2 návrhy

#1
1. Nerupání armoru ve stavebním světě - když chvilku afkujete, tak se na vás může spawnout lovec a totálně vás porupat, protože vám nedává skoro žádný dmg a porupat celý set kvůli tomu, že si zapomenete sundat armor a chvilku odejdete je celkem na ...

2. Možnost vylepšit speciální boty z II. úrovně a přidat jim depth strider. Vylepšovalo by se to asi vylepšeným drahokamem vody, ten by tomu asi nejvíc napovídal. Důvodem je, že speciální vylepšené botky nejsou vůbec levná záležitost a díky tomu, že je nemůžete používat do skupu, půlku CW a do podobných situací, tak je jejich využitelnost dost omezená a za tu pořizovací cenu by je to celkem bad, protože mají ještě míň hp jak chest a legy. Živel boty by dostaly buď taky nějaké hp navíc a nebo slušné % speedu, aby bylo vidět, že jsou to vodní boty.

Re: 2 návrhy

#2
phiwings99 píše:
13 dub 2020 17:08
1. Nerupání armoru ve stavebním světě - když chvilku afkujete, tak se na vás může spawnout lovec a totálně vás porupat, protože vám nedává skoro žádný dmg a porupat celý set kvůli tomu, že si zapomenete sundat armor a chvilku odejdete je celkem na ...

2. Možnost vylepšit speciální boty z II. úrovně a přidat jim depth strider. Vylepšovalo by se to asi vylepšeným drahokamem vody, ten by tomu asi nejvíc napovídal. Důvodem je, že speciální vylepšené botky nejsou vůbec levná záležitost a díky tomu, že je nemůžete používat do skupu, půlku CW a do podobných situací, tak je jejich využitelnost dost omezená a za tu pořizovací cenu by je to celkem bad, protože mají ještě míň hp jak chest a legy. Živel boty by dostaly buď taky nějaké hp navíc a nebo slušné % speedu, aby bylo vidět, že jsou to vodní boty.
1. Tady jsem určitě pro, dává to i smysl

2. Spíš proti. Do vody jsou určeny živel boty a tak by to mělo zůstat. Každopádně jsem epesovi psal ohledně úpravy živel II armoru a nejspíše bude změna, tak si počkej.

Re: 2 návrhy

#4
1. Pro
2. Urcite pro.. Nemá zmysel robit botky ked su len o trosku lacnejsie, pridavaju o 1 HP menej a este ich nevyuzijes ani vo vode.. Tiez by sa mohol tym nejako zredukovat pocet drahokamov vody kedze su mega predropovane rn. : )

Re: 2 návrhy

#5
CzechMinerCZ píše:
13 dub 2020 17:13

2. Spíš proti. Do vody jsou určeny živel boty a tak by to mělo zůstat. Každopádně jsem epesovi psal ohledně úpravy živel II armoru a nejspíše bude změna, tak si počkej.
Nebolo by zlé napísať ten návrh aj sem.. : )

Re: 2 návrhy

#6
CzechMinerCZ píše:
13 dub 2020 17:13
phiwings99 píše:
13 dub 2020 17:08
1. Nerupání armoru ve stavebním světě - když chvilku afkujete, tak se na vás může spawnout lovec a totálně vás porupat, protože vám nedává skoro žádný dmg a porupat celý set kvůli tomu, že si zapomenete sundat armor a chvilku odejdete je celkem na ...

2. Možnost vylepšit speciální boty z II. úrovně a přidat jim depth strider. Vylepšovalo by se to asi vylepšeným drahokamem vody, ten by tomu asi nejvíc napovídal. Důvodem je, že speciální vylepšené botky nejsou vůbec levná záležitost a díky tomu, že je nemůžete používat do skupu, půlku CW a do podobných situací, tak je jejich využitelnost dost omezená a za tu pořizovací cenu by je to celkem bad, protože mají ještě míň hp jak chest a legy. Živel boty by dostaly buď taky nějaké hp navíc a nebo slušné % speedu, aby bylo vidět, že jsou to vodní boty.
1. Tady jsem určitě pro, dává to i smysl

2. Spíš proti. Do vody jsou určeny živel boty a tak by to mělo zůstat. Každopádně jsem epesovi psal ohledně úpravy živel II armoru a nejspíše bude změna, tak si počkej.
Ale vem si dostupnost živel bot.. Stojí tě to tak 10k.. Sice to vylepšení něco stojí, ale i tak se mega moc lehce shání. A aspoň by ten drahokam měl nějaké využití.

Re: 2 návrhy

#7
borko369 píše:
13 dub 2020 17:46
CzechMinerCZ píše:
13 dub 2020 17:13

2. Spíš proti. Do vody jsou určeny živel boty a tak by to mělo zůstat. Každopádně jsem epesovi psal ohledně úpravy živel II armoru a nejspíše bude změna, tak si počkej.
Nebolo by zlé napísať ten návrh aj sem.. : )
Takovej návrh se psal na forko dávno :) Já to pouze epesovi připomněl s tím, že s tím něco udělá ;)

Re: 2 návrhy

#9
Eskaron píše:
13 dub 2020 21:28
1. PRO
2. PROTI - prostě budete mít náhradní boty za 5K, co je problém ?
Třeba to, že takové průsmyk II botky tě stojí na výrobu 8M a potom s něma nemůžeš polovinu času hrát.... Celkem ironie, ne ?

Re: 2 návrhy

#10
1. PRO
2. PRO - Už mě to taky napadlo, mít II boty za X milionů bez možnosti je použít na 3 eventy za den do PvP je docela pointless. Drahokam vody je podle mě fair upgrade k již existujícímu II armoru pro enchant depth strider III.
cron