Re: Rebalanc epmmo

#21
CzechMinerCZ píše:
20 dub 2020 12:12
CiTrOnIxCz píše:
20 dub 2020 12:09
TheDarkLord173 píše:
20 dub 2020 12:01

Nefritka půjde vylepšit někdy v budoucích updatech, ale nejde mi do hlavy když má stejný enchanty jak ničitelka tak proč by neměla dávat stejný dmg?
Mně nejde do hlavy proč má tak trash enchants když by měla být o něco lepší a to že půjde vylepšit někde za půl roku neberu moc jako +. Jakože pokud někdo dokáže používat logiku dojde mu ze by nefritka měla být lepší v základu než vylepšená sekera.
nefritka měla být lepší v základu než vylepšená sekera.

Dovolím si nesouhlasit.
Nefritka I = Nicitelka II a to je poměrně ok.
Pokud na nefritce II bude sharp VII, není si na co stěžovat :)
Bylo by to ok kdyby bylo někde v dohledné době nějaké vylepšování problém je ale v tom že to teď ani nejspíš nebude protože by to bylo moc OP.

Re: Rebalanc epmmo

#22
TheDarkLord173 píše:
20 dub 2020 12:10
CiTrOnIxCz píše:
20 dub 2020 12:09
TheDarkLord173 píše:
20 dub 2020 12:01

Nefritka půjde vylepšit někdy v budoucích updatech, ale nejde mi do hlavy když má stejný enchanty jak ničitelka tak proč by neměla dávat stejný dmg?
Mně nejde do hlavy proč má tak trash enchants když by měla být o něco lepší a to že půjde vylepšit někde za půl roku neberu moc jako +. Jakože pokud někdo dokáže používat logiku dojde mu ze by nefritka měla být lepší v základu než vylepšená sekera.
Ano, ale v tom případě nerfnout spíše ničitelku a nechat nefritku tak jak je.. (už ze základu má ničitelka přemrštěný dmg)
Jakože nvm já bych ty dřeváky nechal jestliže má stejný dmg nefritka jako ničitelka tak ok. Největší problém je v tom že ten dmg budeš dostávat když si vamp ale když proti tobě naběhne vlkodlak si celkem v kouři pokud máš nefritku. Spíš je na nic že ten nerf vampů přišel tak pozdě kdy už je každý na něj zvyklý.

Re: Rebalanc epmmo

#23
CiTrOnIxCz píše:
20 dub 2020 12:18
TheDarkLord173 píše:
20 dub 2020 12:10
CiTrOnIxCz píše:
20 dub 2020 12:09


Mně nejde do hlavy proč má tak trash enchants když by měla být o něco lepší a to že půjde vylepšit někde za půl roku neberu moc jako +. Jakože pokud někdo dokáže používat logiku dojde mu ze by nefritka měla být lepší v základu než vylepšená sekera.
Ano, ale v tom případě nerfnout spíše ničitelku a nechat nefritku tak jak je.. (už ze základu má ničitelka přemrštěný dmg)
Jakože nvm já bych ty dřeváky nechal jestliže má stejný dmg nefritka jako ničitelka tak ok. Největší problém je v tom že ten dmg budeš dostávat když si vamp ale když proti tobě naběhne vlkodlak si celkem v kouři pokud máš nefritku. Spíš je na nic že ten nerf vampů přišel tak pozdě kdy už je každý na něj zvyklý.
Dobře, ale v tom případě proč vampír může používat dřevěnou zbraň?

Re: Rebalanc epmmo

#24
TheDarkLord173 píše:
20 dub 2020 12:19
CiTrOnIxCz píše:
20 dub 2020 12:18
TheDarkLord173 píše:
20 dub 2020 12:10


Ano, ale v tom případě nerfnout spíše ničitelku a nechat nefritku tak jak je.. (už ze základu má ničitelka přemrštěný dmg)
Jakože nvm já bych ty dřeváky nechal jestliže má stejný dmg nefritka jako ničitelka tak ok. Největší problém je v tom že ten dmg budeš dostávat když si vamp ale když proti tobě naběhne vlkodlak si celkem v kouři pokud máš nefritku. Spíš je na nic že ten nerf vampů přišel tak pozdě kdy už je každý na něj zvyklý.
Dobře, ale v tom případě proč vampír může používat dřevěnou zbraň?
A proč by nemohl? :D Jakože mně jde spíš o to aby nebyl nějaký nerf a nefritka/ničitelka se nestala zase slabší zbraní proti vampum jako např. krutovláda.

Re: Rebalanc epmmo

#26
Číst to celý nebudu, stačilo mi prvních 5 slov od profesora pvp, pve a všeho dalšího na Epesu Honiwolfa, kterej má ve všem jasno co a jak má být... a darklordův návrh co nedává smysl.

U těch seker je to totiž složitější. Buff ze všech zbraní spustíš kliknutím, u sekery s tím musíš hitovat a pro největší zefektivnění trefit co nejvíc ran. Stačí dostat strach, kladivo či něco takového a dohrál jsi berserka s jedním hitem. Konečně ty sekery fungují tak, že ty silnější berou větší dmg a ne rozdíl mezi sh 2 a sh 6 půl srdce.

Meče - Lehkej buff

Sekery - Sekery jsou ok. Neberou velkej dmg celkově, to dělá jen nějakej druh. Za mě určitě nerfnout ničitelku, dřív jsem nedal Pohromu 2 z ruky, ale ta je teď určitě slabší. Nefritka asi jakž takž ok, moc jsem proti ní nehrál, tak nevím.

Kladiva - Jestli funguje antiprotijed, tak jsou kladiva dobrá věc

Kosy - V klidu

Re: Rebalanc epmmo

#27
Ještě dodatek k tomu vašemu rebalancu. Mluvíte o pvp pvp pvp pvp, asi jsi jako malej dostával facky, tak máš teď jen bušit bušit bušit bušit. Ale co nějaké pve? Na expení do dungeonů je meč naprosto topová a népřekonatelná věc mi přijde. Kdo v dungeonu při normal farmení použije berserka?

Re: Rebalanc epmmo

#28
Jediné výhody meče v PVP jsou teď že mají knock, ale to už některé sekery taky mají.. a pak buff kvůli regenu jinak jsou useless. Přiklonil bych se k lehčímu buffu meču, ale neudělat z toho broken blbost jak minule když jsem daval bleed za 7 srdcí 8-) :D :geek:
cron