Re: Kladiva - usseles slaba blbost ... aneb kdyz milovnik kladiv prichazi o iluze

#17
LordLait píše:
09 bře 2020 21:19
obe base dmg stejny ale realne das 12 hitu a rovna se to 1 hitu sekery
Tohle není vůbec pravda, když mají stejný dmg.. Jen sekera ti dá někdy větší dmg kritem. A když sem šel že srandy s kladivem bojovat v chimere, tam jsem v pohodě zabil lidi se sekerou/mečem. Ten stun jich totálně odrovna. Problém bych viděl v tom, že kladiva nejsou slabá, ale hrají s nema slabí hráči.

Re: Kladiva - usseles slaba blbost ... aneb kdyz milovnik kladiv prichazi o iluze

#18
wingu sorry jako .. ale kdyz jsem rekl ze expim kladiva tak si mi na to predtim rekl .. k cemu sak jsou usseles .. jako nepopres ze kladiva realne v pvp nejsou pouzitelna .. jedina fain vec je ten blind na 2 sec ... vse ostatni nahradis treba strachem atp .. + realne tu je fakt ze malo kdo proti tomu rad hraje a ano ... a elikama jsem schopny nahitovat tak ze clovek hodi x eliku ... ale proste obecne clovek vynalozi tak strasne moc usili navic ... aby se to nejak vyrovnalo

Re: Kladiva - usseles slaba blbost ... aneb kdyz milovnik kladiv prichazi o iluze

#19
Môžem sám potvrdiť, že majú rovnaký base damage, pretože som to sám skúšal ( obidve zbrane davali 12 na hit - pohroma a boure ), ono sekera má väčší aj vanilla crit, ako meč, keďže kladivo máš tiež preskinovaný meč. Naviac, sekera má epmmo crity, takže dáva značne viac damage. Som jedine PRO pre to, aby nefungovali protijedy na passive skill a active skill. Predsa len, napríklad taký bleeding tiež nejde odstrániť protijedom, tak prečo stuny z kladiva idú? Jasné, každý potom povie, že to bude broken, lenže meče sú tiež broken s bleedom a sekery s critami a jediné sú kladivá, na ktoré stačí 1 kliknutie, aby boli totálne k ničomu. Rozhodne ale nebuffovat ten damage kladiv, som jedine pro s tými protijedmi, môžno aj ten attack speed, ale -10%movement speed by som tam nechal.
cron