Am(eme)nestie 2020

#1
Tohle je jen můj názor a pokud s nečím nesouhlasíte nebo by jste napsali jinak rád s vámi podiskutuji dole.
Toto je napsané dosti rychle a nejde tu o to abych ukazoval jak sem perfektní v českém jazyce takže tu pravděpodobně najdete nějaké chyby.

1. Zaujatost AT?
Když se podíváme na hráče co dostali unban po amnestii přesněji zjistíme že většina je/byla v kontaktu s colem a anocrou např. TelefoniaRider je na anocra discordu každý den a col+ by podle čistě mého názoru neměl hodnotit amnestie když je takto v kontaktu s lidmi ze serveru. Dále klimki, o klimkim si myslím že dříve býval perfektní admin jenže od té doby co hrál na serveru a začal se kamarádit s hráčem TheDarkLord173 tak také působí zaujatě například kvůli tomu že mu Darklord vzal admin itemy přičemž za to byl blacklist on dostal jen jail na 2 měsíce.

2. Hráči a sankce.
RedstoneManArmy - neznám
Fanda66 - neznám
TelefoniaRider - Dostal Blacklist, polovina serveru ho nenáviděla dostal BlackList za bugování ale? Baví se s colem a teď už je v anocře takže proč by neměl dostat unban?
Takhle akorát Blacklist přichází o svůj vyznám nejdřív Boris a pak TelefoniaRider + rcross?
Jakub13500 - Tak ten sice +- nic neudělal ale když už všude AT píše že jde o princip a ne o to jak moc to používal tak by dle mého měli dostat unban i ostatní (Nestrix, TheDarkness)
Peta57 - Tak ten používal Autofish ze všech nejvíc ničil ekonomiku dokonce 208 level a unban hned jak nic? Jen opravdu možná to bude tím že nyní už je v anocre.
Pifqo - Neovladatelné děcko nicmené v podstatě neškodné stejně jako například manoit, domca105 nebo GamerCZE.
Sankce u většiny chápu až na Petu který dostal jen smazání epmmo v rybaření a všechny itemy co narybařil mu zůstali.

3. Ti co amnestii nedostali ale podle mě dostat měli.
TheDarkness - Když vememe jeho chování před banem je jasné že unban si nezaslouží. Ale teď? otočil o 180% stupňů a měl řekl bych nejlepší amnestii ze všech všude předváděl že jeho chování se opakovat již nebude ale stejně amnestii nedostal.
Nestrix - Nepřišlo mi že by na tom byl tak špatně ale asi jo když nedostal unban stejně jako Peta a Jakub.
Manoit - Jednou provedl neškodný scam a potom reagoval v afektu na forum. Už dávno se omluvil a ukázal že na nic takového už ani nepomyslí. U něj nevidím jediný důvod, proč by neměl dostat unban.
YouAreDEAD - Sice bugoval armor poměrně dlouhou dobu ale už je to dost dlouho a podle mého názoru je takto dlouhá doba dosti dlouhá na to aby člověk opravdu politoval toho co udělal a dostal 2 šanci.
BroFaces - Sice se dopustil snad nejblbšího nápadu (zapnout fly a doletet si pro poklad) ale už je to dost dlouhá doba aby to už víckrát neudělal.

Nic nedělající Ital

Re: Am(eme)nestie 2020

#2
WTF
Telefonia -> měl moje PRO a několik dalších lidí z vyššího AT, takže jestli dal _col_ PRO / PROTI nemělo vliv na celou situaci (facepalm)
Jakub13500 - Tak ten sice +- nic neudělal ale když už všude AT píše že jde o princip a ne o to jak moc to používal tak by dle mého měli dostat unban i ostatní (Nestrix, TheDarkness)
Podle tebe, takže usuzuješ pouze podle toho, že dostali trest za stejnou věc ?
Peta57 - Tak ten používal Autofish ze všech nejvíc ničil ekonomiku dokonce 208 level a unban hned jak nic? Jen opravdu možná to bude tím že nyní už je v anocre.
Opět situace jako u Telefona, většina vyššího AT mu dala nejspíše pro a nikdo z vyššího AT (nepočítaje H+) v anokře není a tudíž nemáme zapotřebí ani tyto blbosti řešit jako vy v tom hledáte evidentně hlavní důvod (další facepalm)
Pifqo - Neovladatelné děcko nicmené v podstatě neškodné stejně jako například manoit, domca105 nebo GamerCZE.
Jak jsem už psal i jinde a naznačil i tu. Koukali jsme jak na kvalitu samotné žádosti tak na chování během jejich banu + par dalších faktorů.
3. Ti co amnestii nedostali ale podle mě dostat měli.
Abych byl upřímný, co my s tím ? :D (neber to jako názor celého AT, ale jen můj osobní)
Ty si posuzoval všechny žádosti všech 13 hráčů, zjišťoval co v těch žádostí je pravda a co tam chybí apd. a posuzoval si i další okolnosti než je samotná žádost ?

Kdo vůbec si neznamy.pachateli ? Hlavně že bychom měli s takovým přístupem brát tento "návrh" (nevím proč je to v sekci "návrhy") v potaz.

