Re: Rebalanc epmmo

#31
Fufen píše:
22 kvě 2020 15:08
meče - small buff
sekery - malej nerf berserku
mně se to zdá teď docela ok
Souhlas, akorát rozdíl mezi Úsvitem II (Sh 6) a Sh 3 mečem není v pvp vidět žádnej rozdíl. (Obojí dává po 1hp/hit bez krvácení).

Re: Rebalanc epmmo

#33
Fufen píše:
22 kvě 2020 15:08
meče - small buff
sekery - malej nerf berserku
mně se to zdá teď docela ok
kladiva bych ještě trošku boostnul (nebo by možná bylo lepší aby protijedy fungovali na kladiva až o pár s později) protože potom se skoro nevyplatí expit kladiva do 100 a většího levlu

Re: Rebalanc epmmo

#34
josef04 píše: kladiva bych ještě trošku boostnul (nebo by možná bylo lepší aby protijedy fungovali na kladiva až o pár s později) protože potom se skoro nevyplatí expit kladiva do 100 a většího levlu
Kladiva jsou za mě úplně v pohodě, stejně se vždycky ukliknu kliknu na protijed a pak ho další 2s nemohu použít.. :D

Re: Rebalanc epmmo

#36
Fufen píše:
22 kvě 2020 15:08
meče - small buff
sekery - malej nerf berserku
mně se to zdá teď docela ok
+1
josef04 píše:
Fufen píše:
22 kvě 2020 15:08
meče - small buff
sekery - malej nerf berserku
mně se to zdá teď docela ok
kladiva bych ještě trošku boostnul (nebo by možná bylo lepší aby protijedy fungovali na kladiva až o pár s později) protože potom se skoro nevyplatí expit kladiva do 100 a většího levlu
Kladiva nejsou moc učíná do davu, ale na 1v1 sekeru kladivem porazíš ;)

Celkově problém je hlavně s dřevákama, dávají až zbytečně moc velký damage navíc, taky by neuškodilo to prvně snížit a potom se soustředit na EPMMO ;) Pokud by to bylo pořád stejné, tak viz, citace.
cron