Buff % na démoňák

ANO
Celkem hlasů: 14 (50%)
NE
Celkem hlasů: 14 (50%)
Celkem hlasů: 28

Re: Nicota

#22
StrejdaRodec píše:
21 úno 2020 09:40
Jsem pro buffnuti démoňáků u vyvolky, idk jak to dropuje nicota...K tomu se vyjadřovat nebudu
True, asi jsem nemusel do nerfu zahrnovat i Vyvolávače. :D
Každopádně Tutulaha bych určitě nerfnul, vzhledem k jeho spawnu, to dropuje až moc.

Re: Nicota

#24
TheDarkLord173 píše:
21 úno 2020 09:37
borko369 píše:
21 úno 2020 08:21
TheDarkLord173 píše:
21 úno 2020 07:41


Byl si někdy třeba na ignisovi? Ty silnější jak Wb? Já jsem to zabíjel tak 5x sólo a mám z toho 3 demonaky tak nebreč pls že to zabiješ 10x a ani jeden demonak.

Jo, si fakt frajer, že si zabíjal 5x solo ignisa(idc, založ si topic nech mu buffnú dropy). Nom, btw v prvom rade sa nauč čítať s porozumením keď tam je napísané že je ťažší než !"väčšina"! WorldBossov.. prifarbil som ti to aby si si to všimol lebo mas asi niecoho menej nez ostatní, ¯\_(ツ)_/¯.
Bylo to myšleno jako příklad, všichni Wb jsou s lidma z enemy těžší, tohle máš akorát toho bosse pro tebe a jednoho kamaráda a chceš aby měl ještě lepší dropy? Z toho Wb to je většinou drop pro celou frakci. Takže se prosím zamysli nad tím co jsi vyplodil za nesmysl!
Ty sa už uvedom. Kde píšem, že chcem aby mal Vyvo lepšie dropy? Iba sa zastávam jeho droprateu na démoňak(že by sa nemal nerfovať). A jakože na Vyvolku enemy nemôžu prísť? Či čo zas melieš o tom že to je boss len pre mňa a nejakého parťáka, nebuď už tak mimo pls.
cron