Re: 2 návrhy

#21
1. Pro
2. Proti - Když už, tak tomu dát jen Depth Strider 2. Přeci jen, ať nemají jen výhodu na úplně všechno co na Epesu uděláš. I tak, do vody je potřebuješ 15 minut denně k Ethanům, skupiňák bez nich přežiješ v klidu a na nějaké mapy na CW se hodí. Dle mě nejsou tak extrémně potřebná věc.

Re: 2 návrhy

#23
1. Tady jsem určitě pro

ArkenThas píše: 2. Přeci jen, ať nemají jen výhodu na úplně všechno co na Epesu uděláš. I tak, do vody je potřebuješ 15 minut denně k Ethanům, skupiňák bez nich přežiješ v klidu a na nějaké mapy na CW se hodí. Dle mě nejsou tak extrémně potřebná věc.

Re: 2 návrhy

#26
Jack_Ounes píše:
13 dub 2020 23:07
1. PRO
2. PRO - Už mě to taky napadlo, mít II boty za X milionů bez možnosti je použít na 3 eventy za den do PvP je docela pointless. Drahokam vody je podle mě fair upgrade k již existujícímu II armoru pro enchant depth strider III.

Re: 2 návrhy

#27
ArkenThas píše:
14 dub 2020 16:24
1. Pro
2. Proti - Když už, tak tomu dát jen Depth Strider 2. Přeci jen, ať nemají jen výhodu na úplně všechno co na Epesu uděláš. I tak, do vody je potřebuješ 15 minut denně k Ethanům, skupiňák bez nich přežiješ v klidu a na nějaké mapy na CW se hodí. Dle mě nejsou tak extrémně potřebná věc.

Re: 2 návrhy

#28
Jack_Ounes píše:
13 dub 2020 23:07
1. PRO
2. PRO - Už mě to taky napadlo, mít II boty za X milionů bez možnosti je použít na 3 eventy za den do PvP je docela pointless. Drahokam vody je podle mě fair upgrade k již existujícímu II armoru pro enchant depth strider III.

Re: 2 návrhy

#30
1. [NÁVRH SCHVALUJU]
2. [NÁVRH SCHVALUJU]


Vyjadřuji se ke návrhu 2- Ona když ta zbroj je vylepšená.. Tak si ty na HP+ zvyknem.. a pak to furt vyměňovat mi příjde opravdu kravina.
cron