
To by tam z rebelů už nikdo nebyl a ostatní rebelové tam nejdou, protože nemají žádnou šanci, tak jsme aspoň rádi za ty co mají 30 smrtí...

Re: CW

#12
Dokud bude Tvůj pohled na věc takový, že jsi na válkách rád za hráče se 30 smrtma, nikdy vyhrávat nemůžete. Vzpomeň si, když jsme vyhráli CW Já, Nian a Linny ve třech proti celým Rebels.

Re: CW

#13
phiwings99 píše:
15 úno 2020 17:40
To by tam z rebelů už nikdo nebyl a ostatní rebelové tam nejdou, protože nemají žádnou šanci, tak jsme aspoň rádi za ty co mají 30 smrtí...
Takže jsi rád, že prohráváš?
Wtf, co to meleš tyvole. Asi ti matika nic neříká, ale jestli ti něco prohrává ty CW, tak useless lidi, který enemy daj 1000 bodů a tobě do klanu přinesou tak 50. Některým lidem musíš vysvětlit, že nejvíc tomu klanu pomůžou tím, že na ty CW lézt vůbec nebudou.
A já kdybych viděl, že na CW je několik useless lidí, co maj KD 1:30, tak na ty CW taky nepolezu, protože je úplně jedno, co udělám - oni to přefeedí.

Doporučil bych omezit nebo poboostit, aby nebyli k hovnu, na CW tyhle lidi:
sedr
crusher
turok
polokojo
Reed - sice měl dost killu, ale těch smrti měl daleko víc, taky byl spíš do mínusu. Chce to méně rushovat, ne jak Japonci na cracku.

Zkus zakázat lidem, který jsou k hovnu tam lézt a sežeň víc lidí, co něco udělají. Potřebuješ i početní převahu, ale ne početní převahu něčeho co se trefí 2x za fight. Kolikrát jsem viděl, že hromada lidí hází healy, ale tím to končí, protože nejsou schopný tě trefit.
ArkenThas píše: Dokud bude Tvůj pohled na věc takový, že jsi na válkách rád za hráče se 30 smrtma, nikdy vyhrávat nemůžete. Vzpomeň si, když jsme vyhráli CW Já, Nian a Linny ve třech proti celým Rebels.
Exactly. Nemůžeš bejt rád za to, že ti někdo posral celý CW 🤣
A jestli jo, tak si pak nestěžuj 🙄

Re: CW

#14
Já jen aby se ukázala, jak se to strašně vyrovnané a férové, tak:
Obrázek
Výhra o 9,5k bodů i přes to, že jsme měli buffy, tak to je pěkné :)

Re: CW

#15
phiwings99 píše:
28 úno 2020 19:04
Já jen aby se ukázala, jak se to strašně vyrovnané a férové, tak:
Obrázek
Výhra o 9,5k bodů i přes to, že jsme měli buffy, tak to je pěkné :)
Nemáš to feedit. Lol.

Re: CW

#16
CzechMinerCZ píše:
28 úno 2020 19:14
phiwings99 píše:
28 úno 2020 19:04
Já jen aby se ukázala, jak se to strašně vyrovnané a férové, tak:
Obrázek
Výhra o 9,5k bodů i přes to, že jsme měli buffy, tak to je pěkné :)
Nemáš to feedit. Lol.
Nikdo z rebelů neměl kladné skóre :)

Re: CW

#17
phiwings99 píše:
28 úno 2020 19:15
CzechMinerCZ píše:
28 úno 2020 19:14
phiwings99 píše:
28 úno 2020 19:04
Já jen aby se ukázala, jak se to strašně vyrovnané a férové, tak:
Obrázek
Výhra o 9,5k bodů i přes to, že jsme měli buffy, tak to je pěkné :)
Nemáš to feedit. Lol.
Nikdo z rebelů neměl kladné skóre :)
tak máte vyhazovat ty co mají nejhorší skore

Re: CW

#19
Početně bylo rebelů v tabu o něco víc, takže trochu nechápu výsledek válek, možná to bude taktikou, kde podle té vaší vždy čekáte na buffy a potom se začnete snažit, vypadalo to tak, že jste na začátku nabíhání po jednom nebo ve dvou. Dneska jsme se na cw stackli všichni a vyhráli jsme taktikou nechodím sám ale vždycky aspoň ve třech... ještě bych s rebalancem klanu počkal.

Re: CW

#20
TheDarkLord173 píše:
28 úno 2020 21:45
Početně bylo rebelů v tabu o něco víc, takže trochu nechápu výsledek válek, možná to bude taktikou, kde podle té vaší vždy čekáte na buffy a potom se začnete snažit, vypadalo to tak, že jste na začátku nabíhání po jednom nebo ve dvou. Dneska jsme se na cw stackli všichni a vyhráli jsme taktikou nechodím sám ale vždycky aspoň ve třech... ještě bych s rebalancem klanu počkal.
Wut ? To chceš aby gorlandi vyhrávali o 20k bodů a víc ? Když rebelové vyhráli jenom 3x po sobě a o pár bodů, tak hned se rebalancovaly klany.. Tu Gorlandi vyhrávají X měsíců o X k bodů, takže fakt není na co čekat...
cron