Re: Barevné názvy

#32
Klimki_ píše:
06 bře 2020 15:21
Já se hlavně tak trochu obávám, že by to mohlo dost roz****t některé mechanismy a skripty, které jsou na serveru.
Né mohlo, ono by to reálně udělalo :D Např. stříbrné zbraně, dřeváky, to by mohlo najednou začít fungovat naprosto odlišným způsobem,

Re: Barevné názvy

#34
CzechMinerCZ píše:
06 bře 2020 15:29
Klimki_ píše:
06 bře 2020 15:21
Já se hlavně tak trochu obávám, že by to mohlo dost roz****t některé mechanismy a skripty, které jsou na serveru.
Například?
Co vím, tak přejmenované itemy už ten skript nebere jako speciální itemy a ty tím pádem zrácení všechny vlastnosti, které jim ten skript dal (proto i nejdou speciální itemy upravovat na obyčejný kovadlině). Hlavně se jednalo teda o speciální dura, takže tyto itemy byly nerozbytné, ale myslím si, že teď by to mohlo dělat bordel i u stříbrných a dřevěných zbraní. Určitě by se to dalo nějak vyřešit/ochcat, ale otázka je jestli to má vůbec smysl.

Re: Barevné názvy

#35
Pokud jde nějakým způsobem nastavit (což já nevím) to, že některé věci, konkrétně ty co jsou RPG (legendárky, epické apd.) nešli obarvovat, tak nevidím důvod, proč to tak neudělat. Otázka je pak v tom, jestli je o to stále zájem, kdyby šli obarvovat pouze normální věci co si uděláte (ne dropnete). Z mého pohledu je to vyhovující, ale nevím co od toho čekáte vy ...

Re: Barevné názvy

#36
Plejmen píše:
07 bře 2020 20:04
Pokud jde nějakým způsobem nastavit (což já nevím) to, že některé věci, konkrétně ty co jsou RPG (legendárky, epické apd.) nešli obarvovat, tak nevidím důvod, proč to tak neudělat. Otázka je pak v tom, jestli je o to stále zájem, kdyby šli obarvovat pouze normální věci co si uděláte (ne dropnete). Z mého pohledu je to vyhovující, ale nevím co od toho čekáte vy ...
Tak.. byla by to škoda ale lepší než nic, takže proč ne.
cron