Buff % na démoňák

ANO
Celkem hlasů: 14 (50%)
NE
Celkem hlasů: 14 (50%)
Celkem hlasů: 28

Re: Nicota

#15
CzechMinerCZ píše:
18 úno 2020 16:02
% jsou ok. Z tutulaha a vyvolávače % nerfnout.
Souhlasím s ponecháním % z Nicoty, ale i z Vyvolávače. Přece jen zabíjet ho je cancer a k tomu je jednou za 12 hodin.

U Tutulaha jsem pro nerf démoňáků.

Re: Nicota

#16
CzechMinerCZ píše:
18 úno 2020 16:02
% jsou ok. Z tutulaha a vyvolávače % nerfnout.
Jj určitě nerfnut % z Vyvolávača keď ich zabijem 10 a ani 1 demonak má to respawn 12 hodín, je to ťažší boss než väčšina WorldBossov a nič z toho :) :) :) :) :) :) :) :)

Re: Nicota

#17
borko369 píše:
21 úno 2020 06:42
CzechMinerCZ píše:
18 úno 2020 16:02
% jsou ok. Z tutulaha a vyvolávače % nerfnout.
Jj určitě nerfnut % z Vyvolávača keď ich zabijem 10 a ani 1 demonak má to respawn 12 hodín, je to ťažší boss než väčšina WorldBossov a nič z toho :) :) :) :) :) :) :) :)
Byl si někdy třeba na ignisovi? Ty silnější jak Wb? Já jsem to zabíjel tak 5x sólo a mám z toho 3 demonaky tak nebreč pls že to zabiješ 10x a ani jeden demonak.

Re: Nicota

#18
TheDarkLord173 píše:
21 úno 2020 07:41
borko369 píše:
21 úno 2020 06:42
CzechMinerCZ píše:
18 úno 2020 16:02
% jsou ok. Z tutulaha a vyvolávače % nerfnout.
Jj určitě nerfnut % z Vyvolávača keď ich zabijem 10 a ani 1 demonak má to respawn 12 hodín, je to ťažší boss než väčšina WorldBossov a nič z toho :) :) :) :) :) :) :) :)
Byl si někdy třeba na ignisovi? Ty silnější jak Wb? Já jsem to zabíjel tak 5x sólo a mám z toho 3 demonaky tak nebreč pls že to zabiješ 10x a ani jeden demonak.

Jo, si fakt frajer, že si zabíjal 5x solo ignisa(idc, založ si topic nech mu buffnú dropy). Nom, btw v prvom rade sa nauč čítať s porozumením keď tam je napísané že je ťažší než !"väčšina"! WorldBossov.. prifarbil som ti to aby si si to všimol lebo mas asi niecoho menej nez ostatní, ¯\_(ツ)_/¯.

Re: Nicota

#19
borko369 píše:
21 úno 2020 08:21
TheDarkLord173 píše:
21 úno 2020 07:41
borko369 píše:
21 úno 2020 06:42


Jj určitě nerfnut % z Vyvolávača keď ich zabijem 10 a ani 1 demonak má to respawn 12 hodín, je to ťažší boss než väčšina WorldBossov a nič z toho :) :) :) :) :) :) :) :)
Byl si někdy třeba na ignisovi? Ty silnější jak Wb? Já jsem to zabíjel tak 5x sólo a mám z toho 3 demonaky tak nebreč pls že to zabiješ 10x a ani jeden demonak.

Jo, si fakt frajer, že si zabíjal 5x solo ignisa(idc, založ si topic nech mu buffnú dropy). Nom, btw v prvom rade sa nauč čítať s porozumením keď tam je napísané že je ťažší než !"väčšina"! WorldBossov.. prifarbil som ti to aby si si to všimol lebo mas asi niecoho menej nez ostatní, ¯\_(ツ)_/¯.
Bylo to myšleno jako příklad, všichni Wb jsou s lidma z enemy těžší, tohle máš akorát toho bosse pro tebe a jednoho kamaráda a chceš aby měl ještě lepší dropy? Z toho Wb to je většinou drop pro celou frakci. Takže se prosím zamysli nad tím co jsi vyplodil za nesmysl!
cron