Re: Prilba smrti & nekro veci

#11
_GonkManSVK_ píše:
09 bře 2020 12:35
CzechMinerCZ píše:
09 bře 2020 12:09
weaponTV píše:
09 bře 2020 11:41
Taky bych uvital predmety tohoto typu, ale problem je ze ty efekty ti to davalo i kdyz jsi ji mel jenom v ruce a nemusel jsi ji mit na hlave, takze na E3 si ji das do druhe ruky a uplne by to znicilo dmg+ kridla.
Nekro zbroj by ASI mohla byt.
Tady by neměl být problém s omezením itemu do druhé ruky jako u nízkého levelu..

Jsem PRO přidání speciálních itemu ale rozhodně tam nedávat sílu... Mít permanentně +4dmg, Lord vampir II a sílu I.. eh nevím nevím.
Tak ono môžeš mať +4 dmg krídla, vampir II a /v bloodlust, čo je značne silnejšie ako strength I, +4 dmge a vampir II. Ono, ak budeš mať na sebe tu prilbu smrti, tak by to blokovalo ostatne strength ako na epesu 2, jedine by to slo s dmg kridlami ale keby máš vb s tou prilbou mal by si strength I miesto II.
To vím. Spíš mi jde o to, že s helmou je ta síla permanentní.

Re: Prilba smrti & nekro veci

#13
CzechMinerCZ píše:
09 bře 2020 13:44
_GonkManSVK_ píše:
09 bře 2020 12:35
CzechMinerCZ píše:
09 bře 2020 12:09


Tady by neměl být problém s omezením itemu do druhé ruky jako u nízkého levelu..

Jsem PRO přidání speciálních itemu ale rozhodně tam nedávat sílu... Mít permanentně +4dmg, Lord vampir II a sílu I.. eh nevím nevím.
Tak ono môžeš mať +4 dmg krídla, vampir II a /v bloodlust, čo je značne silnejšie ako strength I, +4 dmge a vampir II. Ono, ak budeš mať na sebe tu prilbu smrti, tak by to blokovalo ostatne strength ako na epesu 2, jedine by to slo s dmg kridlami ale keby máš vb s tou prilbou mal by si strength I miesto II.
To vím. Spíš mi jde o to, že s helmou je ta síla permanentní.
J ale s vb máš perma 20% combat dmg a strength II, pokiaľ máš hunger. Naviac, tamtá helma by nebola s enchantami asi, na e2 taká bola, takže je to take + aj - . Je to len strength I, II by bolo moc.

Re: Prilba smrti & nekro veci

#14
Taktiež chcem poznamenať, že nekro veci by nemali žiadne enchanty ako prilba smrti, bez protection apod. Prilba smrti special dura ako legend zbroje a effect strength I. Nekro veci fire resistance potion effect a resistance I a silnú dura ale bez možnosti jej opravy.

Re: Prilba smrti & nekro veci

#15
_GonkManSVK_ píše:
09 bře 2020 14:16
Taktiež chcem poznamenať, že nekro veci by nemali žiadne enchanty ako prilba smrti, bez protection apod. Prilba smrti special dura ako legend zbroje a effect strength I. Nekro veci fire resistance potion effect a resistance I a silnú dura ale bez možnosti jej opravy.
přilba smrti ok ale nekro věci ne
1. protože už jsme je získali na E2 a kdo si toho nevšiml tak na E3 nemůžeš najít přilbu krále arthuriuse protože se našla už na E2
2. debuffy u vampa když někam jdeš, stavíš... jsou určitě otravné ale to přidává na tom že je vlkodlak, vamp a z části i člověk vyrovnanější