Boostnutí speed zbroje nebo přidání nové speed zbroje..

#1
Ahoj, mám takový návrh díky kterému by nebyl vodní živel II k ničemu, stačilo by boostnout celý set o +1%/+2% speedu navíc a bylo by to použitelné, v momentální chvíli mi přijde blbost cpát na zbroj vylepšený draho jen proto abych dostal 2% speedu, navíc za vylepšenou zem když si můžu dát na křídla 1 vzduch a mám hned o 5% víc, stačilo by nahradit dosavadní 2% speedu na chestu na 3%/4% a možná by to bylo i balanced, protože jsou 5 typů zbrojí co přidávají hp a jenom 2 co přidávají speed...
Chimer bych nechal tak jak je, nebo přidal na III úroveˇm vylepšení a přidat tam 1% speed a 1hp navíc aby chest měl 3% a 3hp navíc na III úrovni. Nebo přidání nové zbroje třeba z příštího updatu které budou přidávat vylepšené minimálně +4% speed na 1 část zbroje. Věřím v to že by se tu našla nějaká spřízněná duše co by mohl tento návrh podpořit...

Re: Boostnutí speed zbroje nebo přidání nové speed zbroje..

#2
TheDarkLord173 píše:
26 úno 2020 15:13
Ahoj, mám takový návrh díky kterému by nebyl vodní živel II k ničemu, stačilo by boostnout celý set o +1%/+2% speedu navíc a bylo by to použitelné, v momentální chvíli mi přijde blbost cpát na zbroj vylepšený draho jen proto abych dostal 2% speedu, navíc za vylepšenou zem když si můžu dát na křídla 1 vzduch a mám hned o 5% víc, stačilo by nahradit dosavadní 2% speedu na chestu na 3%/4% a možná by to bylo i balanced, protože jsou 5 typů zbrojí co přidávají hp a jenom 2 co přidávají speed...
Chimer bych nechal tak jak je, nebo přidal na III úroveˇm vylepšení a přidat tam 1% speed a 1hp navíc aby chest měl 3% a 3hp navíc na III úrovni. Nebo přidání nové zbroje třeba z příštího updatu které budou přidávat vylepšené minimálně +4% speed na 1 část zbroje. Věřím v to že by se tu našla nějaká spřízněná duše co by mohl tento návrh podpořit...
Já bych to upravil ještě více, a nechal celý živel set vylepšovat vodou. pro

Re: Boostnutí speed zbroje nebo přidání nové speed zbroje..

#3
Co jsem slyšel tak chimer set něják ten speed buguje. Já sám osobně nevím protože mi přijde že s chimer II kalhotama jsem v boji rychlejší a něják se to nebuguje ale chce to buff. Vodní živel nemá využití protože 2% speedu za vylepšenou zem / vzduch / ohen fakt nestojí. Proto bych navrhoval zlevnění vylepšení vodního živlu na třeba jen samotný drahokam a ne na vylepšený protože u vzduchu/země je esence pomalu tak drahá jako drahokam u vzduchu dokonce dražší (zvýšit ttam speed % je samozřejmost). Chimer set III není vůbec špatný nápad protože by pak mohl být víc použitelný. V tuto chvíli s bugujícím speedem je lepší udělat Arthur chest II než Chimer chest II protože arthur je levnější a nebuguje speed. Takže opravit bug speedu a jsem pro aby se zlepšil vodní živel, zlevnila jeho vylepšovací cena a udělala se Chimer zbroj na 3 level. PRO.
cron