Re: Am(eme)nestie 2020

#11
WTF?? přečetl jsem první větu, a už jsem věděl že to bude total ztráta času xD.
IDK jestli sis aspoň zjistil co tihle lidé v amnestii udělali, např. Telefon, na kterého si stěžuješ nejvíc.. Stačí se podívat na epes wiki a uvidíš tu práci :).
+ jak můžeš do AMNESTIE přinášet frakční spory, když je zcela jasné že o amnestii nerozhoduje 1 nebo 2 lidi z AT?!
A ani se pod to nepodepišeš..... hrůza a děs..

Re: Am(eme)nestie 2020

#12
Proste kiluboy, čo k tomu dodať :D A áno dúfam že sa nedostaneš ani ty na ten server pretože si to zaslúžiš najmenej zo všetkých, už aj pifqo si to zaslúži viac než ty.

Re: Am(eme)nestie 2020

#13
Jsem rád, že jsi si přečetl amnestie všech hráčů, které komentuješ a můžeš tedy posuzovat. Kontaktuj mě prosím pod svojí pravou přezdívkou a moji amnestii ti klidně k pročtení pošlu. Můžu tě ujistit, že v Anocre jsem nikdy nebyl ani teď nejsem. Jak píše Judari, nejzaujatější mi připadáš ty...

Re: Am(eme)nestie 2020

#14
Vzhledem k tomu, že se zde často vyskytuje mé jméno je čas abych se i já vyjádřil.
neznamy.pachatel píše:
17 bře 2020 17:25
1. Zaujatost AT?
Když se podíváme na hráče co dostali unban po amnestii přesněji zjistíme že většina je/byla v kontaktu s colem a anocrou např. TelefoniaRider je na anocra discordu každý den a col+ by podle čistě mého názoru neměl hodnotit amnestie když je takto v kontaktu s lidmi ze serveru. Dále klimki, o klimkim si myslím že dříve býval perfektní admin jenže od té doby co hrál na serveru a začal se kamarádit s hráčem TheDarkLord173 tak také působí zaujatě například kvůli tomu že mu Darklord vzal admin itemy přičemž za to byl blacklist on dostal jen jail na 2 měsíce.
Ano, telefon je na našem Discordu stejně jako nian, nestrix, ty i on s námi občas pokecá.. Jakou to má ale souvislost s tím, že dostal potřebné hlasy k UnBanu? Nevím jak si to představuješ, ale opravdu se neřídila amnestie čistě podle mého názoru, ale podle názoru většiny. Očividně přesvědčil větší část vyššího Admin-teamu, stejně tak jako přesvědčil mě..
neznamy.pachatel píše:
17 bře 2020 17:25
2. Hráči a sankce.
RedstoneManArmy - neznám
Fanda66 - neznám
TelefoniaRider - Dostal Blacklist, polovina serveru ho nenáviděla dostal BlackList za bugování ale? Baví se s colem a teď už je v anocře takže proč by neměl dostat unban?
Takhle akorát Blacklist přichází o svůj vyznám nejdřív Boris a pak TelefoniaRider + rcross?
Pořád tu opakuješ, že má nějaký význam to že je u nás ve frakci, ale co by to mělo mít za význam? Ani za Telefona nehraje, nechodí WB, nepomáhá nám na frakčních eventech, vzal si k sobě úsvit který do té doby používal PAVLiTKO, který nám mimochodem bez něj bude pomáhat o poznání méně..
neznamy.pachatel píše:
17 bře 2020 17:25
Peta57 - Tak ten používal Autofish ze všech nejvíc ničil ekonomiku dokonce 208 level a unban hned jak nic? Jen opravdu možná to bude tím že nyní už je v anocre.
Prosím? :DD peta57 nikdy nebyl a patrně nikde v mé frakci ani nebude.. Nemáš dostatečně podložené informace..
neznamy.pachatel píše:
17 bře 2020 17:25
3. Ti co amnestii nedostali ale podle mě dostat měli.
YouAreDEAD - Sice bugoval armor poměrně dlouhou dobu ale už je to dost dlouho a podle mého názoru je takto dlouhá doba dosti dlouhá na to aby člověk opravdu politoval toho co udělal a dostal 2 šanci.

Co se nejdříve trochu zamyslet nad tím co v době banu děláš? Mnohokrát jsme o tom dokonce spolu mluvili na shodou okolností Anocra Discordu, děláš hromadu kravin v domě Banu a pak se divíš, že ten UnBan nemáš..
YouAreDEAD píše:
StrejdaRodec píše:
17 bře 2020 18:11
Tohle psal hráč YouAreDead pro ty kdo se diví kdo to byl.
Asi ne no :D tolik úsilí sem nedal ani do amnestie :D ja sem mluvil o zadosti na unban :D
Jak tedy vysvětlíš toto?
Fufen píše: PS: https://www.youtube.com/watch?v=N5pwEzy ... e=youtu.be po 7. vteřině, YouAreDEADův hlas.. Doufám, že máš pravdu a na server se fakt nedostaneš.

Mimochodem i bez toho videa bych poznal tvůj "rukopis" už mám od tebe něco málo přečteného na to, abych poznal jak píšeš..

Re: Am(eme)nestie 2020

#15
ChrisCO7 píše:AT píše že jde o princip a ne o to jak moc to používal tak by dle mého měli dostat unban i ostatní
To je velmi subjektivní názor, na který nemáš moc nárok vzhledem k tomu, že jsi neměl možnost přečíst si amnestie všech, ani těch, které zmiňuješ.


Tak to zveřejněte, ať si komunita smí udělat názor


Jinak k tématu jako takovýmu... nevým, co bych řekl... spíš jen, že doufám, že se na odbanovaných bude velmi přísný dohled

Re: Am(eme)nestie 2020

#17
Eskaron píše:
18 bře 2020 16:42
ChrisCO7 píše:AT píše že jde o princip a ne o to jak moc to používal tak by dle mého měli dostat unban i ostatní
To je velmi subjektivní názor, na který nemáš moc nárok vzhledem k tomu, že jsi neměl možnost přečíst si amnestie všech, ani těch, které zmiňuješ.


Tak to zveřejněte, ať si komunita smí udělat názor


Jinak k tématu jako takovýmu... nevým, co bych řekl... spíš jen, že doufám, že se na odbanovaných bude velmi přísný dohled
Určitě nezveřejníme. Nebylo by to zrovna fér vůči těm lidem, kterých se to týká.
Neříkali jsme nic o tom, že to budeme ukazovat celému serveru, abyste se jim pak mohli posmívat:)

Krom toho amnestie není samozřejmost, je to velmi vstřícný krok ze strany AT, o kterém řada z nás není zrovna přesvědčená, ale dohodli jsme se, že šanci Vám dáme. O tom, komu dáme a nedáme unban ale opravdu rozhodujeme my.

A ano, samozřejmě dohlážíme na dané hráče, již v minulosti se občas stalo (ne u amnestie, ale obecně), že hráč si zrovna nevážil dané šance, pak jsme přistoupili k opětovné aktivaci banu.

Vzhledem k tomu, že už tu nic plodného asi nevznikne a autor už nám asi nic říct nechce, příspěvek uzavírám.
cron