Re: Kladiva - usseles slaba blbost ... aneb kdyz milovnik kladiv prichazi o iluze

#51
Eskaron píše:
13 bře 2020 11:28
CzechMinerCZ píše:
13 bře 2020 07:49
josef04 píše:
13 bře 2020 07:44

tak proč každý topDMGuje sekerou nebo občas mečem WB, ještě jsem neviděl že by někdo měl topDMG s kladivem na WB
Co třeba col a gor? :D

Včera jsem zkoušel kladivo v pvp . Není zase tak špatný, slabý ale. Debuffy jsou fajn, z těch se ale hráč dokáže vyléčit. Není problém v tom že by kladiva měly malý dmg, ale v tom že sekery a meče mají díky kritům a krvácení přehnanej dmg. Asi by bylo fajn zvýšit Buff od kladiva (dmg) a opravdu mírně zvednout základní dmg kladiv.
Páni, já nevěřím vlastním očím, +1 k minerovi a josefovi

btw.... vážně chceš jako příklad topdmge používat cola na gorovi ?
Ano chci. Na gora je kladivo víc než OP vzhledem k tomu, že permanentně stojí na místě :)

To +1 si odpust prosímtě. Jakýkoliv tvoje názory a návrhy mají nulovou váhu, protože jsi vždy pevně přesvědčem o tom, že co říkáš a děláš je vždy 100% správně.
Ano, Kladiva buff potřebujou, ale neříkám že je to low píčovina.

Re: Kladiva - usseles slaba blbost ... aneb kdyz milovnik kladiv prichazi o iluze

#55
Ahoj mám pár návrhů!
Pokud se podíváme na kladivo jako takové, můžeme vidět, že část kladiva, kterou se mlátí,buší a lámou kosti je vcelku mohutná a dle mého názoru také velice těžká oproti rukojeti.
Jsem tedy pro přidání obouručního kladiva pro vyvážení obou stran, aby kladivo bylo možné nést v slabých rukou déle a nepocítit únavu, která v 85% vede k slzení očí a následnému prosení o nerf zbraní a buff této palice.
Přidal bych také tzv. Kladivo rybářské neboli "Chytičko rybičko" toto by vcelku slušně vybalancovalo rozdíl mezi rybařením a kladivama, který je vskutku gigantických rozměrů jelikož kladiva a rybaření jsou vlastně skoro stejný skill, ale jeden je lepší. Toto kladivo by sloužilo k rybičko chytičko.

Palice by měla též dostat pasivní krity a bleed, z buffu dávat resist II na hráče, který tuto palicu unese.
Nebylo by špatné přidat, že pokud někoho praštím kladivem v PVP tak ho vyléčím z vampirismu aby byl v té roomce slabší.
Dále bych přidal nový buff na kladivo jménem "BUM" tento buff by vyléčil každého na tomto foru od jejich názorů.

To je vše je to jen pár návrhů jak by to mohlo vypadat.
-Rody

Re: Kladiva - usseles slaba blbost ... aneb kdyz milovnik kladiv prichazi o iluze

#58
StrejdaRodec píše:
13 bře 2020 12:50
Ahoj mám pár návrhů!
Pokud se podíváme na kladivo jako takové, můžeme vidět, že část kladiva, kterou se mlátí,buší a lámou kosti je vcelku mohutná a dle mého názoru také velice těžká oproti rukojeti.
Jsem tedy pro přidání obouručního kladiva pro vyvážení obou stran, aby kladivo bylo možné nést v slabých rukou déle a nepocítit únavu, která v 85% vede k slzení očí a následnému prosení o nerf zbraní a buff této palice.
Přidal bych také tzv. Kladivo rybářské neboli "Chytičko rybičko" toto by vcelku slušně vybalancovalo rozdíl mezi rybařením a kladivama, který je vskutku gigantických rozměrů jelikož kladiva a rybaření jsou vlastně skoro stejný skill, ale jeden je lepší. Toto kladivo by sloužilo k rybičko chytičko.

Palice by měla též dostat pasivní krity a bleed, z buffu dávat resist II na hráče, který tuto palicu unese.
Nebylo by špatné přidat, že pokud někoho praštím kladivem v PVP tak ho vyléčím z vampirismu aby byl v té roomce slabší.
Dále bych přidal nový buff na kladivo jménem "BUM" tento buff by vyléčil každého na tomto foru od jejich názorů.

To je vše je to jen pár návrhů jak by to mohlo vypadat.
-Rody
BUM

Re: Kladiva - usseles slaba blbost ... aneb kdyz milovnik kladiv prichazi o iluze

#59
Eskaron píše:
13 bře 2020 13:58
StrejdaRodec píše:
13 bře 2020 12:50
Ahoj mám pár návrhů!
Pokud se podíváme na kladivo jako takové, můžeme vidět, že část kladiva, kterou se mlátí,buší a lámou kosti je vcelku mohutná a dle mého názoru také velice těžká oproti rukojeti.
Jsem tedy pro přidání obouručního kladiva pro vyvážení obou stran, aby kladivo bylo možné nést v slabých rukou déle a nepocítit únavu, která v 85% vede k slzení očí a následnému prosení o nerf zbraní a buff této palice.
Přidal bych také tzv. Kladivo rybářské neboli "Chytičko rybičko" toto by vcelku slušně vybalancovalo rozdíl mezi rybařením a kladivama, který je vskutku gigantických rozměrů jelikož kladiva a rybaření jsou vlastně skoro stejný skill, ale jeden je lepší. Toto kladivo by sloužilo k rybičko chytičko.

Palice by měla též dostat pasivní krity a bleed, z buffu dávat resist II na hráče, který tuto palicu unese.
Nebylo by špatné přidat, že pokud někoho praštím kladivem v PVP tak ho vyléčím z vampirismu aby byl v té roomce slabší.
Dále bych přidal nový buff na kladivo jménem "BUM" tento buff by vyléčil každého na tomto foru od jejich názorů.

To je vše je to jen pár návrhů jak by to mohlo vypadat.
-Rody
BUM
bUm!
cron