Re: Vypnutí WB

#22
Eskaron píše:
23 bře 2020 05:39
WB jsou hlavní zdroj lagů, jak při jeho vypnutí Epes zjistí, zda jeho optimalizace funguje mi prosím vysvětlete ?
Tak ty jsi úplně vedle.

Re: Vypnutí WB

#23
Jako uplně ideál to není, ale sami jste to včera mohli vidět (ti co byly na serveru a nebo sledovali stream), na serveru se nedalo ani pomalu hrát... Ano, lagy jsou i mimo WB, ale nejsou zas tak velké, aby si člověk nemohl zajít do dungeonu nebo jít rybařit... S těma lagama co včera byly by si ani nikdo nezarybařil, protože by k němu ryba plula hodinu :D Neříkám, že to není uplně geniální nápad, ale na ty 2-3 dny by se to vypnout mohlo, už jenom kvůli tomu že přes WB tu je nejvíce lidí a nováčků, které ty lagy mohou dosti odradit od hraní na serveru...

Re: Vypnutí WB

#25
Matykralik píše:
23 bře 2020 12:06
Ano určitě pro... Ani 1 nemrtvého elitního už nemůžu zabít bez pingových lagů.
Server nezpůsobuje pingové lagy, to si vyřiď s poskytovatelem sítě :)

Re: Vypnutí WB

#26
Eskaron píše: WB jsou hlavní zdroj lagů, jak při jeho vypnutí Epes zjistí, zda jeho optimalizace funguje mi prosím vysvětlete ?
Nemyslím si, že WB jako samo o sobě jsou zdroj lagů. Zdroj lagů je něco jiného, co při těch 75+ lidí nedává. (samozřejmě WB taky mohou lagovat ale ne jako hlavni zdroj)
TelefoniaRider píše: Jako uplně ideál to není, ale sami jste to včera mohli vidět (ti co byly na serveru a nebo sledovali stream), na serveru se nedalo ani pomalu hrát... Ano, lagy jsou i mimo WB, ale nejsou zas tak velké, aby si člověk nemohl zajít do dungeonu nebo jít rybařit... S těma lagama co včera byly by si ani nikdo nezarybařil, protože by k němu ryba plula hodinu :D Neříkám, že to není uplně geniální nápad, ale na ty 2-3 dny by se to vypnout mohlo, už jenom kvůli tomu že přes WB tu je nejvíce lidí a nováčků, které ty lagy mohou dosti odradit od hraní na serveru...
Z toho jsem moc nepochopil jestli teda včera byli ty obří lagy i mimo wb nebo ne. I kdyby se ale WB vypli a neodradilo by to 50% hráčů se připojit, tak by ty lagy stejně vznikly.

Re: Vypnutí WB

#27
Plejmen píše:
23 bře 2020 16:05
Eskaron píše: WB jsou hlavní zdroj lagů, jak při jeho vypnutí Epes zjistí, zda jeho optimalizace funguje mi prosím vysvětlete ?
Nemyslím si, že WB jako samo o sobě jsou zdroj lagů. Zdroj lagů je něco jiného, co při těch 75+ lidí nedává. (samozřejmě WB taky mohou lagovat ale ne jako hlavni zdroj)
TelefoniaRider píše: Jako uplně ideál to není, ale sami jste to včera mohli vidět (ti co byly na serveru a nebo sledovali stream), na serveru se nedalo ani pomalu hrát... Ano, lagy jsou i mimo WB, ale nejsou zas tak velké, aby si člověk nemohl zajít do dungeonu nebo jít rybařit... S těma lagama co včera byly by si ani nikdo nezarybařil, protože by k němu ryba plula hodinu :D Neříkám, že to není uplně geniální nápad, ale na ty 2-3 dny by se to vypnout mohlo, už jenom kvůli tomu že přes WB tu je nejvíce lidí a nováčků, které ty lagy mohou dosti odradit od hraní na serveru...
Z toho jsem moc nepochopil jestli teda včera byli ty obří lagy i mimo wb nebo ne. I kdyby se ale WB vypli a neodradilo by to 50% hráčů se připojit, tak by ty lagy stejně vznikly.

Na WB byly lagy uplně šílený, a dost velký byly před i po.

Myslím si, že by se měli WB vypnout alespoň na pár dní. Ono to nikomu neuškodí ;)

Re: Vypnutí WB

#29
ChrisC07 píše:
22 bře 2020 22:06
Chovejte se prosím normálně a ty frakční souboje sem netahejte.
Díky.
Jack_Ounes píše: Podle mě je Gabo zaujatej dement a server nezvládá počet hráčů.
Děkuji za ukončení diskuse. :evil:
cron