Ať to zní zle jak chce. AT tvoří server a tito daní hráči porušili jeho pravidla. Je na nás koho chceme zpět a koho ne, proč bychom tam měli pracovat s někým, u koho nás nepřesvědčila žádost. Měl by si se zamyslet, co vlastně amnestie je, to není že všichni automaticky projdou, protože projevili snahu.

Zamysli se nad tím, díky.

Re: Am(eme)nestie 2020

#3
Píšeš o zaujatosti, přitom podle toho co jsi doposud napsal jsi zaujatej víc než celej AT dohromady.

Tleskám zase perlícímu příspěvku od hráče, který se pod to ani nepodepíše.

Re: Am(eme)nestie 2020

#5
Neřešil bych to, AT o tom rozhodlo - Já to rozhodnutí chápu, respektuju a věřím že ostatní lidi z amnestie taky. Nemyslím si, že by byla amnestie nějak zaujatá..

Re: Am(eme)nestie 2020

#6
Judari helvetet píše: Píšeš o zaujatosti, přitom podle toho co jsi doposud napsal jsi zaujatej víc než celej AT dohromady.

Tleskám zase perlícímu příspěvku od hráče, který se pod to ani nepodepíše.
Lépe bych to nenapsal, jedině možná mě napadá W T F ?

Sorry, ale tenhle příspěvěk mi příjde spíš jako blbý pokus o vtip, nejde to nečíst bez toho abych se tu smál :lol: Píšeš tu o mě, jak mě nesnáší polovina serveru a že NAJEDNOU co začnu chodit na anocra discord tak mám NAJEDNOU unban na amnestii... Pokud vím tak na unbanu nezáleželo jenom na colovi, ale na celém AT (což ,,ohromit" celý AT pří něčem jako amnestie je asi 2x těžší než vůbec dostat UB přes forko, jen ať víš). Nemluvě o tom, že pokud dobře vím, tak mě nesnáší ta část serveru spojená s DarkGods díky mému ,,banhuntění" (líbí se mi jak mi to každý z nich cpe pořád před hubu :) ). A abych tě opravil, na Anocra discord jsem chodíl DÁVNO předtím než byla vůbec oznámená amnestie, takže nevím kde si vzal to, že díky tomu že jsem chodil na jejich discord získal nějakou výhodu k amnestii... Co se týče darklorda, tak tam asi kdyby to řešil někdo jinej tak ten trest dopadne asi trošičku jinak, ale určitě ne uplně rapidně jinak... Přeci jenom AT se musí držet nějaký standartů a stejného trestání. (už čekám, jak někdo napíše že jsem se takhle nechoval, ale co už :) ).

Se sankcema... Lidi říkají že to nejsou ani sankce, zkus udělat sankci někomu za autofish, když všechny narybařené věci vyměnil za money a ty potom za další itemy, zajímalo by mě jestli se ti to chtělo dohledávat :). Epesovi i tak těchto 6 lidí zabralo CELÝ DEN aby jim udělal tyto sankce...

Jak psal plej, co maj oni dělat s tím, pokud se ti nelíbí že se někteří nedostali na server? Pokud vím tak amnestii hodnotil AT, ne normalní hráči... Pokud se ti to nelíbí, nikdo ti nebrání aby si na serveru přestal hrát...

Na konec ti gratuluju, že nemáš ani guts na to, to napsat na svém main acc...

Re: Am(eme)nestie 2020

#8
Možná něco pravda bude (ta část s klimkim..), ale co ty s tím uděláš? Rozhodnutí bylo na nich a je to tak, myslím si, že to dopadlo docela spravedlivě a ti co se na server dostat neměli, tak spadnou do banu znova (pifqo co oscammoval dalšího hráče).
PS: https://www.youtube.com/watch?v=N5pwEzy ... e=youtu.be po 7. vteřině, YouAreDEADův hlas.. Doufám, že máš pravdu a na server se fakt nedostaneš.

Re: Am(eme)nestie 2020

#9
Zaujatost AT?
Když se podíváme na hráče co dostali unban po amnestii přesněji zjistíme že většina je/byla v kontaktu s colem
Návrh vyhodnocení amnestie jsem psal já s epesem. Mohu ti ubezpečit, že fakt netušim, v jaký jsi ty, nebo někdo jinej frakci. Na hodnocení má vliv vetsina vyssiho AT tak, aby se zaujatost vyloucila.
AT píše že jde o princip a ne o to jak moc to používal tak by dle mého měli dostat unban i ostatní
To je velmi subjektivní názor, na který nemáš moc nárok vzhledem k tomu, že jsi neměl možnost přečíst si amnestie všech, ani těch, které zmiňuješ.

Re: Am(eme)nestie 2020

#10
Hej wtf, ten příspěvek vypadá jakoby se tu na to forko někdo vysral a pak to rozmazal tim toaletakem, co teď každej kupuje.

Judari helvetet píše: Píšeš o zaujatosti, přitom podle toho co jsi doposud napsal jsi zaujatej víc než celej AT dohromady.

Tleskám zase perlícímu příspěvku od hráče, který se pod to ani nepodepíše.
Opět musím souhlasit a panem Judarim a jediné čemu se ještě divím, že tahle kupa hoven nemá lock.
cron