Re: Kladiva - usseles slaba blbost ... aneb kdyz milovnik kladiv prichazi o iluze

#37
Eskaron píše:
11 bře 2020 13:54
NN, chce to ještě odebrat - rychlost a i attack speed (stejně by to nemělo být k ničemu, tak ať to nikoho nemate), ať na to ta nehmotka funguje, jako nějaký counter k těm kladivům
Myslím si, že pokud schopnosti kladiv nepůjde rušit protijedy, tak budou dobré až dost. Určitě bych neměnil rychlost ani attack speed. Po zrušení protijedu by protivník z boje prakticky nemohl utéct. Kdyby v souboji měl hráč s kladivy ještě stejnou rychlost jako protivník, tak by to bylo strašně OP.

Re: Kladiva - usseles slaba blbost ... aneb kdyz milovnik kladiv prichazi o iluze

#40
TheDarkLord173 píše:
11 bře 2020 17:31
LordLait píše:
11 bře 2020 16:25
sak ale o to jde .. on nepotrebuje utect kdyz ti da 3 hity sekerou a umres .. .:D zatim co ty mas kladivo a das mu jich 15 ... :D vetsina tehlech zprav je proste od lidi co jen nechtej proti kladivum hrat :D ale to ze s nima hrat nejde to je jina :D xdd
+1, já jsem pro buff (mám kladiva level 5) ale vidím že já s mečem beru třeba 5x vyšší dmg jak vy...
Asi to bude tím, že nemají +4dmg křídla :). Ale jinak kladiva mají větší dmg jak meče.
cron