EPMMO a Vampire rebalance

#1
Zdravím.

Tento topic slouží k vyjádření vašich názorů na novej EPMMO rebalance a na novou pasivní výhodu vampíra.

Pokud máte nějaké připomínky, nebojte se je zde napsat :) (Prosím držte konverzaci v rámci mezí, nechci tady vidět příspěvky stylu ,,Je to sr**a" bez udání důvodu) Pokud si myslíte že je něco blbost tak ji odůvodněte (popřípadě napište jak by se to mohl změnit).

Re: EPMMO a Vampire rebalance

#2
Asi bych mohl začít první změnou, kterou mi dost lidí říká, že by se mohla upravit a to je DMG na DMg křídlech. Pokud by se měli změnit, osobně bych to viděl tak, že na maximálním levelu bych chtěů +2 attack damage (neboli s každým drahomem se zvětší damage o 0.5).

Re: EPMMO a Vampire rebalance

#6
Vrátil bych akb do původní podoby, teď jsou akb totálně useless. Lepší by bylo nerfnout dmge, které má skoro každý 2. hráč. Trošku nechápu proč při rozhodování co se buffne a co nerfne rozhodovali převážně hráči co mají dmge, u kterých je jasné že budou chtít to co se jim hodí.

Ten kdo má dmge a nemá mozek tak ať mi tu nic nepíše dík.

Re: EPMMO a Vampire rebalance

#7
Airax píše: Vrátil bych akb do původní podoby, teď jsou akb totálně useless. Lepší by bylo nerfnout dmge, které má skoro každý 2. hráč. Trošku nechápu proč při rozhodování co se buffne a co nerfne rozhodovali převážně hráči co mají dmge, u kterých je jasné že budou chtít to co se jim hodí.

Ten kdo má dmge a nemá mozek tak ať mi tu nic nepíše dík.
+1

Re: EPMMO a Vampire rebalance

#8
Ještě doplním.

Phiwings99 si klasicky vybrečel nerf AKB protože je totální lopata a dokážu ho s tím zabít. Dmg křídla zůstanou jaká jsou, není divu když sám má +4 že.

Btw
+1 15% akb
+2 25% akb
+3 35% akb
+4 40% akb

z +3 na +4 máš 10% na uspech.. super ne? :))))
Proč má dělat +4 když se vyplatí nejmeně..

Navrhuju

+1 15%
+2 25%
+3 40%
+4 55%

Re: EPMMO a Vampire rebalance

#9
Airax píše:
09 dub 2020 14:13
Vrátil bych akb do původní podoby, teď jsou akb totálně useless. Lepší by bylo nerfnout dmge, které má skoro každý 2. hráč. Trošku nechápu proč při rozhodování co se buffne a co nerfne rozhodovali převážně hráči co mají dmge, u kterých je jasné že budou chtít to co se jim hodí.

Ten kdo má dmge a nemá mozek tak ať mi tu nic nepíše dík.
Jelikož mám k dispozici i dmg křídla i akb, tak vidím mezi nima rozdíl. Dmg jsou tak nějak univerzálnější a i snadnější na získání, proto je má hodně lidí. Ale v pozdější fázi hry si hráči začínají dělat akb křídla, protože do pvp jsou 2x lepší, jak ty dmg. Bylo tu už X případů, kdy totálně levý hráč si udělal akb a potom začal i něco dělat, takže za mě jsou akb víc než dost ok... Speedum bych klidně dal 5%/drahokam místo těch 4%.

Re: EPMMO a Vampire rebalance

#10
phiwings99 píše:
09 dub 2020 14:19
Airax píše:
09 dub 2020 14:13
Vrátil bych akb do původní podoby, teď jsou akb totálně useless. Lepší by bylo nerfnout dmge, které má skoro každý 2. hráč. Trošku nechápu proč při rozhodování co se buffne a co nerfne rozhodovali převážně hráči co mají dmge, u kterých je jasné že budou chtít to co se jim hodí.

Ten kdo má dmge a nemá mozek tak ať mi tu nic nepíše dík.
Jelikož mám k dispozici i dmg křídla i akb, tak vidím mezi nima rozdíl. Dmg jsou tak nějak univerzálnější a i snadnější na získání, proto je má hodně lidí. Ale v pozdější fázi hry si hráči začínají dělat akb křídla, protože do pvp jsou 2x lepší, jak ty dmg. Bylo tu už X případů, kdy totálně levý hráč si udělal akb a potom začal i něco dělat, takže za mě jsou akb víc než dost ok... Speedum bych klidně dal 5%/drahokam místo těch 4%.
Vidím tě používat jen dmge, ještě nikdy jsem tě neviděl s akb tak nechápu o čem to mluvíš, přestaň brečet a vzchop se jak muž 8-)
cron